Saç Kesim Şekilleri Evde Kahkül kesimi(Resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
uzayan düz kakülleri yan kakül olarak kestim bugün de=) gayet istediğim gibi =) yeni deneyecvek arkadaşları saçı kısacık kesip bırakmamak için azcık azcık kesin tutamı öyle hop diye kakül yapmak istemeyn hemen.. 3-5 kez kontrol edin kakülün boyunu=)

Becerebilirmiyim bilmiyorum ama iyi olmuş deneyeceğim gerektiğinde sinir oluyordum bir kahkül için kuaföre gitmeye cesarette edemiyordum bu iyi oldu :KK75:

Ben de kahkül kestirecegim :) geçen sene yaptırmıştım bu senede yaptırasım var :)

Son düzenleme:
Kızlar ben bu konuyu açalı 3 yıl olmuş, önem verip okuyanlara, bu uygulamayı deneyenlere çook teşekkür ederim. :KK16:

bende zamanında denemiştim ama mahvettum kahkullerımı :) herkes kendı işini yapmalı bnce hanımlar kuaförler ne güne duruyo :)

jiletle ( bildiğimiz permatik) deneyin bir de bayanlar eskiden ben yapardım kestirdiğim kahkülleri kısaltmak için oldukça doğal duruyordu.

Kızlar ben de kestim anlattıldığı şekilde çok kolay ve güzel oldu :)) ama önce çok kısa kesmeyin eliniz alışınca kısalığını ayarlamak daha kolay oluyor...

Bende kestim süper oldu :) Güzel bir yöntem kesinlikle denemelisiniz kızlar :)

bende heveslendim denemek istiyorum ama korkuyorum yapamazsam diye. normalde uçardan kısalttığım olur ama bu en ön olunca karar vermek zor. sırf bunun için kuaföre gitmeyi düşünyordum ne zamandır da.. bilemedim yahu cesarete ihtiyacım var:18::18:

ben demedim hiç güzel olmadi biri kısa biri uzun oldu çok biçimsiz oldu size tavsiyem keseceğiniz kâhkülu ayarlayıp havaya doğru kaldırıp kesin indirdiğinizde çok güzel kat kat olur ben hep böyle yapıyordum

X