Evliliğimize fantezi katmak istiyorum

İyi dediniz hoş dedinizde ben okadar girişken değilim işte benim koca biraz klasikçidir hoşuna gidip gitmeyeceğini bilemedim. Hep isteklidir ama işte klasik sever ama bu beni düsünmüyor demek değil orgazm oluyorum nerdeyse her seferde ama artık bu klasiklik sıkıcı olmaya başladı anlata bildim umarım
Klasik derken hep aynı şeyi yapıyor,misyonerden sasmiyor mu???
O zaman önerim bu; kama sutra kazı kazan posteri:)
Ara sıra kazıyın k, kazanın 😂 pozisyonlarin tarifini internette de bulabilirsin kartları da satılıyor

İyi dediniz hoş dedinizde ben okadar girişken değilim işte benim koca biraz klasikçidir hoşuna gidip gitmeyeceğini bilemedim. Hep isteklidir ama işte klasik sever ama bu beni düsünmüyor demek değil orgazm oluyorum nerdeyse her seferde ama artık bu klasiklik sıkıcı olmaya başladı anlata bildim umarım
Hee erkegin hoşuna gidiyor çok nadirdir yani yapıp da ters tepki veren yeni heyecanlar ilişki dinamiği için önemli bence

Farklı farklı karakterler ol magdem birgün ponpon kız bir gün polis kelepçeler falan huhuu 🤣🤣 tabi yeterli ekipman olucak.
Oyuncaklar ve iç gıcıklayıcı elbise ve parçalar.
Buarada hep aynı oda ve yatakta değil farklı yerlerde de olmalı iyice gökkuşağı gibi renklensin🍭🤣
Birde şaşırtman gerekli dokunuş olsun stil olsun argo konuşmakta katılmalı baya iki tarafında hoşuna gidiyor. 😼🥰

V
Ay bende bu sahil vs sex istiyorum bide dağ başında yıldızların altında falan bebeler büyüsün yapıcam ama aklımda bi ateş yakıp romantik bi ortam sonra yıldızların altında gece karanlığında tutkulu bi sex 🤣🤣🤣
Valla tesettürlu değilseniz yapın ben cok istiyorum ama maalesef ancak katlanır camın önünde cam kapalıyken yerde kimse bizi görmeden olabiliyor 🤣🤣

Klasik derken hep aynı şeyi yapıyor,misyonerden sasmiyor mu???
O zaman önerim bu; kama sutra kazı kazan posteri:)
Ara sıra kazıyın k, kazanın 😂 pozisyonlarin tarifini internette de bulabilirsin kartları da satılıyor
Hep değilde çoooooğğğğğuuuunnnnlllukla evet misyoner arada ben üste çıkıyorum çok aradada doggy. Bunada bakıyım nasıl bir şeymiş sağolun

Jartiyer deneyebilirsiniz. Elbisenin içine giyip adam tv izlerken bir anda elbiseyi çıkarınca bir değişik oluyorlar ahshd ya da mesela yanında otururken eteği biraz yukarı çekip görmesini sağlayabilirsiniz.

Pozisyon veya mekan değiştirebilirsiniz eğer yapmıyorsanız. Salonda, mutfakta vs yapabilirsiniz.

Ayna karşısında yapabilirsiniz. Bazılarının çok hoşuna gidiyor.

Dışarıda tahrik edebilirsiniz. Sözlü olarak, tahrik edici mesajlar atarak, masa altından fiziksel olarak hatta ortam müsaitse tuvalet vs bir yerlerde kırıştırarak. Seksi bir çamaşır giyip tuvaletten foto atabilirsiniz. Müsait bir yolda parkta vs kıstırıp elleyebilirsiniz :KK70:

Biraz daha rahatlayabilirseniz oyuncaklar alabilirsiniz. Vibratör vs gibi. Ya da gözünüzü veya eşinizin gözünü bağlayabilirsiniz. Bunun için göz bandı vs gerek yok, fuları katlayıp bağlayın iş görür:dondurma:
Kelepçe gibi şeyler deneyebilirsiniz. Seks zarları var, pozisyon ve mekan gösteriyor. Onlardan deneyebilirsiniz.

İşten gelirken akşam neler yapacağınızı yazabilirsiniz.

Arabada elleşme, fingirdeşme, oral seks vs diyeceğim ama bu bazen riskli olabiliyor :KK70:
Vay anasını 🫣🤣bunlari okurken emzirme sutyenim ve darma duman halime baktim aynada ve dedimki senin neyine bunlar 🤣🤣

Farklı farklı karakterler ol magdem birgün ponpon kız bir gün polis kelepçeler falan huhuu 🤣🤣 tabi yeterli ekipman olucak.
Oyuncaklar ve iç gıcıklayıcı elbise ve parçalar.
Buarada hep aynı oda ve yatakta değil farklı yerlerde de olmalı iyice gökkuşağı gibi renklensin🍭🤣
Birde şaşırtman gerekli dokunuş olsun stil olsun argo konuşmakta katılmalı baya iki tarafında hoşuna gidiyor. 😼🥰
Evet argo hoşuna gidiyor baya sert sever hep boğazıma yapışır canım acımaz ama tersine hoşuma gidiyor

Bencede benden bekliyor o çünkü bazen bende libido tavan yapıyor ve bütün kontrolu ele alınca bayılıyor öyle yattığı yerden beni izliyor diyebilirim sonrada “bakıyorum çok özlemişsin” diyor bide
Arzulandıgını hissetmek kadın için de erkek için de önemli bişey hazırlanın güzel bi an yaratın eşinize özel olduğunu hissettirin ben bazen böyle yapınca der benimki nerden bildin seni istediğimi diye bende sen istedin diye değil ben seni istiyorum diye hazırlandım diyince daha çok hoşuna gidiyor mesela farklı gece likleri kombinleyebilirsiniz sürekli yeni geceklik almaya gerek bile yok ben bazen file vücut çorabı giyinip üzerine mini etek giyorum üstte de dantel kırmızı bi fantazi sütyen o kadar hoş duruyor ki vücut çorabı bedeni sarıyor güzel bi görüntü oluşuyor mini etek zaten erkeklerin en sevdiği şeylerden 🤣🤣

V

Valla tesettürlu değilseniz yapın ben cok istiyorum ama maalesef ancak katlanır camın önünde cam kapalıyken yerde kimse bizi görmeden olabiliyor 🤣🤣
Tesettürlüyüm yapamıyorum onun için çocuklar büyünce kimsenin olmayacağı dağ başı olabilir sadece en çok korktuğum şey böyle bişey de görünüp internete düşmek malum artık çok yaşanıyo böyle durumlar

1

1.5 yaşında kızım var geceleri en az 5..6 sefer emmeye kalkıyor emmiyor ama işte illa ağzında duracak böyle giderse biraktircam emmeyi
Gece etmesini bırakması gerek zaten benim 1 yaşindaki de bırakmak istemiyor ama gece sadece 2 defa emziriyorum saatleri belli olduğu için zorlamıyo

Arzulandıgını hissetmek kadın için de erkek için de önemli bişey hazırlanın güzel bi an yaratın eşinize özel olduğunu hissettirin ben bazen böyle yapınca der benimki nerden bildin seni istediğimi diye bende sen istedin diye değil ben seni istiyorum diye hazırlandım diyince daha çok hoşuna gidiyor mesela farklı gece likleri kombinleyebilirsiniz sürekli yeni geceklik almaya gerek bile yok ben bazen file vücut çorabı giyinip üzerine mini etek giyorum üstte de dantel kırmızı bi fantazi sütyen o kadar hoş duruyor ki vücut çorabı bedeni sarıyor güzel bi görüntü oluşuyor mini etek zaten erkeklerin en sevdiği şeylerden 🤣🤣
Siz biliyorsunuz bu işi öğrenecek çok şeyim var😁

Tesettürlüyüm yapamıyorum onun için çocuklar büyünce kimsenin olmayacağı dağ başı olabilir sadece en çok korktuğum şey böyle bişey de görünüp internete düşmek malum artık çok yaşanıyo böyle durumlar
Aynen hem de acik alan kim izliyor bilemezsiniz bizler tas ev bungalovdan devam 😅

X