Evet konuyu çözdüm şimdi yardımınıza ihtiyacım var

senelerdir birlikte olduğum eski eşim bana neler yaptı da ben canını yakmak için uğraşmadım ya ne gerek var. kendisine de aynı şey yapılır birgün bunun için uğraşmaya vakit harcamaya değmez ki. erkeklerin zaten geneli bu şekilde.
Beni başka bir konuda da kullanmaya çalıştı. Onun yüzünden neredeyse arkadaşımla aram bozuluyordu. İnsanlarla oynayamayacağını anlasın istiyorum

adam bu yaşa kadar öğrenememişse onu siz öğretemezsiniz. ne konuda mesela sizi kullanmaya çalıştı anlatın onu da
Şİmdi çok detay vermeyeyim ama yine bir insana yaptığı kötü davranışın aslında öyle olmadığını bu konuda çok üzgün olduğunu söyledi ve beni aracı yapmak istedi.

Şİmdi çok detay vermeyeyim ama yine bir insana yaptığı kötü davranışın aslında öyle olmadığını bu konuda çok üzgün olduğunu söyledi ve beni aracı yapmak istedi.
çok saçma sapan şeylere takılıyorsunuz ama siz ya. yaşınız kaç? neden konuyu kapatmıyorsunuz ki? bahsettiğiniz basit bir flört önünüze bakın. evlenip boşanmadınız sonuçta.

Evet nihayet şu sürekli bahsettiğim kişinin sıkıntısını çözdüm.
Uzun süredir flörtleştiği biri vardı. Bu kızla flörtleşirken sevgili bile yapmıştı. Sanırım kız flörtten ilerisini kabul etmedi ve her yerden çıkardı.
Beni de uzun süredir yokluyordu derken ben oltaya düştüm. Şimdi de tepeme çıktı. Hem yara bandı yapmaya çalışıyor hem de benden bir şeyler talep edebiliyor. Bu kişi hep mağdur rolüne sokuyor kendini. İnsanlara istediği gibi davranıyor, sonra onlar hayatlarından çıkınca da acı çekiyor(bence egosu sarsılıyor)
Şimdi sizce ben bu kişiye yaptıklarını yüzüne vurup ve her şeyi bildiğimi belli edip öyle mi çıkarayım hesaplarımdan?
Yoksa hiçbir şey demeden direkt mi çıkarayım?
Ya da başka biriyle fotoğraf paylaşıp canını mı yakayım?
Çok ama çok üzgünüm. Resmen yüzüme baka baka beni kullanmak istedi. Önceden de demiştim ben hep yaralıların yuvası gibi oluyorum diye. Ama olan bana oluyor kimse bunu umursamıyor. Sizce ne yapmalıyım?
Yüzüne vurup her yerden engell.açıklama yapmasına izin verme çünkü yine mağdur edebiyatı yapacak

Evet nihayet şu sürekli bahsettiğim kişinin sıkıntısını çözdüm.
Uzun süredir flörtleştiği biri vardı. Bu kızla flörtleşirken sevgili bile yapmıştı. Sanırım kız flörtten ilerisini kabul etmedi ve her yerden çıkardı.
Beni de uzun süredir yokluyordu derken ben oltaya düştüm. Şimdi de tepeme çıktı. Hem yara bandı yapmaya çalışıyor hem de benden bir şeyler talep edebiliyor. Bu kişi hep mağdur rolüne sokuyor kendini. İnsanlara istediği gibi davranıyor, sonra onlar hayatlarından çıkınca da acı çekiyor(bence egosu sarsılıyor)
Şimdi sizce ben bu kişiye yaptıklarını yüzüne vurup ve her şeyi bildiğimi belli edip öyle mi çıkarayım hesaplarımdan?
Yoksa hiçbir şey demeden direkt mi çıkarayım?
Ya da başka biriyle fotoğraf paylaşıp canını mı yakayım?
Çok ama çok üzgünüm. Resmen yüzüme baka baka beni kullanmak istedi. Önceden de demiştim ben hep yaralıların yuvası gibi oluyorum diye. Ama olan bana oluyor kimse bunu umursamıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Şu adam için kaçıncı konunuz valla sayamadım.
Adamın zaafı var mı para olabilir, vücudu yüzü olabilir, bir şeyi vardır sevdiği
Zaafıyla ilgili "Ben senin şununu hiç beğenmedim içim almadı konuşmak istemiyorum" diyebilirsin. Canı yanabilir

Şu adam için kaçıncı konunuz valla sayamadım.
Adamın zaafı var mı para olabilir, vücudu yüzü olabilir, bir şeyi vardır sevdiği
Zaafıyla ilgili "Ben senin şununu hiç beğenmedim içim almadı konuşmak istemiyorum" diyebilirsin. Canı yanabilir
Sevilmemek, unutulmak ve umursanmamak

O zaman aslında hiç muhatap olmadan iletişimi kesmesi daha iyi. Ulaşıp neden ghostladin filan derse de "sorun sende değil bende ailevi problemlerim var inşallah mutlu olursun" filan yazıp daha da iletişime geçmemesi bence çok daha iyi. Daha az başı ağrır diye düşünüyorum. Hala canını nasıl yakarım filan diye dusunmemeli kendini bir an önce bu acı veren durumdan kurtarsın demek istediğim o.
Ghostlamadı ki buluşalım diyor. Buluşsak ne saçmalayacak onu da bilmiyorum. Kızı falan mı anlatacak acaba ahhaha.

Bence zekaniza şükredin akıllı olmak başka zeki olmak başka ....yani kullanmak ile kullanmamak....ben olsam üzülmem mantıklı tarafimla hiç ugrasmam canını yakmak falan...hop çıkarım oyundan...çöp gibi insanla ne işim olur kıskandırmak önem vermek açıklama yapmak daha önem vermek ...afedersiniz direkt şutla hızlı vur geri gelmesin yok ol yani aniden ....en iyisi bence bu ..ayrıca zekayı kullanmaya devam doğruyu ancak böyle bulursunuz her zaman

ayrılırken bile aşırı anlam yükleyerek ayrılıyorsun kafanda bitmemiş ki. konuşarak silersen yine o seni üzecek bişeyler diyecek gibi duruyor.

X