Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

çileklipasta hoşgeldin :KK16:
bu topiğe aktık biz, sen de geldin, tam olmak üzereyiz :KK9:
hım sen tirabizonlu musun :KK52: hiç çaktırmıyor ya, o kadar kuymak muhabbeti yaptık şurda :KK19:
sanırım bayramda trabzon'a gidiyoruz aksilik olmazsa ve dünya gözüyle göreceğim :KK17: bakalım hayallerimde abarttığım kadar mıymış :KK52: benim favorilerim 60 ve 61 :KK76:

benim de haşlayıp koyduğum mısır çok sert olmuş canım ya ben de çiğ koyduklarım iyidir diye umut ediyodum belki cinsi öyledir başka bir grubu daha haşla bakalım :26:ben de bugün çiğlerden yapiim yazarm sana :KK31:

anaaam Allah kavuştursun görmeye doyamıyor insan eşini ya ayrılığın uzaklığın her türlüsü çok zor Allah sevgimizi azalmasın inşallah:KK16: hamarat hüm yine iş peşinde ben de yazlık kışlık değişimi yaptm ama silmedm dolapları pasaklı oldm yine:KK17: buarada afyon da donuyooor geçen hafta perşembe yaktık kaloriferleri winter is coming:18:

çağlaanaa maşallah size yine sadece göbüşün mü var kilo aldın mı bakaluuum dikkat et kendinee:KK16:

veeeeeee aslıııııııııııı iyi ki doğduuunnnn yeni yaşında her şey gönlünce olsunnn :KK16::KK16::KK62::KK62::119::118::118:

kızzzzzzzzzzzzzz :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: dolapları silmeden mi koydun temiz kışlıkları cıks cıks cıks....

valla ben tüm kışlıklarımı evde elemiştim evime güzel ve temzileri getirdim anam eşimnkileri bi açtım ki hep eski şeyleri de koymuş anası hepsini ayırdım vereceğim insan çocuğu evlenirken seçer demi hepsini de yıkadım bi güzel bi daha

Dilaa direksiyon dersi aldın mı ? Bende dehliyet için kursa yazılacağım sonrasında Allah nasip ederse araba alıp kurs almayı düşünüyorum özleden :KK34: Tanıdığım ablam var kurs veriyor kendi arabanı almadan özel kurs alma diyor :KK76:

hayır almadım canımm:KK31:
azcık sürüyodum ama kursun direksiyon derslerine gittim o kadar:KK31:
sonra direksiyon sınavından 100 aldımm :KK55::KK55::KK55:
ilk 3 4 trafik babamla, sora bi kez annemle ( bakalım babamsız yapabiliyomuyum die:KK53: )
sora ben gidiyorum dedim tek çıktımm :KK53::KK53::KK53:
baktım tek başıma daha dikkatli ve daha güvenliyimm artık rahatımm:KK55::KK55::KK55:

Diloşum dün az daha kaza yapıyordum eşim dedi eskiden düperdin bugün neden bu kadar kötü bilmiyorum bıraksam mı dedim kabulş etmedi bakalım inşallah ebnde öğrenirim.

oluyo öle hatice bende ilk sürerken nişanlıyla duvara giriyodum:KK31::KK31:
ama pratik yapmadan sürülmüyo araba,
evde tencere kapağıyla pratik yapamicağımıza göre sabır göstermek zorunda yanımızdakilerr :KK37::KK37::KK37::KK37:

hım sen tirabizonlu musun :KK52: hiç çaktırmıyor ya, o kadar kuymak muhabbeti yaptık şurda :KK19:
sanırım bayramda trabzon'a gidiyoruz aksilik olmazsa ve dünya gözüyle göreceğim :KK17: bakalım hayallerimde abarttığım kadar mıymış :KK52: benim favorilerim 60 ve 61 :KK76:

Hoşbuldum canım hepinizi gördüğüme çokk memnun oldum..Trabzonlu musun diye bana mı soruyon kuzu hatlar mı karıştı..İzmir ben..

katıldım ya canım :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: özgeye dedim hatta annem sana yapsın diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bugüne bugün Trabzon Çaykaralıyım :21::21::21::21::21::21:

Hoşbuldum canım hepinizi gördüğüme çokk memnun oldum..Trabzonlu musun diye bana mı soruyon kuzu hatlar mı karıştı..İzmir ben..

yok canım senin İzmirli olduğunu biliyorum, kk İzmirli kaynıyor :KK52:

katıldım ya canım :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: özgeye dedim hatta annem sana yapsın diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bugüne bugün Trabzon Çaykaralıyım :21::21::21::21::21::21:

ben de bugüne bugün Trabzon geliniyim :21::21::21: kuymak yaparım. lahana sarması yapamam ama çok güzel yerim :21::21:

Ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Öncelikle Aslımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: iyi ki doğdun :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: Seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Gizimmmmmm nişanlının evinde kalmak nasıl bi duyguymuş sabah uyanınca görmek falan heyecanlandın mı :KK52::KK52::KK52::KK52: ben olsam kesin çok heyecan yapardım

Haftasonu temizlik yapan kardeşler sizdenim :13::13::13::13::13::13:

Hafatsonumun özeti;

Cumartesi günü anneme gittim temizlik vardı yardım ettim koltuk kanepe yıkadık sonra eşim geldi aldı beni pratiker e gittik ayakkabılığımın içine bez aldık kaydırmaz onu unutmuşuz... kışlıkları çıkardım yazlıkları kaldırdım bi güzel sildim onu... banyomda dolap yoktu ya benim adam yaptıracağım dedi ev sahibi hala ses yok bende şu plastik 4 katlılar varya ondan aldım onu bugün düzenleyeceğim

pazar günü 11 de yatak odasını temizlemeye koyuldum yazlıkları kaldırdım kışlıkları çıkardım dolabımı falan sildim bi güzel sonra k.validemlere gittik akşam 9 gibi geldik gelince de ütüleri yaptım akşam eve gidince de oturma odasındaki dolabımı ve banyoyu toplayacağım çarşamba bayan gelecek temizliğe :21::21::21::21:

ve kocacım bugün kurda başlıyor sabah bana beni çok özleyeceğini söyledi kursa bende gidecekmişim artık 10.30da eve gelecek :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

kalorifer yakmaya başlayan var mı?????????????? Biz yaktık dün 1-2 saat Ankara donuyorrrrr :18::18::18::18::18::18::18::18:

hüm çok güzel bir duyguydu kafama yorganı çekerek uyumuştum , kafam çaıldı baktım biri bişi dio bir baktım nişanlım odaya girmiş gidiceğni söylüyo bizi uyandırmaya çalışıyo çocuk tekrardan işe gitti çok güzeldi valla beni uyandırdığı için ilk onu gördüm bide çığlığı bastım korktum yaaa kafam açılınca direk uyanıyorum çünkü bide bulanık görüyorum gözlük yok gözümde karşımda biri bişiler mırıldanıyo şok oldum :) ayyyy ne ne ne oluyor diye bağırdım :)

güzeldi ama çok iyidi herşey

Çağlam fıstığım gazoz kapağı kadar oldu mu yoksa nar tanesi mi hala:KK34:
MAşallah Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Hüm hoş geldin. Ben biraz rahatsız olduğum için hiç bir iş yapmadım desem yeridir.Soğuk havalar hoş geldin hapşuruk:2:

Ben yün yorgan örtmeye başladım pike artık ısıtmıyor gibi

Diloşum dün az daha kaza yapıyordum eşim dedi eskiden düperdin bugün neden bu kadar kötü bilmiyorum bıraksam mı dedim kabulş etmedi bakalım inşallah ebnde öğrenirim.

ne gazoz kapağı kızz:KK52:.....gazoz kapağı neymişşş:KK19: 525 gr olmuş kuzummmm:nazar::KK16::KK53:

benim de haşlayıp koyduğum mısır çok sert olmuş canım ya ben de çiğ koyduklarım iyidir diye umut ediyodum belki cinsi öyledir başka bir grubu daha haşla bakalım :26:ben de bugün çiğlerden yapiim yazarm sana :KK31:

anaaam Allah kavuştursun görmeye doyamıyor insan eşini ya ayrılığın uzaklığın her türlüsü çok zor Allah sevgimizi azalmasın inşallah:KK16: hamarat hüm yine iş peşinde ben de yazlık kışlık değişimi yaptm ama silmedm dolapları pasaklı oldm yine:KK17: buarada afyon da donuyooor geçen hafta perşembe yaktık kaloriferleri winter is coming:18:

çağlaanaa maşallah size yine sadece göbüşün mü var kilo aldın mı bakaluuum dikkat et kendinee:KK16:

veeeeeee aslıııııııııııı iyi ki doğduuunnnn yeni yaşında her şey gönlünce olsunnn :KK16::KK16::KK62::KK62::119::118::118:

kuzummmmm sadece göbüş su an içinnnn....bebişim alıyo kiloları bende daha bişi yok çok şükürrrrr:KK16::KK16:

X