Evinizin Düzenli Hali-OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN

Cnm isim yazmali ayakkabi kutularini nerden ne kadara aldin
Merhaba karemine:KK3:
Almadım canım ben onları, kendim yaptımHoppa Kumaşla hali hazırda olan ayakkabı kutularımı kapladım, silikon tabancası yardımıyla. Fotoğraflarını da cetvelciler konumuza koymuştum dur buraya da ekleyeyim.
Kapladıktan sonra yazıcıdan ayakkabılarımın modellerini çıktı alıp yapıştırdım kutuların üzerine.

Eklentiler

• 11.jpg
    11.jpg
    171,9 KB · Görüntüleme: 1.188
  • 12.jpg
    12.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 1.120
  • 13.jpg
    13.jpg
    147,9 KB · Görüntüleme: 1.091
  • 14.jpg
    14.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 1.056
  • 15.jpg
    15.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 1.111
  • 16.jpg
    16.jpg
    168,7 KB · Görüntüleme: 1.103
Slmlar
benim gardrop eski model bişey içinde hiç raf yok katlanan çamaşırlardan birini alınca hepsi kafama düşüyo:mad:
napim ne edeyim:KK22:
akıl fikir yardım istiyorum:cry:

Merhaba karemine:KK3:
Almadım canım ben onları, kendim yaptımHoppa Kumaşla hali hazırda olan ayakkabı kutularımı kapladım, silikon tabancası yardımıyla. Fotoğraflarını da cetvelciler konumuza koymuştum dur buraya da ekleyeyim.
Kapladıktan sonra yazıcıdan ayakkabılarımın modellerini çıktı alıp yapıştırdım kutuların üzerine.
Merhaba cnm.nm.fotolar icin tesekkurler cnm.valla supersin sekerim ben hzir aldin sandim :) ellerine saglik

benim gardrop eski model bişey içinde hiç raf yok katlanan çamaşırlardan birini alınca hepsi kafama düşüyo:mad:
Benimde öyleydi eşime raf yaptırdım iki tane içine. Normal kaplamasız sunta (daha uygundur fiyatı) kestirip yapabilirsin suntayı istersen kendin mobilyanın rengine kapla

Slmlar
napim ne edeyim:KK22:
akıl fikir yardım istiyorum:cry:
Benimde öyleydi eşime raf yaptırdım iki tane içine. Normal kaplamasız sunta (daha uygundur fiyatı) kestirip yapabilirsin suntayı istersen kendin mobilyanın rengine kapla
Merhaba kahveyokmu:KK54: Bence de en uygunu raf yaptırmak olur, 1tanesi arkadaşımızın belirttiği gibi kendin yaptırabilirsin. Onun harici katlanan çamaşırları şifonyerlere çekmecelere koyup gardolabın o kısmını asılacak şeyleri asarak değerlendirebilirsin. Veya Koçtaş ve Japon pazarlarında satılan gözlü raflar var;
images.jpg Bunlardan kullanabilirsin.

O dertten bende muzdaribim çözümü bende bekliyorum:)

curumus patates ve sogan varsa o yuzden koku yayilir, yoksa koku olmamasi lazim.

Benim cunku mercivenimin alti duvar gibi kapatildi kapi taktirdim butun erzaklarim orda raflarda bakliyat makarna un seker tuz gibi stok yaptiklarim sogan patates konserveler gibi. Yani mutfagimda dolaplarimda kalabaliklik yapmiyor.

Duzenli olmak icin ve duzeninin bozulmasi icin kendimden ipuclari veriyim. isyerinde oldugum icin resim paylasma sansim yok.

- Kizlar genel olarak baktim cekmece duzenleri bazi arkadaslarin pek guzel olmamis. Ikea daki dolap cekmece duzenleyici kutular var onlardan almanizi tavsiye ederim. dolap duzenleyici.JPG

Mesela kizimin pijamalarini bir kutuda katladiktan sonra dikey olarak alt ust takim olarak yerlestiriyorum. Baska bir kutuda iccamasirlarini yerlestiriyorum. Kucuk kutuda coraplari var, ve biraz buyugunde kulotlu coraplari var. Hizlica aceleyla aldignizda bile cekmece duzeni bozulmuyor

Ayni bu sekil kutularda kendi pijamalarimi ev kiyafetlerimi ve iccamasir coraplarimida kutulara yerlestirdim ve emin olun daha duzenli gorunuyor ve daha az bozuluyor.

Camasirlari dikey olarak yerlestirmemdeki sebep bir takimi cekip cikardiginizda digerleri bozulmuyor.

Yatak odasi duzeni: Elbise dolabim cok buyuk bu yuzden elbiselerim ve pantalon ceket gomleklerim hep askilara asiyorum. mesela sekillerine gore asili hepsi. Elbiseler, etekler, gomlekler, ceketler, pantalonlar. bu sekilde asilinca daha duzenli duruyor. Dolap duzenimde bozulmuyor bu yuzden. Raflarda badilerim hirka ve kazaklarim var. Devamli giydigim kazak ve hirkalar onde giymediklerim arkada. Ve ust raflarda ilk dolabimi actigin an duzenli yerler goze carpior ve dolabim cok duzenli duruyor.

Misafir odasinda elbise dolabi var orda asili olarak montlar takim elbiseler abiyeler, raflarda misafir havlularim, misafir nevresim. ve cantalarim var. bu tur urunleri normal kendi elbise dolabima koymuyorum belirli duzenli olsa dahi daginik gosteriyor goruntu farklili oldugu icin.

Banyo duzenim: Sol ust dolapta : Raflarda en ust rafta lavabo havlulari renklere gore duzenlenmis. Orta rafta suslu havlular ceyizimden bunlari kullanmiyoruz. Alt rafta gundelik kullandigmiz havlular.

Sol alt dolapta en ust rafta ayak havlulari. orta rafta fon ve su torbasi, alt rafta tuvalet kagidi, ped, ve cop kovasi poseti.

lavabo alti dolabimde her turlu temizlik urunu var. sise sekillerine gore duzenlendim ve hepsini yanyana dizdim. buyuk siseler arkada kucuk siseler onde ve yan tarafta temizlik bezleri sunger eldivenler.

Sag ust rafta kremlerim. orta rafta bir sira kizimin banyo urunleri, diger sira esimin urunleri,

En alt saf rafta banyo urunlerinde kucuk depolama fazladan aldigim sampuanlar, sabun, dus jelleri, dis macunlari, tras kopugu, tras bicagi gibi urunler. Demek istedigim devamli kullandigimiz urunlerle kullanmadigmiz urunlerin raflari ayri. Bu yuzden devamli kullandigimiz raflar bozuluyor tek diger raflarin duzeni bozulmuyor hic dokunulmadigi icin. Bu yuzdende kolay toparliyorum.

Ben de başladım :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 1.073
  • image.jpg
    image.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 1.097
  • image.jpg
    image.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 1.115
  • image.jpg
    image.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 1.097
iedan mı aldın cidden mi bakayım bende gidince
Evet :) dolabın tamamını 2000 e aldık üstelik. Ben daha önce özel yaptırıyodum dolapları. Hiç gerek yokmuş, hem boşuna çok pahalı tutuyor, hem de taşınırken vs uymasa veya zarar görse üzülüyor insan. Üstelik ikeada da nasıl şsterseniz öyle kombinliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim :)

Mutfaktan :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 1.062
  • image.jpg
    image.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 1.060
  • image.jpg
    image.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 1.075
  • image.jpg
    image.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 1.064
  • image.jpg
    image.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 1.001
ben birde ikeaya bakayım ama benim kendi evim hani olmuşken iyi birşey olsun istiyorum
3,30 yaptırcam dolabın boyutunu çok uygunmuş valla giidp bakayım

X