Evimizdeki yatılı kadın misafir ve eşim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallaha bu devirde acımayacaksın kardeşim, al işte sonucu bu... öte yandan başka kimsesi yokmu da sen bu denli sahiplenmişsin ne münasebet yani kıskanç bir kadın akıllı bir kadın unutmamalı ki gerçekten ateş ve barut yan yana durmaz...

Ne güzel insansiniz siz böyle, ama maalesef hasta bile olsa arkadaşınızı gonderme vakti gelmiş.Allah şifasını versin ama sizden uzak olsun

Sizi aşırı çok aşırı iyi niyetli gördüm. Kıskancım demişsiniz öyle olsaydınız en baştan evinize giremezdi .Kimseye güvenmem ya karşı cins isterse en en yakın arkadaş olsun ne işi var aynı evde ateşle barut resmen. Bundan sonra ne yaparsınız sizin bileceğiniz bişey

Ailesinin yanına gönderin iyilik sonucu size kötülük getirecekse gerek yok ..eşiniz vicdanlı size saygı duyan biriymiş ki meyil vermemiş salın gitsin o kadını yapacağınızın fazlasını yapmışsınız zaten

Bende aynı şeyi düşündüm açıkçası
Konu sahibi belli ki çok iyi biri ama kimseye güvenilmiyor artık. Ucu açık bir zaman için eve birini almak bana çok ters. Gideceği zaman belli değil, ne kadar kalacağı meçhul. Özel hayatları da kalmamıştır evde bir başkası varken.

Kıskanç değilsiniz olsanız sevdayı evinize kabul etmezdiniz eşini kıskanan insan eve dişi sinek sokmaz.
Sevdanın kuzeni varmış o ilgilenirdi onunla ben olsam artık böyle olmayacağını uygun dil ile sevdaya anlatırdım. Ya esin seni beklemeyip eve girseydi adamın hiç suçu yokken kadın üstüne atlasa( görünüşü icabı öyle dedim) ne olacaktı 🙄

Kadın hakları aktivistiyim. Üstlendiğim çeşitli misyonlar var.
Zaten bundan cesaret alıp benden ricacı oldu ailesi.

Bu kız mağdur biri mi? Örneğin şiddet, taciz veya tecavüz mağduru mu? Yaşadığı sorunlar ne tip sorunlar merak ettim açıkçası. Kadın hakları diyoruz da kadın hakları kapsamında başkasının kocasını ayartmaya çalışmak pek yok.

Bu kız mağdur biri mi? Örneğin şiddet, taciz veya tecavüz mağduru mu? Yaşadığı sorunlar ne tip sorunlar merak ettim açıkçası. Kadın hakları diyoruz da kadın hakları kapsamında başkasının kocasını ayartmaya çalışmak pek yok.
Evet yazdıklarınızdan birisi.
Mağdur.

Konu bana epey saçma geldi. Elin kızını ne diye evlat edinmeye çalıştınız anlamadım. İntihar edecek olması sizin probleminiz, sorumluluğunuz değil. Siz nasıl eşinizle olan sorunları gizliyorsanız ailesi de gizleyebilirmiş. Gereksiz iyilik yapmaya çalışıyoruz bazen ve sonuç hüsran. Siz gitmeseniz o an belki de eşiniz tahrik olacaktı. Birlikte olacaktı. Şans eseri siz de gitmişsiniz. Daha fazla evde tutup da adamı da 'ne yaparsan yap' konumuna düşürmeyin. Umursanmadığı için de gidebilir bu kadına. Ben olsam arardım kuzeni anlatırdım durumu(başka erkeklere sarılmaması ve zarar görmemesi için) gönderirdim evden.

Ayrıca sunu eklemek istiyorum. Istediginiz kadar arkadaşınız olsun, siz intihara meyilli birini hastane cikisi nasil eve aldiniz? Sizin evinizde intihar etmeme garantisi var mi? 1. Derece akrabaniz olur tamam derim ama size o dil dökenler, o kiz sizin evde canina kiysa yasadiginiz travma yetmezmis gibi basiniza çöker, bir de annesi babasi kuzeni vs..le ugrasirsiniz. Acilen daha bu aksam annesini arayip bazi problemlerimiz var cok zor durumda kaldik yarin lutfen sevdayi almaya gelin yada biz otobuse bindirelim siz ordan alirsiniz deyin. Bir de o halde ic camasirsiz gördüğünüzde noldu? O nasil tepki verdi, siz ve esiniz nasil tepki verdiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X