Evli bir insanin faceden eklemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz kendi hissinin yansıması olabilir mi karşı tarafı da öyle algılayanlar var çünkü. Nezaketli ve çevre edinmeye çalışan sosyal insan olabilir, demek ki eşi güveniyor iş arkadaşlarını ekleyebiliyor. Sanki listesin de dursan evliliğini yikacaksın gibi tripler anlayamadım elektrik versen hemen yoldan çıkacakmış gibi algı çıkıyor meydana. Ay keşke silseydim vs çok saçma. Benim evli yada sevgilisi olan arkadaşlarım ekli. Ülke olarak bilemiyorum aşamıyoruz ya şu durumu.
İşle alakalı bir durum birdaha olmayacaksa neden kabul ettin? Sil bence. Bence evli çıkması hayalllerini suya düşürdü gibi geldi.

Aslında fayda sağlayabilir.cevreyle oluyor hersey sonuçta.
Ben yanlış anladım sanırım.aslinda içimden geçen de bu.yine de sormak istedim.dikkatlinolayim ki istemediğim bir durumla karsilasmayaim direk sileyim diye
İstemediğiniz bir durumla siz istemedikten sonra karşılaşmazsınız eğer adamın niyeti başkaysa silersiniz olur biter.

Merhaba, ben iş gereği toplantıda bir adamla tanıştım. İşimizi yaptık, başkaları da vardı toplantıda.bana tanis olabilecegimizi düşündüğünden bir sürü şey sordu, babamın adını, ailemi nerede oturduğumuzu .çok kibar bir beyefendiydi ben o an hoşlandım.ama yüzüğüne bakmak aklıma gelmedi. İş bitti ve kapıdan uğurlarken, biz görüşelim, iş paylaşalım o zaman. Birseye ihtiyacın olursa ara " dedi.
Sonra facede takılırken arkadaş isteği gördüm ben de kabul ettim.profilde eş ve çocuğuyla fotoğrafları var.psiman oldum kabul ettiğime.
Üstelik annemi arayıp anlatmıştım, biriyle tanıştım bana birsuru şey sordu çok hoşlandım dedim. Annem sen niye onun hakkında birsey ogrenmedin demişti.

Benim için anında bitti .hoşlanma vs yok artık.son toplantıdan sonra bir daha gorusme vs olmayacak.peki ben faceden silmeli miyim.ndddn evli insan bunu yapar.ben şimdi anneme ne diyeceğim, adamın kötü bir niyeti yok belkide ben yanlış anladım.hata ben de.annem adamı yanlış anlayabilir ve endişe edebilir
Yanlış anlaşılacak çok bir şey de yokmuş soruları tanış olduğunuzu düşünmesindenmiş , iş paslaşalım dediği için de eklemiş sizi arkadaşsınız artık asılmıyor bir şey yapmıyor yani ne yapmış adam ben anlamadım

Biraz kendi hissinin yansıması olabilir mi karşı tarafı da öyle algılayanlar var çünkü. Nezaketli ve çevre edinmeye çalışan sosyal insan olabilir, demek ki eşi güveniyor iş arkadaşlarını ekleyebiliyor. Sanki listesin de dursan evliliğini yikacaksın gibi tripler anlayamadım elektrik versen hemen yoldan çıkacakmış gibi algı çıkıyor meydana. Ay keşke silseydim vs çok saçma. Benim evli yada sevgilisi olan arkadaşlarım ekli. Ülke olarak bilemiyorum aşamıyoruz ya şu durumu.
İşle alakalı bir durum birdaha olmayacaksa neden kabul ettin? Sil bence. Bence evli çıkması hayalllerini suya düşürdü gibi geldi.
Evli yada sevgilisi olan arkadaşlarım ekli yazmışsınız.
Onlar sizin arkadaşınızmis.benim de var öyle ekli olan.
Evet evli olmqsi da beni üzdü .ama buna kafayı takacak biri değilim.allah ailesiyle huzur ve saadet versin
Karşı taraf ararsa mesaj atarsa cevap vermem yani yanlış anlamadıysam
Yanlış anladıysam sorun yok demektir

Evli olduğunu gösterip yine yapacağını yapabilir .İlerde belki de ben evliydim sen görüştün bile bile demek için.Bence silin gitsin bir daha karşılaşma ihtimaliniz yoksa.

Yanlış anlaşılacak çok bir şey de yokmuş soruları tanış olduğunuzu düşünmesindenmiş , iş paslaşalım dediği için de eklemiş sizi arkadaşsınız artık asılmıyor bir şey yapmıyor yani ne yapmış adam ben anlamadım
Sorun yok o zaman

Evli olduğunu gösterip yine yapacağını yapabilir .İlerde belki de ben evliydim sen görüştün bile bile demek için.Bence silin gitsin bir daha karşılaşma ihtimaliniz yoksa.
Benincok iyi anladınız.ben bunu kastetmiştim.cunku daha once başıma geldi.evli yasli bir adam bana asıldı.hem de iş bahanesiyle. Ama ekleme vs yoktu.ofise cagiriyordu.ben de kızdım.siz benim babam yaşındasınız dedim. Bence de sileyimgitsim
Yanlış anladıysam adamı, sorun yok
Başka iş çıkar yine.illa görüşmek zorunda değilim.ekli olmayı versin

Evli yada sevgilisi olan arkadaşlarım ekli yazmışsınız.
Onlar sizin arkadaşınızmis.benim de var öyle ekli olan.
Evet evli olmqsi da beni üzdü .ama buna kafayı takacak biri değilim.allah ailesiyle huzur ve saadet versin
Karşı taraf ararsa mesaj atarsa cevap vermem yani yanlış anlamadıysam
Yanlış anladıysam sorun yok demektir

Tanısam bile evli sonuçta eski iş arkadaşlarımdan olan da var. Yanlış hareket görmedim görürsem silerim tabi ki. İnsan çocuğunu eşini paylaştığı hesaplardan da böyle yapmaz salak olmaz o kadar. Bence hemen birinden hoşlanmamak lazım şahsen ilk görüşte hoşlanmayın. Ne olup olmadığı belli değil iken. Allah'tan bireysel gizli hesap açmamış kendini tek paylaştığı evli olduğunu bile anlamayabilirmişsiniz kapılır giderdiniz. Dikkatli olun. Üzücü olurdu.

Benincok iyi anladınız.ben bunu kastetmiştim.cunku daha once başıma geldi.evli yasli bir adam bana asıldı.hem de iş bahanesiyle. Ama ekleme vs yoktu.ofise cagiriyordu.ben de kızdım.siz benim babam yaşındasınız dedim. Bence de sileyimgitsim
Yanlış anladıysam adamı, sorun yok
Başka iş çıkar yine.illa görüşmek zorunda değilim.ekli olmayı versin

Bunaklar çok sapık oluyor fark etmez onlar için 😂

Tanısam bile evli sonuçta eski iş arkadaşlarımdan olan da var. Yanlış hareket görmedim görürsem silerim tabi ki. İnsan çocuğunu eşini paylaştığı hesaplardan da böyle yapmaz salak olmaz o kadar. Bence hemen birinden hoşlanmamak lazım şahsen ilk görüşte hoşlanmayın. Ne olup olmadığı belli değil iken. Allah'tan bireysel gizli hesap açmamış kendini tek paylaştığı evli olduğunu bile anlamayabilirmişsiniz kapılır giderdiniz. Dikkatli olun. Üzücü olurdu.
Yani ben abarttım işte. Kendi kendime gelin güvey oldum.ins hoşlandığım anlasilmamistir. Başıma bj tarz şeyler geldi.inanin facede instagramda boy boy fotolar olması fark etmiyor erkekler için.yapmak isteyen cüret eden yine yapıyor.ve ben samimi bir kızım, normal erkek kanatlarım var.onalra hiç o gözle bakmadım.onlar da beni hep arkadaş kardeş olarak gördü.ama yeni tanıştığım insanlarla oyle olmadı.babam yasinda bir adam bile vardı burada okuyoruz bir çok konu var boule. Üstelik hoşlandığım biri bu ilk görüşte. Eklemesi bana eski olanları hatırlattı.emin olmak için sordum.tesekkur ederim yorumlarinzi icin

Bazı insanlar var selam verince ayyy bana aşık diye düşünüyorlar kusura bakmayın öyle biri canlandı gözümde 🤭 adam tanıdıgını düşünerek bir yerlerden çıkartmaya çalışmış seni haa faceden eklemesi tuhaf evet ama karısıyla cocuguyla fotografı varmış saklamamış bi şey demek ki kötü niyetle yaklaşmamış size bazı insanlar fazla cana yakın sosyal oluyor
Hiç de öyle değilim.benim iki tane yakın kız arkadaşım var diğerleri hep erkek. Erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. Nezaketkm yüzünden yanlış anlaşıldığım da oldu yeni tanıştığım insanlar tarafından.o yuzden dikkat etmek istiyorum.
Ama bu kişiden ilk goruste hoşlandığım için belki adami öyle anlamış olabilrim bir şey yokken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X