Evinizin Düzenli Hali-OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN

eveett hafta sonu çektiğim fotolardan koyalım birazda ,

$DSCF3165.jpg

bu yatak odasında t-shırt dolabı

$DSCF3237.jpg

bu banyoda lavabo altındaki deterjan dolabı

$DSCF3175.jpg $DSCF3207.jpg

$DSCF3208.jpg $DSCF3238.jpg

$DSCF3239.jpg

bunlar mutfaktan

$DSCF3248.jpg

buda balkondaki sardunyam ,nasıl güzel açtı :KK17:

Eylülcüm..senin bütün evine 2 yada 3 kez bakmıştım...evinde çok güzel,düzeninde öyle..evinin tertibi,düzeni burdan pc den bile belli oluyor..maşallah diyeyim sana....:nazar::nazar:

buraya foto ekleyen hanımlar sizlerde öylesiniz..hepiniz çok düzenlisiniz. bir kaç gündür iş yerinde size bakıp o gazla eve gidiyorum dolap içlerimi düzenliyorum..evimede henüz yeni taşındım..heryeri heryerde...bana burda iyi gaz veriyorsunuz....birde sizlere birşey sorucam...şu bizim bayanların kol çantaları çok olur ya..her kıyafete göre..onlara bir türlü düzen tutturamıyorum..sizler nerelere koyuyorsunuz..sanki burda hiç görmedim foto..yoksa benmi kaçırdım gözden ...

Eki Görüntüle 717450

Eki Görüntüle 717451

Eki Görüntüle 717452 Eki Görüntüle 717461

Eki Görüntüle 717462 Eki Görüntüle 717463

Eki Görüntüle 717464

bunlar mutfaktan

Eki Görüntüle 717465

erzak dolabın süper.diğer yerler de çok güzel ve sardunyan.
buraya foto ekleyen hanımlar sizlerde öylesiniz..hepiniz çok düzenlisiniz. bir kaç gündür iş yerinde size bakıp o gazla eve gidiyorum dolap içlerimi düzenliyorum..evimede henüz yeni taşındım..heryeri heryerde...bana burda iyi gaz veriyorsunuz....birde sizlere birşey sorucam...şu bizim bayanların kol çantaları çok olur ya..her kıyafete göre..onlara bir türlü düzen tutturamıyorum..sizler nerelere koyuyorsunuz..sanki burda hiç görmedim foto..yoksa benmi kaçırdım gözden ...

canım teşekkür ediyorum tüm arkadaşlar adına.:KK34:
tam senin ihtiyacına göre bir ürün dün bukadar.comda gördüm.süper çantalar için.
benm çok fazla yok çantam.olanlar da portmantomun üst rafındalar.

$FO,33401,44,seffaf-gozlu-dolap-ici-canta-askisi.jpg

Son düzenleme:

işte bu benimde sorunum bende evimi düzenledim tam bitmese de ama çantaları nereye koyacağımı şaşırdım bir hurç alıp içine mi koysam diye düşündüm ama bilemedim:26: gerçekten nereye koyuyorsunuz hanımlar

tam senin ihtiyacına göre bir ürün dün bukadar.comda gördüm.süper çantalar için.

Eki Görüntüle 717609

aayyy evet süper bişeymiş..hemen bakıyor be inceliyorum..çok sağol..

Eki Görüntüle 717609

bunu görmüştüm bende ama işte dolaba falan asmak gerek dolap ancak kıyafetleri alıyor :KK50:

Eylülcüm..senin bütün evine 2 yada 3 kez bakmıştım...evinde çok güzel,düzeninde öyle..evinin tertibi,düzeni burdan pc den bile belli oluyor..maşallah diyeyim sana....:nazar::nazar:

çok sağol canımm ,ancak akşamdan akşama bu kadar oluyor ,birde evde olsam çiçek gibi yaparım evide imkanlar dahilinde bu kadar oluyor ..:KK16:

sağol canım ,erzak dolabı çoook eskiden ayakabılıktı ,tahmin edersin ki :KK9: şimdilerde erzak dolabı oldu ,boyayacağım yada kaplayacağım bakalım karar veremedim şimdilik böyle kaldı .çok işimi gördü ..

eylül ya o erzak dolabı süper olmuş:) bend eistiorum aslında süper olmuş:)

sende yap canım,gerçekten herşey elimin altında oluyor,bişey yapmaya üşenmiyorsun ,hemen ordan alıp yapıyorum kek,börek ne gerekiyosa,başka hiçbir yerde erzağım yok,yeni alışveriş yapmıştım,daha saklama kaplarına yerleştirmeden çektim üstelik,sende ucuz saklama kaplarından al ,3,5 tl filan olanlardan ,koy şeker çay,pirinç v.s ,hem ne kadar kaldığını biliyorsun alışverişte rahat oluyor.

Bunlarda benim cimcimemin odasindan kareler

Eki Görüntüle 716092 Eki Görüntüle 716093
Bezlerimizi sakladigimiz sepetimiz, ve altindaki dolapta bornozlar, toka sepetimiz ve diyer kùcùk seyler...

Eki Görüntüle 716094 Eki Görüntüle 716095 Eki Görüntüle 716096
Picamalazimiz, Taytlarimiz ve corap- ayakkabilarimiz...

Eki Görüntüle 716097 Eki Görüntüle 716098
Buda oyuncak sepetimiz...

Eki Görüntüle 716099 Eki Görüntüle 716100 Eki Görüntüle 716101
Elbiseler, zibinlar ve t-shirtler...

Eki Görüntüle 716102 Eki Görüntüle 716103

Eki Görüntüle 716104 Eki Görüntüle 716105 Eki Görüntüle 716106

Eki Görüntüle 716107

Kücükleri ve büyükleri direk kaldiriyorum kendi bazamin altina, böylelikle dolablarin icinde cok esya olmuyor. Güzel düzenli oluyor...Simdilik bukadar kizlar...:21:
cok güzel canim :nazar:

Azaltırken bana gönderseydin kızzz:KK52::KK52:Benim hiç takı alışkanlığım yoktur ya, hiç uğraşamam, vaktim de yok uğraşcak gerçiya:KK34::KK34:
ben seviyorum canim ya hel yüzükleri cok seviyorum :KK31:ha birde saat :KK31: birde bileklik :KK31: o kadarcik :KK9:

İkea burda tavsiye etmemişler kulüptekiler:26::26:sen memnun musun?
yatak odanın fotolarını da koyar mısın canım, mobilyalarının görünüşünü, ben de yenileyeceğim evimi de, fikir edinirim, sen de geçen yıl yaptırmıştın sanırım değil mi? Fiatlarını da söylersen sevinirim.:KK16:
canim ben görmedim memnun omayanlarin yorumlarini :26: neyden memnun degiller bilmiyorum :26:
yani ben memnunum ikea daki su olayi seviyorum isdegin dolabi alip icini istedigin sekilde yapabiliyorsun :KK34:
cok yorucu oldu ikea ya kackere gittik hatirlamiyorum bile :26:
ben önce karar verdim nereye ne istiyorum cizdim felan
gidip baktik ici disi öyle iste canim yani yorucu :KK31:
ama tam istedigim gibi oldu sükür :KK16:
fiyata gelince ben yurt disindayim biliyorsun 2000€ yada 2500€ kadar olmasi gerekiyor :26:
ama sunuda söyliyeyim sana eger bildigin emin oldugun bir marangoz varsa
istedigin gibi yaptirmakda cok mantikli bence :KK34:

Eki Görüntüle 717450

Eki Görüntüle 717451

Eki Görüntüle 717452 Eki Görüntüle 717461

Eki Görüntüle 717462 Eki Görüntüle 717463

Eki Görüntüle 717464

bunlar mutfaktan

Eki Görüntüle 717465

:nazar::nazar: benim banyodaki raflarim cok doluu :KK14:
Eki Görüntüle 718684 Eki Görüntüle 718683 Eki Görüntüle 718685

konsolumun diğer yarısı cam olduğu için yemek takımının bazı parçaları orda
konsol içinde ki çekmeceme masa örtüsü,mum ve peçeteleri yerleştirdim
çatal bıçak takımımın da çantasını atıp yemek masamın bölmesine koydum :KK34:
:nazar::nazar:

cok güzel canim :nazar:

ben seviyorum canim ya hel yüzükleri cok seviyorum :KK31:ha birde saat :KK31: birde bileklik :KK31: o kadarcik :KK9:

canim ben görmedim memnun omayanlarin yorumlarini :26: neyden memnun degiller bilmiyorum :26:
yani ben memnunum ikea daki su olayi seviyorum isdegin dolabi alip icini istedigin sekilde yapabiliyorsun :KK34:
cok yorucu oldu ikea ya kackere gittik hatirlamiyorum bile :26:
ben önce karar verdim nereye ne istiyorum cizdim felan
gidip baktik ici disi öyle iste canim yani yorucu :KK31:
ama tam istedigim gibi oldu sükür :KK16:
fiyata gelince ben yurt disindayim biliyorsun 2000€ yada 2500€ kadar olmasi gerekiyor :26:
ama sunuda söyliyeyim sana eger bildigin emin oldugun bir marangoz varsa
istedigin gibi yaptirmakda cok mantikli bence :KK34:

:nazar::nazar: benim banyodaki raflarim cok doluu :KK14:
:nazar::nazar:
Sağol canım teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 717609

Harbiden, erzak dolabina bende bayildim!
Neyi o sekilde kullansam diye düsünüyorum:KK1::KK1:

Eki Görüntüle 712806 Eki Görüntüle 712807 Eki Görüntüle 712808 çocukların odalarından.......

duvarlarımızda özgür çalışmaları bitince duvar kağıdı yapılacak.:)))

oğlumun odası mavi,kızımn ki pembe,mor.dolapları kendimiz tasarladık.benim yatak odam da dahil.

Eki Görüntüle 712797 Eki Görüntüle 712798 Eki Görüntüle 712799 Eki Görüntüle 712800
cok guzel odalar canim bende acik renk ferah mobilya istiyorum artik insallah zamanla tek tek gecirecegim elden...

kızlar geldim mutfağımıı paylaşcam demiştim biraz geç oldu ama :))) inanın anca vakit buldum:)
fotoları küçültmem lazımdı baya uğraştırdı::)

mutfağımın resimlerini yayınlıcam öncelikle şunu sölim mutfağımdan 2 koli mutfak eşyası kaldırdım zaten az dolabım vardı kapakları açtığımda kafama bişeyler düşüodu hatta geçenlerde kafama 2 kase düştü sonra dolaplarımı boşaltmaya karar verdim ihtiyaç sahiplerine vericem:)

başlıorum:)
bu bardak dolabım en alt rafta kahve fincanı, kahve su bardağı,kahve yapma makinası var kahve yapcamda hepsini aynı yerde buluorum:)
orta raftada neskafe takımım ve çay bardaklarım var en üsttede meşrubat bardağı ve kupalar
Eki Görüntüle 702956

ocağın üstündeki dolabım: burdada kuplarım var , alt katındaki kavanozlardada kahve,çıtır pane harcı,galeta unu var:) yemek yapcamda elimin altında oluyo
Eki Görüntüle 702959

burdada en üstte kare borcamlarım yuvalrlaklar fırında duruyo, orta rafta günlük kahvaltı tabaklarım ve kahvaltıda kullandığım ara tabaklar var onun altındada cam tencereler ve artan yemekleri koydugum minik tencereer var burda bi tanesi çıkmış diğeri buzdolabında:)
Eki Görüntüle 702960

üstteki rafta çelik tencereler ve pilav yapmak için ayrı tencerem var
altındada küçük tencereler var günlük kullandıklarım ayrıca misafir için olan tencerelerim tv ünitesinde:)
Eki Görüntüle 702962

günlük kullandığım tabaklarım
Eki Görüntüle 702963

en üstte düdüklü tencerem,orta rafta saklama kapları kesme tahtası ve rendem var en alttada günlük kullandığım su bardaklarım var buzdolabına yakın olsun diye oraya koydum:)
Eki Görüntüle 702964

en üstte tavalar ve leğenlerim süzgeçlerim falan var
onun altındada metal kavanozlarda makarna,nane,buğday,yeşil mercimek,erişte,nohut,kuru fasulye vs var... yanındaki mor kavanozlardada mısır unu,filtre kahve,irmik,nişasta var
önündede kare leğenlerim:)
Eki Görüntüle 702965
Eki Görüntüle 702966
Eki Görüntüle 702967

buda lavabonun altı:) plastik kilitli kutulardan 8 tane var bende un,mercimek,pirinç fazla fazla alıorum ben uygun bulduğumda bu kaplar çok işime yarıo
ordadaki plastiklerde arkada olanda açılmamış makarna irmik mısı paketli şeyler var önündeki kutulardan birinde bisküviler diğerindede pasta yapma malzemeleri var (puding hazır çorba kakao vanilin kabartma tozu maya vs)
Eki Görüntüle 702968

bunlarda çekmecelerim
ilk çekmecem burda içeceklerimiz var ( oralet , neskafe, sahlep , çay) alüminyum folyo,streç film,fırın poşeti,yanmaz kağıt bide eşimin çekirdekleri tiryakidirde:)
Eki Görüntüle 702969

ikinci çekmecem biraz kalablık olduğundan dağnık gözüküo:) çatallar falan,yan tarafta beyaz kaptada ıvır zıvır var:)
Eki Görüntüle 702970

en alt çekmecem burdada saklama kapları var içnde, ince bulgur,tel şehriye,arpa şehriye,patlatmalık mısır,pul biber, kekik, ve fazla aldıgım diğer baharatlar var
Eki Görüntüle 702971

buda buzdolabının üstündeki dolabım burda her zman kullanmadığım eşyalar var, misafir çaydanlığım,çay yapma makinam ( misafir geldiğinde kullanıorum genelde fazlalık olmasın diye yukarda duruolar) ekmek kızartma mak. mikser,merdane
Eki Görüntüle 702972

canım galiba o yağ sıçratmayan diye satılan şey gerçekten kullanışlımı? ayrıca seni :KK9: :KK9: :KK9: alkışlıyorum

X