EVLENMEYİ KABUL EDEYİM Mİ ETMİYEYİM Mİ ?

Hanımlar 24 yaşındayım. 2018de biriyle tanıştım. Bi avm’de yarışma sunucusuydum. Tanıştığımızda açıktım. 2019 da erkek arkadaşımın tesettür için kapan kapalı seviyorum kapalı güzelsin baskılarına dayanamadım kapandım. Sonradan tesettürü sevdim ama o kadar çok değil Allah rızası için dişimi sıkıyorum çünkü ben küçükken ailemin zorlamasıylada kapanmıştım liseye geçince açılmıştım. Neyse 6 yıl geldi geçti. Şuan sosyal medyada içerik üreticisiyim. Kapalıyım, makyaj yapıyorum pantolon giyiyorum ama üzerine diz kapağımın biraz üzerinde tunik giyiyorum. Neyse kısa kesiyim erkek arkadaşım evlenmek istiyor ama önüme şartlar koydu. Evlendikten sonra
1. Hiçbir şekilde pantolon giymeyeceksin.
2. Makyaj yapmayacaksın far sürmeyeceksin rimel biraz dedi
3. Babet gibi açık ayakkabılar giymeyeceksin
4. Tak tuk ses çıkaran ayakkabı giymiceksin
Yoksa herkes yoluna baksın dedi. Ben baştan söylüyorum dedi. Bende yalvardım. Ailenin akrabalarının yanında etek giysem ama akşam seninle başbaşa kafeye gittiğimizde falan pantolon giysem olur mu dedim onada yok diyor. Hayır ailesi akrabaları çok fazla dindarlar ama ben onların evlatları değilim ki onların yanında onların istediği gibi giyinirim ama tamamen hayatım boyuncada başkasının istediği gibi giyinmek istemiyorum.
Çok zor durumdayım. Dünden beri ağlıyorum. Çünkü bu durumu benim annemde çok yaşadı. İstediği gibi giyinmesine izin vermiyordu babam hep elalem nasıl isterse annemi öyle giydirmek istiyordu. Bunun dışında bir çok kavgalarıda oldu ama annemin çektiklerini çekicekmişim gibi geliyor. 6 senemi verdim. Emeklerim var. Gençliğim gitti. Benim özel alanıma girmesi bana çok saygısızlık gibi geldi. Ben onunla iki hayatı birleştiriyorum kendimi ona satmıyorum sonuçta. Onun annesinin karnındada doğmadım onun annesinin kendisinin istediği gibide giyinemem. Ya valla kötü kapalılardanım desem valla değilim bol ama şık giyiniyorum sadece. Herşey bir yana bana bunları kabul etmiyorsan sen bilirsin o zaman nasibim değilmişsin sen dedi. Ben daha napiyim yaa herşeyi yaptım en azından bırak bi giyimim kalsın. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında kusura bakmayın ama canım yanmasa yazmazdım
Yol ver gitsin. Babet giymeyeceksin, far yok ama rimel serbest. Bu nedir ya. Marka ismi de verseymiş paşam. Nars'tan rimel serbest ama Mac yasak. Sneaker sadece siyah renk. ajşajra. Akıl tutulması yaşamalık, kendini seviyorsan kaç, böyle bir adamla mutlu olma ihtimalin 0.

Hanımlar 24 yaşındayım. 2018de biriyle tanıştım. Bi avm’de yarışma sunucusuydum. Tanıştığımızda açıktım. 2019 da erkek arkadaşımın tesettür için kapan kapalı seviyorum kapalı güzelsin baskılarına dayanamadım kapandım. Sonradan tesettürü sevdim ama o kadar çok değil Allah rızası için dişimi sıkıyorum çünkü ben küçükken ailemin zorlamasıylada kapanmıştım liseye geçince açılmıştım. Neyse 6 yıl geldi geçti. Şuan sosyal medyada içerik üreticisiyim. Kapalıyım, makyaj yapıyorum pantolon giyiyorum ama üzerine diz kapağımın biraz üzerinde tunik giyiyorum. Neyse kısa kesiyim erkek arkadaşım evlenmek istiyor ama önüme şartlar koydu. Evlendikten sonra
Yoksa herkes yoluna baksın dedi. Ben baştan söylüyorum dedi. Bende yalvardım. Ailenin akrabalarının yanında etek giysem ama akşam seninle başbaşa kafeye gittiğimizde falan pantolon giysem olur mu dedim onada yok diyor. Hayır ailesi akrabaları çok fazla dindarlar ama ben onların evlatları değilim ki onların yanında onların istediği gibi giyinirim ama tamamen hayatım boyuncada başkasının istediği gibi giyinmek istemiyorum.
Çok zor durumdayım. Dünden beri ağlıyorum. Çünkü bu durumu benim annemde çok yaşadı. İstediği gibi giyinmesine izin vermiyordu babam hep elalem nasıl isterse annemi öyle giydirmek istiyordu. Bunun dışında bir çok kavgalarıda oldu ama annemin çektiklerini çekicekmişim gibi geliyor. 6 senemi verdim. Emeklerim var. Gençliğim gitti. Benim özel alanıma girmesi bana çok saygısızlık gibi geldi. Ben onunla iki hayatı birleştiriyorum kendimi ona satmıyorum sonuçta. Onun annesinin karnındada doğmadım onun annesinin kendisinin istediği gibide giyinemem. Ya valla kötü kapalılardanım desem valla değilim bol ama şık giyiniyorum sadece. Herşey bir yana bana bunları kabul etmiyorsan sen bilirsin o zaman nasibim değilmişsin sen dedi. Ben daha napiyim yaa herşeyi yaptım en azından bırak bi giyimim kalsın. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında kusura bakmayın ama canım yanmasa yazmazdım
bir de lütfen şu emek verme olayını demeyin ya. Benim de 3 yıllık sevgilim var emek falan vermiyorum. Ben kendi hayatımı kendi istediğim şekilde onunla beraber yaşıyorum, yani ilişki kolay birşey aslında, neden tuğla taşımak olarak lanse ediyorsunuz ki? İlişkide emek verilmez. Bir de yazdığınız kötü kapalılardan değilim lafı çok çirkin. Ben açık bir kadınım ama iyi kapalı, kötü kapalı ne demek. İnsanları böyle kategorize etmek ne kadar yanlıs, ne kadar saçma. Kişi ne istiyorsa, nasıl istiyorsa öyle giyinir, bunun iyilik kötülğkle alakası yok. Sizi geliştirecek insanlarla beraber olun, dibe çekecek değil

Değil 6 yıl 60 yıl vermiş olsan da arkana bakmadan kaç.
O kadar diyorum bak sana abla tavsiyesi.
Bugün kıyafet olur bu ama yarın daha nelerine karışacağını sana neler yaşatacağını asla bilemezsin.
Bir de çoğu bu adamın kendi fikri bile değil ailesinden etkileniyor belli ki, her şeyi geçtim bu kadar aileci adam zaten en baştan sorun. Bir de çok kolay vazgeçebiliyor senden bak, bu yarın öbür gün en ufak şeyde boşarım seni olacak.
Aklı başında bir kızacağıza benziyorsun kendine bunu reva görme lütfen.
Ah ahhh iyiki kaçmamışım

Güncelleme:
İki sene önce biriyle ilişkimden söz etmiştim. Yorumlardan anlaşılıyor nasıl bahsettiğim. 4. Evre akciğer kanserine yakalandım. Ve o bahsettiğim çocuk benim hep yanımda oldu. Hala daha yanımda oluyor. 8. Yılımız. Akciğerim alındı ve Şuan başka bir kanserle mücadele ediyorum. Bu yazıyı 2024 Mart ayında güncelliyorum. Kimin içinden ne çıktığını bilemezmiş insan. Ben şuan çürük bir elmadan farksızım artık. Hatta herkes onun iyiliği için bana onu bırak hayatına baksın diyorlar. Bıraktım da aslında ama beni bırakmadı. Saçlarım dökülecek çirkin olucam dememe rağmen hep yanımda durdu. Benimle ağladı. O adam hastalıkta sağlıkta benimle. İkinci bir ameliyat olucam ve eğer ki ölürde burda bu yazdıklarımı görürse eğer seni çok seviyorum özürdilerim zamanında buraya seni çok yanlış anlattığım için. Ben senin beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum civcivim. Benden sonra hayatına kısa bir süre sonra birini al evlen. Benim yasımı tutma lütfen 😅🥰🥰 ❤️
Güncellemeyi görüp üzüldüm 😔 umarım iyisindir canim benim umarim iglesip mutlu bir yuva kurmuşsundur

X