Evlilik dışı hamilelik acil yardım lütfen

Doktor doktor geziyorsunuz ve bebeğe yapılacak testler vs buraya mı soruyorsunuz
kürtaj için geziyordum doktor doktor. hepsi yasal süreç geçti dedi ben yasal süreci bile yeni öğrendim. 18 haftalık bebeğin görünümünü bile yeni gördüm. burada okudğum bir sürü yazılar sonucunda devlet hastanelerinden randevu almaya başladım yarın sabah randevum doktordan test isteyeceğim ama belki daha öğrenmem gerek bir sürü test bişeyler vardır doktor sadece ultrasonla bakıp bebek sağlıklı deyip geçiyor özellerde. bana daha detaylı lazım :KK43: deliricem kendimi ifade edemiyorum

Hamile olduğunu 18. Haftaya kadar fark etmemesinden itibaren sorguluyordum ama emin oldum, spor hocası fantezisi. Hiç etik değil 🤫
yunan heykeli gibi adam valla aklımı başımdan aldımı aldı neden yalan söyleyeyim ki sonuçta bekar kadınım :KK70: bunca yıl kimseyle münasebetim olmadı ilk kez oldu oda aha böyle oldu

düşman başına :KK70: yakışıklı ama en azından kızım çok güzel olacak :KK70: gözleri bana gerisi ona benzesin
Hiç stresli, gergin, telaşlı, mahcup gibi bir haliniz yok. Bizimle beraber goygoy yapıyorsunuz. Sanki babasının reddettiği evlilik dışı gebelik yaşayan bir başkası. 🤗🤗🤗

Ayy daha yeni kendimi toparladım işim yok falan demişte ondan öyle sandım, işi yoksa nasıl ev almış ona da hayret ettim yalnız.
uzun yazdığım için okumaya üşendiniz satır aralarını bence :KK70: 3 yıldır depresyondayım çalışmıyorum. bu yaşa kadar çalıştım biriktirdim öyle aldım evi modellik yapıyordum.

Ha bağırdı çağırdı sonrada sizi terk etmek yerine iyiki beni aldatmışsın der gibi çocuğa babalık yapmaya karar verdi. Gerçekten bu adama bu kadar mı inanıp güveniyorsunuz?
önce öyle dedi de şimdi sadece maddi olarak sahip çıkarım seni ortada bırakamam diyor. ayrıca erkek arkadaşım çocuğu olmadığını söylediği için belki dedim kendi çocuğu yerine koymak istediki söylüyor dedim ama ertesi güb fikri değişti.

Hiç stresli, gergin, telaşlı, mahcup gibi bir haliniz yok. Bizimle beraber goygoy yapıyorsunuz. Sanki babasının reddettiği evlilik dışı gebelik yaşayan bir başkası. 🤗🤗🤗
stresliyim, gergin değilim, düşünceliyim, ayrıca söylediğim gibi siz dalgaya aldıkça ben sinirlenmem sizinle beraber gülüyorum. başıma gelen oldukça trajikomik çünkü. olan olmuş vah tüh deyip kendimi mi parçalayayım :KK70: tek derdim bebeğin sağlığı diyorum sen okumadan daha anlattığım adama salya akıtarak trol yorumlar yazıyorsun canım :KK70:

stresliyim, gergin değilim, düşünceliyim, ayrıca söylediğim gibi siz dalgaya aldıkça ben sinirlenmem sizinle beraber gülüyorum. başıma gelen oldukça trajikomik çünkü. olan olmuş vah tüh deyip kendimi mi parçalayayım :KK70: tek derdim bebeğin sağlığı diyorum sen okumadan daha anlattığım adama salya akıtarak trol yorumlar yazıyorsun canım :KK70:
Ne salya akıtcam be? Sevgilisini aldatıp aldattığı gece hamile kalan, çocuğu da sevgilisinin nüfusuna atmaya çalışan bir kadın benimle böyle konuşamaz. Hayattaki çocuğuna, karnındaki çocuğuna açıklayamayacağın bir hayatın var. Yazık onlara.

Ne salya akıtcam be? Sevgilisini aldatıp aldattığı gece hamile kalan, çocuğu da sevgilisinin nüfusuna atmaya çalışan bir kadın benimle böyle konuşamaz. Hayattaki çocuğuna, karnındaki çocuğuna açıklayamayacağın bir hayatın var. Yazık onlara.
Hoşşttttt... senin gibiler aıl benimle böyle konuşamaz. kimbilir kaçıyla düşüp kalkıyosun kaşarcık. ikile yorumumdan sen hadi size ekmek çıkmaz benden.

Ahh hayır hayır cinselliğe düşkün birisi değilim. hayatımda ilk defa bir kaçamak yaptım yapmaz olaydım onu bile beceremedim. içinizden geçeni söyleyin hiç sorun değil çünkü hatamın farkındayım.
Sonucunu düşünmeden hareket etmişsiniz yani ne gerek varki bunları yaşamanıza kaçamak yapmanız çokmu önemliydi elin adamıyla gerçekten anlam veremiyorum sanki kocanızmış gibi rahatlıkla anlatıyorsunuz yani birlikte olurken aklınızdan neler geçiyor o an için acaba merak ediyorum neden yani kendini bile bile ateşe atmak niye? sonrada eyvahh hamile kaldım kalırsın tabiki de okurken sinirlerim ayaklandı ne oldu yani değdimi

X