Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

yoookk üzülme canım yaaa, bir bakmışsın sadece ayva değil tüm meyveleri yediriyor sana :KK52:

korkutmak ve caydırmak istemem o yüzden, sessiz kalmaya çalışıyorum :KK52::KK52::KK52:

mesela hangi meybelermiş onlar yada sebze de olabilir...örnek verebilirimmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

Allah yalatmasın :KK60:
:KK1::KK1:
Amin canım Aminnn:KK52::KK52:

topik +18 e mi kayıyo yoksa ben bugün gerçekten çok mu fesatım :KK53:

yaaa yıkıldım yine yıkıldımm...fesat falan değilsin kuzummm kaymıs ki ne kaymıs :KK9::KK9::KK9::KK9:

aslıııı sen ne yalıyon kızzzzzzzzzzzzz :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ayy özgeyle içiniz fesat sizin :KK60: :KK60:

sabah kesme dondurma yedim ben :KK1::KK1: ac karnına kan verdik. sonra ohhhhhhhhh soslu dondurma...... :KK16:

yalamak deyince o resmi koydum..:44::44: töbe bismillah :21::KK37:

iyikide ewlenmişiz hanımlar darısı bekarlara:KK70:D

amin amin :KK52: darısı bizim şu bekarcıklara :KK1::KK1:

annem hep derdi, evlen de gör....
ama öyle bir söyleyiş kiiiiii o 'evlen de gör'den sonra cümlenin devamı varmış gibi gelirdi bana.
evet gerçekten de cümlenin devamı varmış :KK60: :KK66:

ayy özgeyle içiniz fesat sizin :KK60: :KK60:

sabah kesme dondurma yedim ben :KK1::KK1: ac karnına kan verdik. sonra ohhhhhhhhh soslu dondurma...... :KK16:

yalamak deyince o resmi koydum..:44::44: töbe bismillah :21::KK37:

aslıcığım geçmiş konulardan biliyoruz veeeeee kandıramazsın biiiizzzzzziiiiiiii :KK20: :KK52::KK52:

:KK74::92: bunları yaparsan dondurma yaladıgına inandıramazsın Aslımmm:KK52::KK52::KK52:

aslıcığım geçmiş konulardan biliyoruz veeeeee kandıramazsın biiiizzzzzziiiiiiii :KK20: :KK52::KK52:

+18 deyince :KK74: :92: bunları da yaptım ooyytt. yalatmasın deyince de +18 töbe töbe :KK53::KK53:

ama dondurma yedim.:KK31: neyse.. içim sıkılıyor benim ya. evlilik yaklastıkca korkmaya mı basladım ne.:KK51:

mesela hangi meybelermiş onlar yada sebze de olabilir...örnek verebilirimmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

ahh çağla ahhhh aklıma ne geldi :113::113::113::KK43::KK43:
sene 2011 martı.
dayımın pimapenci dükkanında duruyorum. öyle çok müşteri geldiği falan yok. arkadaşları uğrayıp yok mu deyip gidiyor. arada müşteri falan...

neyse günlerden bir gün,(kandil günü hatta) bir amca geldi, nasılsın kızım iyimisin xx yok mu ben arkadaşıyım dedi. neyse biraz kendini tanıttı gitti.
iki gün sonra gene geldi.
sonra bir gün kuzenimle birlikteyken geldi.kuzenim, arkasından çok iyi adamdır flan dedi.
bana göre de adam yılışık biri, bana sıkıntın var mı, erkek arkadaşınla aran nasıl diye soruyor. sivilcelerin çok var vs vss....

bir sabah gene geldi veee oturdu muhabbet ediyoruz, muhabbet dediğime bakmayın adam haydar dümen'in mobil versiyonuna dönmüş :KK47:
arkadaşa mj attım. ara beni dükkandan diye. ben sanki diğer bayiden arıyorlarmış gibi konuştum, ve adama acilen çıkmam lazım bayiden aradılar dedim ve onu da gönderdim bende çıktım.
bir saat kadar kafamı toparlamak için etrafta dolandım, dükkana geldim veee yarım saat sonra adam gene geldi. kovsam kovamıyorum dayım kızacak diye. güya çok samimi ahbaplarmış :KK47::KK47::KK47:

neyse hediye getirmiş, muz ve salatalık... çok manidar :KK47::KK47::KK47::KK47: ama ben saf ayağındayım, aa salatalık cilde iyi geliyor, hemde diyetteydim iyi olmuş falan dedim...
sonra bana kendini rahatlatmak için ne yapıyorsun dedi,:KK53::KK14::KK53::KK53::KK14: ben şok. ama anlamamazlığa vuruyorum. kitap okuyorum, müzik dinliyorum flaan dedim.
yok kızım öyle değil bak, haftada üç kere mutlaka tavsiye ediyor uzmanlar dedi ve benim kan beynimde :KK53:
dükkan çok sote yerde olduğu için annemin kuru sıkısı da masanın altında duruyor(karadniz kızı olunca :KK1:),
işte o an oya çıkart şunu dedim, ve masanın üstüne koydum.
sizi kovmak istemiyorum ama dayımın arkadaşı olduğunuza inanmıyrum,laflarınız artık aştı. tabiki elimi kana bulamam ama havaya ateş açmamla bile tüm mahalleli buraya toplanır rezillik çıkarttığınız yetti, biraz daha rezillik olsun istemiyorum dedim. :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
adam kızım sen beni yanlış anladın, ben sana kızım diyorum, senin iyiliğini düşünüyorum diyor ama ben artık gözüm döndü bir kere kaltım kapıya gittim çık dışarı diye avazım çıktığı kadar bağırıyorum. neyse çıktı.
dayımı aradım olanları (hafifletilmiş şekilde) anlattım. dayım çok sakin adamdır, amaaa nevri döndü. hemen dükkana geldi. adamı aradı..
ağzına geleni saydı. adam hala aynı hikaye, o benim kızım yaşında ben ona kızım diyorum....
Dayım; ''o zaman bak sana ne diyeceğim, YENGEME selam söyle, patlıcanımı, süs biberimi alıp geliyorum... kandil için yaniiiii...''
adamı vurmadığına dua ediyorum.

Son düzenleme:
ahh çağla ahhhh aklıma ne geldi :113::113::113::KK43::KK43:
sene 2011 martı.
dayımın pimapenci dükkanında duruyorum. öyle çok müşteri geldiği falan yok. arkadaşları uğrayıp yok mu deyip gidiyor. arada müşteri falan...

neyse günlerden bir gün,(kandil günü hatta) bir amca geldi, nasılsın kızım iyimisin xx yok mu ben arkadaşıyım dedi. neyse biraz kendini tanıttı gitti.
iki gün sonra gene geldi.
sonra bir gün kuzenimle birlikteyken geldi. arkasından çok iyi adamdır flan dedi.
bana göre de adam yılışık biri, bana sıkıntın var mı, erkek arkadaşınla aran nasıl diye soruyor.
bir sabah gene geldi veee oturdu muhabbet ediyoruz, muhabbet dediğime bakmayın adam haydar dümen'in mobil versiyonuna dönmüş :KK47:
arkadaşa mj attım. ara beni dükkandan diye. ben sanki diğer bayiden arıyorlarmış gibi konuştum, ve adama acilen çıkmam lazım bayiden aradılar dedim ve onu da gönderdim bende çıktım.
bir saat kadar kafamı toparlamak için etrafta dolandım, dükkana geldim veee yarım saat sonra adam gene geldi. kovsam kovamıyorum dayım kızacak diye. güya çok samimi ahbaplarmış :KK47::KK47::KK47:

neyse hediye getirmiş, muz ve salatalık... çok manidar :KK47::KK47::KK47::KK47: ama ben saf ayağındayım, aa salatalık cilde iyi geliyor, hemde diyetteydim iyi olmuş falan dedim...
sonra bana kendini rahatlatmak için ne yapıyorsun dedi,:KK53::KK14::KK53::KK53::KK14: ben şok. ama anlamamazlığa vuruyorum. kitap okuyorum, müzik dinliyorum flaan dedim.
yok kızım öyle değil bak, haftada üç kere mutlaka tavsiye ediyor uzmanlar dedi ve benim kan beynimde :KK53:
dükkan çok sote yerde olduğu için annemin kuru sıkısı da masanın altında duruyor(karadniz kızı olunca :KK1:),
işte o an oya çıkart şunu dedim, ve masanın üstüne koydum.
sizi kovmak istemiyorum ama dayımın arkadaşı olduğunuza inanmıyrum,laflarınız artık aştı. tabiki elimi kana bulamam ama havaya ateş açmamla bile tüm mahalleli buraya toplanır rezillik çıkarttığınız yetti, biraz daha rezillik olsun istemiyorum dedim. :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
tabiki adam kızım sen beni yanlış anladın, ben sana kızım diyorum, senin iyiliğini düşünüyorum diyor ama ben artık gözüm döndü bir kere kaltık kapıya gittim çık dışarı diye avazım çıktığı kadar bağırıyorum. neyse çıktı.
dayımı aradım olanları (hafifletilmiş şekilde) anlattım. dayım çok sakin adamdır, amaaa nevri döndü. hemen dükkana geldi. adamı aradı..
ağzına geleni saydı. adam hala aynı hikaye, o benim kızım yaşında ben ona kızım diyorum....
Dayım; ''o zaman bak sana ne diyeceğim, YENGEME selam söyle, patlıcanımı, süs biberimi alıp geliyorum... kandil için yaniiiii...''
adamı vurmadığına dua ediyorum.

ya inanamadım Oyam..bu ne cesaret...iyi bile dayanmıssınnn...ne sabır sendeki...o muzu ve salatalıgı alıp....yedirseydin!!!! keske....mal yaaa....:KK47::KK47:ama dayı da ne güzel demiş....patlıcan ve süs biber heee:KK9::KK9::KK9:

ya inanamadım Oyam..bu ne cesaret...iyi bile dayanmıssınnn...ne sabır sendeki...o muzu ve salatalıgı alıp....yedirseydin!!!! keske....mal yaaa....:KK47::KK47:ama dayı da ne güzel demiş....patlıcan ve süs biber heee:KK9::KK9::KK9:

haklısın, yemin ederim saf ayağına yatayım bari adama utanır da gider dedim ama yok adam da terbiyesizlik diz boyu :KK47:
adam kendini öyle bir tanıttı ki, dayımın en yakın arkadaşı, hattaaaaa bizim akrabaymış güya.
dayım zaten adamın ismini duyunca işe yaramaz ahmağın teki olduğunu söyledi ve ben daha da bir sinir oldum :KK47:
ayyy aklıma geldikçe sinir oluyorum :KK5::KK47:

ayy oyam :KK53::KK53::KK53:

Allah o adamı..................... yapsın......

şerefsiz uçkur düşkünü :KK47::KK47::KK47::KK47:

ben olsam muzu soyup agzına tıkar. tekme tokat girişirdim. bu cüsse ile üstüne oturur :KK1: agzında muzla nefes darlıgından öldürürdüm :KK47::KK47:

--

Allah böylelerinden korusun ya. dilde de fiiilde de karşılastırmasın.

Son düzenleme:
bende geldiimmm, Oyam hayırlı olsun bu topiği bugün keşfettim :KK53:

daha muradımıza ermedik ama olsun, evlenmiş arkadaşlarımızdan bişeyler öğreniriz belki hani maksat bilgi paylaşımı:KK53::KK53:

aman Allahım oyaaaa :KK53:
ay ne gerzek adammış o yaaa salağa bak, ne kadar sapık insanlar var yarebbim Allah ıslah etsin onları

aslı adamı boğma taktiğine de ayrıca bayıldım :KK1:

sen niye geç kaldın kıızzzz :KK52:

Ağlanacak halimize gülüyoruz aslında :KK60:

Aslıııı sen ne yalıyon kızzzzzzzzzzzzz :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

oyam ne bilem ben kendimde deelim birkaç gündür...

Amin canım aminnn:KK52::KK52:

Yaaa yıkıldım yine yıkıldımm...fesat falan değilsin kuzummm kaymıs ki ne kaymıs :KK9::KK9::KK9::KK9:

çağlam önce ayvayı yiyon sonra muz u yiyon afedersin :dd:d:d:d:KK53:

Son düzenleme:
ayy oyam :KK53::KK53::KK53:

Allah o adamı..................... yapsın......

şerefsiz uçkur düşkünü :KK47::KK47::KK47::KK47:

ben olsam muzu soyup agzına tıkar. tekme tokat girişirdim. bu cüsse ile üstüne oturur :KK1: agzında muzla nefes darlıgından öldürürdüm :KK47::KK47:

--

Allah böylelerinden korusun ya. dilde de fiiilde de karşılastırmasın.

ahhh aslı ahhh o zamanlar neden yoktun :KK1: senden fikir alırdım :KK1::KK1::KK1:

X