Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

:KK22: yok yahu oyle yazmayayim dediydim herseyi hemen =) kızımız olacak insallah canım bakalim sizlerden ogrenecek cok sey var ,senin.nasil gidiyor senin.instagram olmayinca kerem bebegi takip edemedim kocaman olmuştur

:KK22: yok yahu oyle yazmayayim dediydim herseyi hemen =) kızımız olacak insallah canım bakalim sizlerden ogrenecek cok sey var ,senin.nasil gidiyor senin.instagram olmayinca kerem bebegi takip edemedim kocaman olmuştur
Oyy pamuk :emir_bebek::KK200:hayirli al kucagina kizini insallah. Yolu yarilamissindir.
Kerem buyudu valla 10aylik olcak 2 gune.
Yurumeye basladi tam bi afet oldu:KK53:
Seve seve yazarim:KK36:

Ayy masallah ya hareketli olacak demek ki erken yürüyen bebekle isler cok benim yegenler de cok fenalar ikisi de 10ayda yürüdü =)Allah kolaylik versin canim

Ayy masallah ya hareketli olacak demek ki erken yürüyen bebekle isler cok benim yegenler de cok fenalar ikisi de 10ayda yürüdü =)Allah kolaylik versin canim
Valla pesinde gezmekten ben.bittim o bitmedi.ona ragmen uykusu hafif ve cok sik klkiyor.
Saglikli olsun da napalim alistim artik.
Darisi sana insallah.
Prensesligin tadini cikar dibine vur :KK70:

Vala sorma ev tasidik,hala ufak tefek dolap yerlestiriyorum pek piremseslik yapamadım hala ama bir yaz dizisi sectim.kendime onu.izliyorum tek luksum o:KK51:

Heeey nasılsınız millet :KK15: herkese aynı anda buradan haber etmis olayim dedim teyze oluyorsunuz insallah kizlaar ,darısı tüm bebek.isteyenlerin.başına hep dualarimdasiniz :KK200:
maşallah duygucum maşallah ...
allah hayırla sağlıkla sonuna kavuştursun
çok sevindim ...
hepimiz hayırla sağlıkla kavuşalım bebişlerimize.

Hey gidi kızlar :KK50: aylar olmuş yazmayalı hamileymişim en son yazdığımda şimdi meleğim 5buçuk aylık oldu çok şükür :nazar:
Annelik çok ama çok zor ama insan evladının yüzüne bakınca tüm kötülüklerden arınıyo bütün dertlerini unutuyo Bu tarifsiz mutluluğu tüm isteyenlerin yaşamasını dilerim Pek giremiyorum keşke ig da falan ekli olsaydınız :KK43:

X