Evden Çalışıp LR yapıp Sabit Maaşa sahip olmak istermisinizzzzzz✌️

megrayn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2012
12
0
Merhaba ben Betül 30 yaşındayım Butik pastasıydım oğlum Çınar doğunca 1 yıl işlerimden uzakta kaldım.
Lr ile1 sene önce tanıştım. Sivilcelerim için ürün bakarken dikkatimi çekti internet üzerinden bir bayanla yazıştık kendisi bana ürünleri üye olursam çok daha uygun alabileceğimi söyleyince tabi cazip geldi hemen üye oldum ve ürünleri aldım. Bu arada sivilcelerimden kurtuldum
Instagramda uzun yıllar takipte olduğum Büşra Hanımı LR tanıtımı yapınca aklıma geldi bende üyeydim buraya fakat bana daha azimli daha ilgili daha güçlü bir lider lazım deyip kendisiyle iletisime geçtim sizin takımınızda olmak istiyorum dedim ve tam bir 1 yıldır muhteşem bir ekiple beraberim. Anladım ki iş kadar işi kiminle yaptığın yurudugun yol arkadaşında önemli
Çok beklentim yoktu ama 1 yılda beni mutlu edecek kadar para kazandım . Kapı kapı gezmeden kimseye dil dökmeden. Network işi hem çok güzel hem çok zor. Neden zor çünkü insanlarımız aşağılayıcı gözlerle bakıyor. Anlamsız şekilde hemde. Asgari ücretle sabahtan akşama kadar çalışıp evden çalışmanın kötü olduğunu düşünüyor.
Sadece şunu söylüyorum on yargılarınızı bir kenara bırakın. Ve sadece 100 tl ile ise başlayın . Pisman olmayacaksınız. Ben asla pişman değilim emin adımlarla büyüyor mutlu oluyorum . Hem oğlumdan ayrı kalmadan para kazanıyorum hemde sabah 9 akşam 8 zorunluluğum olmadan işe yaradığımi hissediyorum. Sizde benim ekibimde yer almak prim sisteminden,fark priminden,size tahsis edilen araba sisteminden haberdar olmak istiyorsanız bana yazın💙
Sizler de ekibimize katılmak, workshoplarımızda yer almak, Whats app grubumuz ile tanışmak , toplantılarımıza gelmek, mercedes araç kazanmak , ek gelir elde etmek ve çocuklarımız için bir B planı dinlemek isterseniz 🎈Açtığım konuya yazın size geri dönüş yapıyım✌️

X