Evli olduğunu resmen sakladı

Hiç muhattap olmayın kesin atın. Hep ama hep yalan söylerler resmiyette evliyim boşanıyoruz blaaa blaaa terbiyesiz adam karisi duysa bu pislik adamı ne kadar üzülür kim bilir uzak durun aman diyim dertsiz başa dert almayın
Yok bu yalanları tahmin edebiliyorum zaten. Karısı duysa tabiki çok üzülür. Bide beni düşünün bu mesajlaşmaları karısı yakalasa nasıl bi duruma düşebilirdim. Bu erkekler pislik gerçekten.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Sinirinizde o kadar haklısınız ki ama arkadaşların da dediği gibi gerçekten böyle olan tipler var. Ne cesaret anlamıyorum! Kendinizi açıklama yapmaya zorlamayın bence çünkü yıllar önce benzer bişi benim de başıma geldi! Ticaret odasında ünlü bi ihracatçının eğitimi vardı. Bir hafta sürdü ve aralarda sohbet ettik. İnsan kendinden bilir işi ya o zamanlar da yaşım 26-27 asla sormak aklıma gelmedi. Sonra bi gün cafeye gidince telefonunun ekran resminde iki çocuk gördüm. Oha sen evli misin diye şok geçirdiğimi yerin dibine soktuğumu hatırlıyorum. Ama adam o kadar rahattı ki bak yine aklıma geldi sinirlendim. Gülüyordu..Maalesef var böyleleri!!
Ben o dönemde evliydim zaten. Eğitim boyunca da hiç konuşma sohbet olmadı aramızda. Sonrasında boşandım ama yine takipleştiğimiz halde bir konuşma yoktu. Ne olduysa bi kaç gün içerisinde oldu. Yani evli bi adamın böyle bir şey yapacağını düşünememekte benim salaklığım herhalde.

Adam siz usteleyince itiraf etmek zorunda kalmış resmen dürüstlük söz konusu bile değil 😂 hatta muhtemelen bir yerde mi gördü/ duydu acaba diye risk almak istemediği için evet demiştir, bilmediginizden emin olsa kesinlikle evli değilim derdi 😅

Adam siz usteleyince itiraf etmek zorunda kalmış resmen dürüstlük söz konusu bile değil 😂 hatta muhtemelen bir yerde mi gördü/ duydu acaba diye risk almak istemediği için evet demiştir, bilmediginizden emin olsa kesinlikle evli değilim derdi 😅
Evet dedimki hatta bana hiç sormadın belki bende evliydim. Sırf bende sana sormayım diye sormadın dedim. Yok öyle değil ben sadece rahat yazdığın için senin düşündüğün gibi düşündüm dedi.

Evet dedimki hatta bana hiç sormadın belki bende evliydim. Sırf bende sana sormayım diye sormadın dedim. Yok öyle değil ben sadece rahat yazdığın için senin düşündüğün gibi düşündüm dedi.
Evli olsan da umursamazdi zaten, geleceğe yönelik herhangi bir beklentisi olmaz diye daha da rahatlardi 😂 su saatten sonra attığı her mesaj ve adım çok daha önemli çünkü sizden en ufak bir dönüt aldığında "heh tamam evli olduğumu da biliyor bunu bile bile geliyor" diyecek aman dikkat 🤫

Evli olsan da umursamazdi zaten, geleceğe yönelik herhangi bir beklentisi olmaz diye daha da rahatlardi 😂 su saatten sonra attığı her mesaj ve adım çok daha önemli çünkü sizden en ufak bir dönüt aldığında "heh tamam evli olduğumu da biliyor bunu bile bile geliyor" diyecek aman dikkat 🤫
Yok sildim zaten. Takipleşmiyoruz artık.

Merhaba hanımlar hemen konuya gireyim. Ben kamu kurumunda çalışıyorum memurum. Eşimle boşanalı 2 yıla yaklaştı. İşe ilk başladığım dönemlerde gittiğim eğitimde dersime giren bi hoca vardı. Kendisi aynı kurumda müdür. Dersimize girdiğinde sosyal medya hesabını vermişti takibe alabilirsiniz diye aynı zamanda fotoğrafçılık yapıyor.

Neyse ben bu kişi ile uzun zamandır takipleşiyorum. Son zamanlarda ara ara o benim hikayelerime yorum yaptı ara arada ben onun hikayelerine yorum yapıyordum. Sonrasında da nasılsın falan diye soruyordu. Havadan sudan konuşmalar geçiyordu aramızda. Ama adam o kadar rahat davranıyor ki aklıma böyle bir şey asla gelmedi.

Son iki gündür yine uzun uzun sohbet ettik ama iş özel hayata hiç gelmedi. Bana güzel iltifatlar falan etmeye başlayınca ben dedim ki birbirimiz hakkında hiç bir şey bilmiyoruz mesela ben evlimisin onu bile bilmiyorum dedim ama inanın laf olsun diye söyledim. Yani evli olmadığını düşünüyordum ben. Sonra bu cevap vermedi ve lafı değiştirdi. Soruma cevap vermedin dedim. Tekrar ettim soruyu. Resmi olarak evet dedi. Ben şok. Kafamdan aşağı soğuk su boşaldı sanki. Bunu keşke başta söyleseydin dedim. Çünkü evli bi erkekle bu kadar uzun sohbet etmek doğru değil dedim. haklısın ama öyle gelişti falan dedi. Seni üzdüm mü diye sordu. Bu saatte bu kadar rahat yazabiliyorsam demekki durum farklı falan dedi.

Ama bu duruma o kadar sinir oldum ki kendimi resmen kandırılmış hissettim. Çok uzun zamandır konuşmuyoruz ama iki gündür uzun uzun sohbet ediyoruz ve adam benimle resmen flörtleşmek istedi. Konu oraya gelmediği için bende pat diye soramadım ve en ufak bir şeyde anlamadım yani kaç zamandır takip ediyorum hiç evli olduğuna dair bir paylaşımı olmadı bekar gibi yaşıyor.

İnanın her geçen gün erkeklerden biraz daha soğuyorum ve güvenim biraz daha kırılıyor. Dürüst bi insan yok mu gerçekten. Yada böyle saçma sapan insanlar bana mı denk geliyor. Yorumlarınızı bekliyorum.
Çok var böyle siz sormasanız buluşurdu da.
erkeklerin bir çoğu evlidir ama her erkeğe atlar.
çok dikkat etmek lazım

"Bu saatte bu kadar rahat yazabiliyorsam demekki durum farklı falan dedi" bu ne demek sordunuz mu? Sen yüz verdin o yüzden yazıyorum,yoksa yazamazdım gibi bir anlamı olmuş. Yani sizi suçluyor resmen. Utanmaz.

Erkek evli olduğu halde flört peşinde koştuğu için şerefsiz, kadın da sormadan araştırmadan muhabbete başladığı için suçlu! Sen tanıştığın kişinin evli olup olmadığını araştırmıyor musun? Konu başlığını okudun mu? "Evli olduğunu resmen saklamış" diyor, saklaması için konu sahibi sorduğunda, adamın (!) "evli değilim" demesi gerekmiyor mu, okuduğunu mu anlamıyorsun acaba?
Kadının bir suçu yok, flört zaten bekarlar arasında olan bir şeydir. Kimse ekstradan bekar mısın diye sormaz doğal gelişen bir flörtte.

Kendimden örnek verecek olursam evli adamlardan yakışıksız söz ve davranışlar gördüğümde önceleri çok canımı sıkar,kendimde kusur arardım.Artık yaşın da verdiği olgunlukla(41 yaşındayım) artık bu durumun tamamiyle karşı tarafın karakteriyle olduğunu biliyorum.Ki ne yazık ki evli kadın dokunulmazlığı olan bir ülkede yaşayınca bekar olmak bu tiplerin yaklaşmasına zemin hazırlıyor.Sınırlarımızı dopru çizmek ise biz bekarlara kalıyor.Üzücü ama gerçek bu

"Bu saatte bu kadar rahat yazabiliyorsam demekki durum farklı falan dedi" bu ne demek sordunuz mu? Sen yüz verdin o yüzden yazıyorum,yoksa yazamazdım gibi bir anlamı olmuş. Yani sizi suçluyor resmen. Utanmaz.
bence farklı diye kast ettiği şey, resmiyette evliyim demesiyle paralel, yani evliyim ama karım da çok da tınn, b.k yesin demeye çalışıyor sanki bir nevi

Sakın ve sakın bu konuşmaların devamı gelmesin çünkü savunması şöyle olacaktır mutlu değiliz anlaşamıyoruz boşanacaz aslında çoktan bitmiş bir evlilik zaten birlikte uyumuyoruz bile ... Deyip akşam evine barkına yuvasına dönüp fosur fosur eşiyle uyuyan dışarıda kendine eğlence arayan tipler bunlar heryerden engelleyin gitsin

X