Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

Benimkisi çok hevesli evlendiğimiz günden beride söylüyor zaten ben frenliyorum benim hazır olmamaı bekliyor :KK14:
benimki de öyle :KK14::KK14:
hafta sonu 2 arkadaşımızdan da gebelik haberi aldık :KK49:
eşim dün benim bi tane koca kızım var ama bir tane daha kızım olsa fena olmaz dedi :emir_bebek::KK1:
ben de :KK20: iyi ki de regl'yim :KK9:

kızlarrr konuyu dağıtmış gibi olmayayım ama benim eve gitme vaktim yaklaştı ne yemek yapsam acaba akşama siz ne yapacaksınız yemeğe fikir lütfen:44::44::44:

vayy bebek isteyen koca nasıl bişi acaba:KK9:eşim istemiyor değil ama ben kadar hevesli değil:KK31::KK31: gezelim görelim diyor ama bebişleriylede gezen arkadaşlarım var benim:KK31::KK31:çocuğu ayak bağı gibi görenler nede çok hata ediyorlar:KK31::KK31:

Ben de bebeği ayak bağı olarak görmeyenlerdenim..Ayak bağı olur mu hiç o minnak..Bi arkadaşım var üniversiteden bebeği oldu 3 yıllık evli.. Şİmdiki aklım olsa 3 yıl beklemezdim diyo:KK1::KK1:

kolay gelsin kızlar hepinize güzel haftalar dilerim.nasılsınız.tüm hafta iş yerimde pclere yüklenecek olan programlar nedeniyle giremedim.ama artık aranızdayım.
bebek isteyen eşlerden konu açılmış bakıyorumda.benimkide fena halde istiyor ben frenliyorum şimdilik.dur bir düzene girelim diye.iş,ev ,ev işlerine uyum sağlamakta zaten cebelleşiyorum diyorum :))
bakalım..Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah..:KK54:

yok benimkide pek hevesli değil benim hevesim kırılmasın diye istiyor görünüyor galiba:KK31::KK31:

yani bebeği şu an hiç düşünmeyen ben bile görünce bi heves falan ediyorum benimkinde tık yok ing kursuna başladı falan kariyer hedefinde şu an bebek ufukta 0 görünüyor bize :KK1::KK1::KK1::KK1: yazın falan belki düşünürüz

biz dışarda yiyeceğiz :KK16: eşimin asker arkadaşı burda okumuş, diplomasını almaya gelmiş kız arkadaşıyla .. onlarla birlikte çıkacakmışız :KK31: ben pırasa yapmayı planlamıştım :KK31:

sende kendine vakit ayırırsın işte hüm. hobi yada kitap falan :KK16:

bu hafta olmaz da sonra olur inşallah :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bugün dolap temizlemeye devam edeceğim :KK1::KK1::KK1::KK1:

ya kızlar bi de şu sorun var canım 6 da işten çıkıp 7 de derse girecek kursta tabi o arada yemek yiyemeycek bugün ekmek arasında domates peynir koydum işten çıkmadan 5 gibi onu yiyecek ama hergün böyle olmaz ki ne yapsam ki ne yiyecek bu çocuk oralarda :44::44::44::44::44::44:

bu hafta olmaz da sonra olur inşallah :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bugün dolap temizlemeye devam edeceğim :KK1::KK1::KK1::KK1:

ya kızlar bi de şu sorun var canım 6 da işten çıkıp 7 de derse girecek kursta tabi o arada yemek yiyemeycek bugün ekmek arasında domates peynir koydum işten çıkmadan 5 gibi onu yiyecek ama hergün böyle olmaz ki ne yapsam ki ne yiyecek bu çocuk oralarda :44::44::44::44::44::44:

börek poğaça filan hazırlasan nasıl olur:44::44:

X