Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1687133074289.png

Anladın sen onu.

Sence troll mü?
mermadefendi mermadefendi hesabı ile 2021 yılında açtığı konudan pek bir farkı yok. İşler sarpa sarınca trolledim sizi demekte yeni moda oldu. Her şakada gerçek payı yoksa bende bir şey bilmiyorum.
O yüzden ortaya leğen koydum, trolledim dediği konusu gerçekse mermadefendi 2021’de açtığı konulara göre ayak yıkıyordu, burada insanlarla kafa bulacağına kendini nasıl bir hale düşürdüğüyle ilgilensin.

O yüzden ortaya leğen koydum, trolledim dediği konusu gerçekse mermadefendi 2021’de açtığı konulara göre ayak yıkıyordu, burada insanlarla kafa bulacağına kendini nasıl bir hale düşürdüğüyle ilgilensin.
Gurt bakışlı vardı bi tane hey gidi günler.

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Ahh be güzelim senin kabusun benim hayallerim. Evlat sahibi olmak için senelerdir uğraştım, olmadı. Şimdi de aileler arasi yasal olarak evlat edinmek için kız bebek arıyorum.
Hasretle bekleyen, sevgiyle büyütecek bir aileye evlat edindirebilirsin, yasal olarak. Hemde dua alırsın. Başka yollara sakın yeltenme. Hele ki aldırmaya asla. Kendi canını da tehlikeye atma.. guneskizimibekliyorum bana ulasabilirsin

Gurt bakışlı vardı bi tane hey gidi günler.
Kurt bakışlı bilmiyorum ama Mevlana’nın sözüydü galiba “Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın” diyordu.

2 üyeliğiyle de açtığı konular gerçek ya da troll bilemem, üyelerin yazdıkları sonrası trolledim demek zorunda da kalmış olabilir lakin diyelim ki gerçek burada insanlara güleceğine haline ağlasın, 20’li yaşlardaki bir kadın neredeyse babası yaşındaki evli barklı ayak yıkatan adamla beraber, he yok trollediyse aklınıza evli adamdan çocuk yapmak, ayak yıkamaktan öteye geçmeyen senaryolardan başkası gelmiyorsa trollemek bile zeka işidir.

Kurt bakışlı bilmiyorum ama Mevlana’nın sözüydü galiba “Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın” diyordu.

2 üyeliğiyle de açtığı konular gerçek ya da troll bilemem, üyelerin yazdıkları sonrası trolledim demek zorunda da kalmış olabilir lakin diyelim ki gerçek burada insanlara güleceğine haline ağlasın, 20’li yaşlardaki bir kadın neredeyse babası yaşındaki evli barklı ayak yıkatan adamla beraber, he yok trollediyse aklınıza evli adamdan çocuk yapmak, ayak yıkamaktan öteye geçmeyen senaryolardan başkası gelmiyorsa trollemek bile zeka işidir.
Abla gerçek değilse de düşünüyor yani var bir planı, Şeyma Meyma sayıkladı bir şeyler çünkü, ama herkeste o şans olmaz, bu yolda gülenden çok yitip giden var şimdi.

Abla gerçek değilse de düşünüyor yani var bir planı, Şeyma Meyma sayıkladı bir şeyler çünkü, ama herkeste o şans olmaz, bu yolda gülenden çok yitip giden var şimdi.
Trol falan degildi bence. Trol olan 1000 kere benzer hikayeyi anlatana adam bebegi kabul etti mi diye takinti halinde sormaz. Kafayi bebegi kabul ettirir miyime takmisti net.

Bence her yazdığında gerçeklik payı var, aslında yaşadığı ama bazı yerleri değiştirerek lanse ettiği şeyler. Aslında çok yalnız ve mutsuz, savrulduğu bir hayatı var. Gencecik kızlar evli heriflere yamanıyor, bir telefon bir kirasını karşılayan, maddi destek sağlayan kart heriflere metres olmaya hamile kalmaya pek bir meraklar. Akım gibi bir şey oldu, akıl fikir diliyorum.

Konuları gerçekse üzerinden yazıyoruz, burada yazar çizer trolledim der güler, yorum yapanlar da kafa bulur dalga geçer bazen linçler ama kendisi Şeyma birlikte olduğu adam Acun değil, valla ablacım hayat acımasızdır kadınlar 40 yıllık eşlerini tanıyamıyor senelerini verdiği eşi Azrail’i oluyor, adam kurduğu düzenine tehlike olarak görürse acımasız olacak ama her gün 3. sayfa haberlerini görüyoruz işte, öldürür atar bir yere.

Kendisini çok zeki sananlardan olduğu için tavsiyem diğer genç kadınlara, aklınızı belinizinden yukarıda tutun, elin adamlarını piyangodan ikramiye olarak görmek yerine, gerekirse pazarda limon satın kimseye minnet etmeyin, adam 1 verir 5 alır, yaşınız kemale erince hayatımı nasıl mahvetmişim der derdinize yanarsınız.

Bence her yazdığında gerçeklik payı var, aslında yaşadığı ama bazı yerleri değiştirerek lanse ettiği şeyler. Aslında çok yalnız ve mutsuz, savrulduğu bir hayatı var. Gencecik kızlar evli heriflere yamanıyor, bir telefon bir kirasını karşılayan, maddi destek sağlayan kart heriflere metres olmaya hamile kalmaya pek bir meraklar. Akım gibi bir şey oldu, akıl fikir diliyorum.
Çok normal bir hayatı olabilir istese, ama seviyorlar debelenmeyi be.

Hanfendi rica ediyorum konuma yorum yapmayın bakın lütfen ben önümde silah bulsam beynime sıkacağım siz beni yalancılıkla itam ediyorsunuz
Hayatımda bir kere bile düzenli adet olmadım bunun yalanını söyleyecek birisi değilim spiral taktırıldıktan sonra dahada kötü oldu adet olayım spiralin adı nexplanon kliniğe spiral taktırmak istiyorum diye gittiğimde bana 3-5 tane spiral türü saydılar hormon diyosunuz hormonsuz diyosunuz ben bunları bile bilmiyorum en acısızı hangisiyse onu takın dedim tek bildiğim şey adının nexplanon olduğu ve doktor bana %100 koruma sağlıyor kayma olmayacağı için imkansız hamile kalman dedi spiralden korktuğum için doğum kontrol hapını bende düşündüm ama sevgilim istemedi hapı.spirali koluma taktılar vajinama o muaynede sokulan çubuğu bile sokamadılat ayrıca doktorun öve öve bitiremediği bu spirqli gidip dr a söylediğimde böyle bişey çok zor en koruyanı buydu zaten dedi ve yaşan söylemiyorum 3ay kanamamın oldığu günler oldu spiral daha sa kötü yaptı beni ve lütfen bana yalancılıkla itam etmeyin
Bu ne ya Dr muayene aletini sokamamış eee o adam nasıl soktu da hamile kaldın😡 offf sinir oldum şuan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X