Bahçe Bakımı ve Çiçekler Evdeki saksı çiçeklerimizi gösterelim mi?

laci yahu varua menekşe konusunda yolun sonusun maşallah. hadi bakalım inşallah tutarlar.
bu arada floresın paylaştığı kedi tırnağı değil cicim, buz çiçeği diye geçiyor ismi. kedi tırnağının yaprakları ince ince. bizimki kalın.
Biliyom .:mad:buz çiçeği var.kedi tırnağı almayı düşünüyorum bide balkonumda kazayağım var

lacicim kusura bakma senin gibi bir çiçek duayenine yorumda bulunduğum için. tabiki sen bilmez olurmusun hiç :) maşallah sende yok yok.

Rabiacım yaaa maşallah ayyy ne güzel bende gitmeden bi adam gibi görünse şu filizler

lacicim kusura bakma senin gibi bir çiçek duayenine yorumda bulunduğum için. tabiki sen bilmez olurmusun hiç :) maşallah sende yok yok.

Rabiacım yaaa maşallah ayyy ne güzel bende gitmeden bi adam gibi görünse şu filizler

görünür inşallah kuzucum saksı devrilince kaloriferin yanına aldım orayı sevdi sanırım sıcak sıcak :KK48:

isim fark etmez yeter ki çiçek olsun :)
Grap'cığım bence sen aç. Nedense ben bu topiğe geldim geleli seni konu sahibi sanıyorum. Öyle olmadığını bildiğim halde :KK70:

Seneye artık çiçek renkleri önemli benim için.Tutturmak problem degılde:cool: Hehe grapa gönderme yaptım.
yavv ben seni yerimmmm yaaaaa, sen ne desen sana yakışır lacimmm benimmm, sen benim gözümde çok yükseklerdesini menekşeler kraliçesi. :KK52:
isim fark etmez yeter ki çiçek olsun :)
Grap'cığım bence sen aç. Nedense ben bu topiğe geldim geleli seni konu sahibi sanıyorum. Öyle olmadığını bildiğim halde :KK70:
oyyy yerim ben seni, tamam ben açarım ismi netleştirelim hemen açim :KK55:
Mutaassıp çiçekçiler :KK70::KK70:
Çiçek aşkına
Çiçek besleyenler:KK70::KK70:
Besle çiçeği tutmasın:KK70:
Körolmayasıca çiçek tutmadı:KK70:
yavv muhteşemsin, bu isimleri duyanlar topiğe girmeye korkar :))))

X