Evlerdeki haşere krizleri.. Cevaplarınızı bekliyorum!

Evet üstüne sıkarken şekilden şekile girdi. Öldüğüne eminim kağıtla çöpe attım ağzini bağladım sabah olunca hala aynı şekilde ölmüştü. Çöpe attık. Korkutucu , üstüne basarsan sokarsa bide Allah korusun.
Tabii farkedilmeyip temas edilse durum vahim.. Böcek ilacının akrep karşısında işe yaradığını bilmiyordum, teşekkür ederim aklımda bulunsun.. Diğerlerine de mi böcek ilacı kullandınız ?

Hamam bocekleri genellikle holde kapı altından çıkıyorlar adını bile anmak istemediklerimi ön ve arka balkonunda görüyorum inşallah birdaha görmem. Birde bizde garip olan akrepleri hep ölü buluyorum eşim acaba kuşlar mı getirip bırakıyor diyor
Kuşlar da yapıyor olabilir hem ölü ve hep de balkondaysa!! Hamam böcekleri için de öldürmeyin, öldürdükçe çoğalır diyorlar siz nasıl uzaklaştırıyorsunuz evde gördüklerinizi ?

Kuşlar da yapıyor olabilir hem ölü ve hep de balkondaysa!! Hamam böcekleri için de öldürmeyin, öldürdükçe çoğalır diyorlar siz nasıl uzaklaştırıyorsunuz evde gördüklerinizi ?
Ben onları görünce kaçıyorum eşim evdeyse öldürmek zorunda kalıyor çünkü yanımıza geliyor neredeyse

Anladım teşekkürler, akrep dışında başka bir şey gördüğünüz oluyor mu peki akreplerin evdeki diğer haşereler için geldiğini de söyleyenler olmuş!..
Bu eve geçen sene Haziran ayında taşınmıştık. Evin mutfağını , banyosunu duşakabin falan komple yeni yaptırdık eşim bikactane hamam böceği görmüş ozman. Geçen sene akrep hiç gormemistik. Rutubet böceği tarzı bikac böcek gördüm

Selam kızlar bu yaz hamam böceğinden, akrebine vs o kadar çok şeyle karşılaştım ki ve bulunduğum sitede de düzenli ilaçlama yapılır üstüne üstlük belediye de ilaçlar sokakları.. Çevremden de çok duyuyorum özellikle bu yaz için daha önce görülmeyen haşerelerin görüldüğünü.. Dediğim gibi akrep bile görmüştüm ve korkuyorum da bu arkadaşlardan.. Siz hiç yaşadınız mı benzeri şeyler, eve giren haşereleri nasıl kontrol altına alıyorsunuz ? Diğer bir sorun da evdekileri dışarı çıkarma meselesi... ben müdahale de edemem siz insaflı davranabiliyor musunuz:))) Çözüm ve cevaplarınızı bekliyorum sevgili hanımlar!
Hamam bocegine kolonya sık. Cup diye öluyor saniyesinde

X