Evinizin Düzenli Hali-OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN

takipteyim sizi kızlar :KK54:
kim söylemişti hatırlamıyorum ama dün tost makinasında köfte yaptım,boll boool dua ettim kendisine :KK52::KK52:

şu ekteki süngerden aldım en son bende..ama 3-4 kullanımdan sonra aradaki beyaz yeri hafif kırmızı oldu.salçalı tencere yıkamıştım ondan sanırım..halbuki iyice duruladum ama düzelmedi..sorun bende mi acaba,sizde de oluyor mu öyle?
Ben söylemiştiim :KK52::KK15:

tatlılarım canlarım konu yürümüş gitmiş çok şey kaçırmışım lakin 2 gündür çok rahatsızım pek ilgilenemedim sizlerle arada açtım ama oturamadım feci sırt ağrılarım var da :KK43: :KK43:
Canım geçmiş olsun gribim ben de:KK1:Tez vakitte iyileşelim inşaallah:KK68:

Kızlar hafta sonu bazann altına dalicam eşime dedim yardım ederim dedi kocaman bir hurç ceyizlik var bavul var bir hurç ceyizlik yorgan bir hurcda çarşafi felan 1 açılmamış yorgan ve 1 tanede örtü seti yazliklarimız gene büyük bir hurcda varda var anlicaniz bnim burayı duzenleip yorgan ve yastık alicak şekilde yer acmam lazım vericem olmayan kiyafetleri ayrcam bekletmicem ya bu ceyzleri napıcam blmiorum kullanmiorumki hepsini esimin annesi yapmis :KK43:

Kızlar hafta sonu bazann altına dalicam eşime dedim yardım ederim dedi kocaman bir hurç ceyizlik var bavul var bir hurç ceyizlik yorgan bir hurcda çarşafi felan 1 açılmamış yorgan ve 1 tanede örtü seti yazliklarimız gene büyük bir hurcda varda var anlicaniz bnim burayı duzenleip yorgan ve yastık alicak şekilde yer acmam lazım vericem olmayan kiyafetleri ayrcam bekletmicem ya bu ceyzleri napıcam blmiorum kullanmiorumki hepsini esimin annesi yapmis :KK43:
O kullanilmayan ceyizliklerden bol miktarda bendede mevcut hele su kaplama yorganlar napsam bilmiyorum. Bi cozum bulursan banada haber ver lutfen

20150402_211629.jpg
20150402_211640.jpg
20150402_211629.jpg
20150402_211629.jpg

Ben geldim hanımlar. ..pek bişey yapamadım akşam akşam ama A 101 den aldığım çekmece Düzenleyicileri yerleştirdim kızımın çorap çamaşır çekmecesine..nasıl olmuş. .prensesimin odasından bikaç resim daha ekliyorum bakın bakalım

Ben söylemiştiim :KK52::KK15:

Canım geçmiş olsun gribim ben de:KK1:Tez vakitte iyileşelim inşaallah:KK68:
canım çok sağol sana da geçmişler olsun ay sorma ben böyle sırt ağrısı görmedim korkmaya başlamıştım ciddi bişey mi vardır nedir diye :KK57: doktora gidecektim ama annem dün gece şişe attı sırtıma bugün biraz daha rahattım böyle böyle hafiflerse gitmicem yine çoğalırsa gidicem doktora sırt ağrısı bu ihmale gelmez bir sürü rahatsızlık sırt ağrısına sebep olabilirmiş..
dün nasıl kötüydüm kıpırdayıp iş yapamıyodum yaaa :cry:
bugün aspratörün borusu olan dolabımı sildim düzenledim yarın resimlerim inş. canım orası da bela benim için boruyu tam takamamışlar boşluklar kalmış bütün toz toprak doluyo dolaba koli bandı ile geçici olarak sardım falan bakalım idare etcek mi...
yazdıklarınıza biraz bakmaya çalıştım bugün sarı bez mevzusuna bayıldım :KK66: fakat ben hala mutfakta sarı bez kullanıyorum kötü mü tatlım bu bezler? örneğin masayı yemeklerden sonra önce ilaçlı süngerle siler sonra sarı bezle tekrar geçerim, bi de tezgahı sürekli sarı bezle silerim, mikrofiber bezlerin mutfakta kullanımı nasıl olur ki, bilemedim ???

Ya bu resimler neden yan çıkıyor yüklediğim zaman..hatalı yüklüyorum acaba

Ben geldim hanımlar. ..pek bişey yapamadım akşam akşam ama A 101 den aldığım çekmece Düzenleyicileri yerleştirdim kızımın çorap çamaşır çekmecesine..nasıl olmuş. .prensesimin odasından bikaç resim daha ekliyorum bakın bakalım
beğendim canım güzel olmuş ellerine sağlık ohh düzenli düzenli birbirine karışmazlar da çok güzelmiş düzenleyiciler plastik mi bunlar?

beğendim canım güzel olmuş ellerine sağlık ohh düzenli düzenli birbirine karışmazlar da çok güzelmiş düzenleyiciler plastik mi bunlar?
Evet plastik şekerim istediğin gibi kırıp kisaltabiliyorsun birbirine gecirmeli

Bu renkli kovaları her birinde farklı malzemeleri var..Mesela birinde oyun hamurlu ve kalıp. .vs aparatları. ..birinde parmak boyası, sulu boya ve aparatları. .. bebekleri ve kıyafet ıtır Zıpırlar bi sepet..Mutfak Evcilik oyuncakları bir iki sepet :KK48:

Eklentiler

• 20150402_213217.jpg
    20150402_213217.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 133
ay sen ikinciye mi hamilesinnn maşaallah yaa :)) biz daha birinciyi bulamadık :KK43: nasip, herşeyin hayırlısı...Rabbim hayırla kucağına almanı nasip etsin tatlım..
Amin cnm Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Bu arada o mor pembe dolap varya aslında salondaki eski konsolumdu:KK48: evimize taşınırken salon mobilyasını değiştirdik o boşa çıktı bende ne yaptım yapışkan kağıtlar varya onunla kaplayıp rengini değiştirdim bir anda çocuk odasında buldu kendini konsol

Bu arada o mor pembe dolap varya aslında salondaki eski konsolumdu:KK48: evimize taşınırken salon mobilyasını değiştirdik o boşa çıktı bende ne yaptım yapışkan kağıtlar varya onunla kaplayıp rengini değiştirdim bir anda çocuk odasında buldu kendini konsol
hadi yaaaaaa süper olmuş süper hiç anlaşılmıyor harikasın arkadaşım alkışşşşş:KK9:

Bu renkli kovaları her birinde farklı malzemeleri var..Mesela birinde oyun hamurlu ve kalıp. .vs aparatları. ..birinde parmak boyası, sulu boya ve aparatları. .. bebekleri ve kıyafet ıtır Zıpırlar bi sepet..Mutfak Evcilik oyuncakları bir iki sepet :KK48:
çok tertipli gözüküyor ilerde bir çocuğum olursa aynen bu şekilde yapmalıyım :KK66:

X