Maske Tarifleri Evde siyah noktaların temizliği...

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
arkadaşlar bana cilt doktoru saç dökülmem için bi şampuan önermişti duşta onunla yüzümüde yıkıyodum siyah noktaları baya azalttı. adı moos . şimdi kalıp sabununuda aldım ama daha kullanmadım. ayrıca kil maskesi de siyah noktalarıda epeyce gideriyo yüzüde yumuşacık yapıyo tavsiye ederim...
hoşcakalın

arkadaşlar bana cilt doktoru saç dökülmem için bi şampuan önermişti duşta onunla yüzümüde yıkıyodum siyah noktaları baya azalttı. adı moos . şimdi kalıp sabununuda aldım ama daha kullanmadım. ayrıca kil maskesi de siyah noktalarıda epeyce gideriyo yüzüde yumuşacık yapıyo tavsiye ederim...
hoşcakalın

sayfa güncel değil ama ben yine de yazma gereği duydum 1 yıla yakın ROACCUTANE hapı kullandım ( tabiyi ki doktor gözetimi altında) ne sivilce kaldı ne bir siyah nokta hatta cildim bebek poposu gibi oldu.ama ilacın etkisi gittikçe siyah noktalarım başladı ama sıfır sivilce..

X