Evden Çalışmak

Kesinlikle. Ya çok ucuza satıp emek verdiğin şeye ederin az alıp hem kendi emeğini hem aynı iş için uğraşan insanların emeğini görmezden geleceksin ya da çok özgün kendi tasarımların olacak.
Bir kaç tane kendi kendime çıkardığım tarif var ama fiyatı da uçuk geliyor halbuki 50 cm bebek Kocaman yani

Ben de işin reklam kısmını soyleyeyım size

İnstagramdan satacaksınız
Reklamları da ınstagramın kendisine vereceksiniz, bu sekilde müşteri direkt ürün için geliyor.
Ve gerçekten iyi satış oluyor. Tabii ki yapılan sey dr onemlı

Pandemi öncesinde bir velimiz bir tepsi el açması börek yapıp öğretmenler odasında ikram etti. Aman Allah'ım nasıl lezzetli yazarken bile ağzım sulandı :) Sonra sipariş versek yapar mısın dedik kabul etti. 70 öğretmenli bir okulda çalışıyorum misafir mi geldi canımız mı istedi hepimiz kadını arar olduk . Beğenimizi çevremize anlattık derken kadın hiç aklında yokkken böyle bir şeyin içinde buldu çevreden siparişler aldı .Eğer böyle bir işe girişirseniz reklam için okulları seçebilirsiniz :)
Çok mantıklıymış gerçekten benim çocuk henüz okula gitmiyor ama bir düşüneyim

Erişte içli köfte sarma baklava türü şeyler yapıp satabilirsiniz. Çevreniz genişse reklamınızı yaparsa akmasa da damlar. Erişte salça reçel tarzı şeyleri netten de satabilirsiniz. Tabi bence meslek sahibi bi kadın olarak çalışmanız hem sizin için hem kızınız için daha iyi olur bence ama seçim sizin tabi.
Kızıma kıyamıyorum açıkçası çalışmayı bende düşündüm ama bensiz duramıyor 😕

Ben de işin reklam kısmını soyleyeyım size

İnstagramdan satacaksınız
Reklamları da ınstagramın kendisine vereceksiniz, bu sekilde müşteri direkt ürün için geliyor.
Ve gerçekten iyi satış oluyor. Tabii ki yapılan sey dr onemlı
Bir sefer reklam verdim sadece takipçi ve görüntüleme oldu o kadar sipariş alamadım

Kendınızı gostermeden bebeklere ek gıdalar ve bebek yemeklerı,doğal tatlıları vs vs paylasılan bır youtube kanalı acabılırsınız doğal ıcerıklerden olusan. Porsiyonlar küçük vaktinizi almaz gunde 2 vıdeo ceksenız 30 gunun sonunda barajı gecersınız
Baraj derken yani YouTube işine hiç girmedim genelde kızıma doğal ürünler vermeye çalışıyorum bu yönünü hiç düşünmedim

14 aylık bebekle evden calismak zor bir hedef. Mesela 3 saat uyusa o 3 saatte yemek mi yapacaksınız,evi mi toplayacaksiniz kendiniz mi dinleneceksiniz temizlik mi yapacaksiniz?Tabii siz bunlari yaparken gelip ilgilenen başka biri varsa ancak mümkün. Ya da bir cocuk kanalı açıp çocuğu tv ye emanet ediyorsaniz o zaman da her şeyi basarirsiniz.
Ekonomik özgürlük kazanmak bu kadar kolay olsaydı keşke
Açıkçası bir şeyleri eksik bırakacağım ev toplama işini akşam eşim gelince yapacağım yemek yaparken genelde beni merak ettiği için yanımda durur bir şeyler veririm eline onlarla uğraşır. Çok yoğun olunca kayınvalidemi çağırmayı düşünüyorum. Çocuk tv izlemiyor. Bende hiç vermedim, kendi de sevmedi zaten 😊

1 haftalıktı sanırsam
1 haftalık süreye günlük nr kadar verdiniz? Sanirim en düşükten verdiniz.

1 haftalık vermeyin.
Mesela 2 günlük verin ve toplamda 300 ₺ olsun. Görüntüleme daha fazla oluyor.

Siparis icin reklama para vermek şart. En güzeli bu sekilde olan reklamlar

1 haftalık süreye günlük nr kadar verdiniz? Sanirim en düşükten verdiniz.

1 haftalık vermeyin.
Mesela 2 günlük verin ve toplamda 300 ₺ olsun. Görüntüleme daha fazla oluyor.

Siparis icin reklama para vermek şart. En güzeli bu sekilde olan reklamlar
En düşük değildi sanırsam 100 TL gibi bir rakam ödemiştim. Çekiliş de yapmıştım takipçi için ama faydası olmadı

En düşük değildi sanırsam 100 TL gibi bir rakam ödemiştim. Çekiliş de yapmıştım takipçi için ama faydası olmadı
Her şey zamana bağlı ve ne sattığınız da
Bu sekılde satış yapan cok fazla kişi var.
Başta ben yapiyorum ve gayet güzel gidiyor işler. Önemli olan bu ise odaklanmak
Modeller koymak
Takipçi çoğaltmak
Reklamlar vermek

Her şey başına başına emek ve zaman ve tabii ki instagramı dogru kullanmayı bilmek

Devir artık internet devri
Çok garip ve değişik şeyler satanlar bılr var. Önemli olan yaptığınız işi ilerletebılmek

Ve reklâm icin 100 ₺ bir şey değil
Biraz yüksek fiyatlı sponsorluklar vermek daha etkılı

X