"Evlilik Fuarı 11-12-13 Ocak " Kaçırmayın Gelinler!

Morfo

Guru
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.066
57
41
11-13 Ocak 2013’de 11.si düzenlenecek Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı-Rumeli Salonu’nun yanı sıra İstanbul Kongre Merkezi Fuar Salonu’nu da ziyaretçilere açarak toplam alanını 8.500 m2’den 25.000 m2’ye çıkardı.

2013 yılında evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, düğün davetiyesinden ayakkabıya, organizasyon firmalarından düğün mekanlarına kadar her şeyi bir arada bulabilecekleri ve özel imkanlardan faydalanabilecekleri Evlilik Dünyası Fuarı, çok daha büyük bir alanda ve daha fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

Evlilik hazırlığı yapanların mutlaka ziyaret etmesi gereken fuar, ziyaretçilere güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkanı tanıyor. Aynı zamanda bu yıl daha fazla sayıda firmanın katılımıyla sadece düğün organizasyonu için değil, ev dekorasyonu yapmak isteyen gelin-damat adaylarına da rehberlik yapacak. 2013 yılında 11-13 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan fuar, ev hazırlığı sürecinde de çiftlerin işlerini kolaylaştıracak. Genişleyen fuar alanında çiftlerin birçok ev eşyasını bir arada bulması da artık mümkün.

3 gün sürecek olan Evlilik Dünyası Fuarı’nı ziyaret edecek olan tüm çiftler, hem düğün, hem ev ihtiyaçlarını aynı anda görerek alternatifler arasında karşılaştırma yapma ve fuara özel çeşitli kampanyalardan faydalanma fırsatını da yakalayacaklar.

evlilikfuarı.com dan alıntı

Ben de gideceğim ama nişanlım askerden henüz dönmediği için tek gideceğim sanırım

Bende gideceğim ama ödev içinn :)))

Tabii gitmişken bir iki bişeyde bakarımm :)))

Ya arkadaşlar ben gideceğim ama gitmek ne işe yarıyor biliyor musunuz? Yani gelinlik bakamayacağız, düğünü İstanbul'da yapmayacağım için organizasyon firmaları da bir işime yaramayacak, nişanlım yanımda olmadığı için davetiye, nikah şekeri de seçemeyeceğim.

Yani bir avantajı var mı mesela kullanabileceğimiz hediye çeki gibi veya fikir verebilecek dekorasyon vs??

Ya arkadaşlar ben gideceğim ama gitmek ne işe yarıyor biliyor musunuz? Yani gelinlik bakamayacağız, düğünü İstanbul'da yapmayacağım için organizasyon firmaları da bir işime yaramayacak, nişanlım yanımda olmadığı için davetiye, nikah şekeri de seçemeyeceğim.

Yani bir avantajı var mı mesela kullanabileceğimiz hediye çeki gibi veya fikir verebilecek dekorasyon vs??

tek başına da olsa git bence..seçemesen bile fikir edinmiş olursun.:KK31:
ben daha önce hiç fuara katılmadım.ne olur olmaz bilmiyorum açıkçası.

ama sadece evlilik hakkında her şey olduğunu biliyorum..eşyalar,mutfak gereçleri...vs. pek çok şey..
yani fikir edinmek adına bile insan katılabilir.:KK34:

tek başına da olsa git bence..seçemesen bile fikir edinmiş olursun.:KK31:
ben daha önce hiç fuara katılmadım.ne olur olmaz bilmiyorum açıkçası.

ama sadece evlilik hakkında her şey olduğunu biliyorum..eşyalar,mutfak gereçleri...vs. pek çok şey..
yani fikir edinmek adına bile insan katılabilir.:KK34:

arkadaşlar bernardo nun sitesine girin oradan form doldurup davetiye alın 12 kişilik yemek takımlarında kullanabileceginiz 100 tl lik hediye çeki veriyorlar :)) başka kampanya varmıdır acaba :) varsa paylaşın lütfen... :)

arkadaşlar bernardo nun sitesine girin oradan form doldurup davetiye alın 12 kişilik yemek takımlarında kullanabileceginiz 100 tl lik hediye çeki veriyorlar :)) başka kampanya varmıdır acaba :) varsa paylaşın lütfen... :)

Mail adresimize gelen davetiyenin çıktısını almak gerekir mi acaba? Biz de gidicez inş nişanlımla :KK1:

Mail adresimize gelen davetiyenin çıktısını almak gerekir mi acaba? Biz de gidicez inş nişanlımla :KK1:

Canım ben garanti olsun diye cıktısınıda aldım. Zaten cep telefonumada mesaj olarak geldi. Daha önce evlilik fuarına hiç gitmedim ama gittiğim fuarlardan biliyorum elinde çıktı olsa iyi olur bence

Canım ben garanti olsun diye cıktısınıda aldım. Zaten cep telefonumada mesaj olarak geldi. Daha önce evlilik fuarına hiç gitmedim ama gittiğim fuarlardan biliyorum elinde çıktı olsa iyi olur bence

Teşekkür ederim cnm :)

var mı fuara giden ?

Ben gittim. Dugun yeri fotografci davetiye vs daha yoksa secilmedigse cok sey bulunabilinir. Acikcasi ben bulamadim cunku benim fotografcim gelinligim belli. Bizim icin tur ve davetiye onemliydi. Ben pek aradigimi bulamadim acikcasi. Evlilik hazirliginda olanlar yine de gitsin bi o havayi koklasin. Fiyat arastirmasi anlasmalar tanismalar icin guzel bi yer. Herkes bir yerde. Butcede musaitse hersey okeylenip anlasmalar yapilarak cikilabilir.

Ben gittim. Dugun yeri fotografci davetiye vs daha yoksa secilmedigse cok sey bulunabilinir. Acikcasi ben bulamadim cunku benim fotografcim gelinligim belli. Bizim icin tur ve davetiye onemliydi. Ben pek aradigimi bulamadim acikcasi. Evlilik hazirliginda olanlar yine de gitsin bi o havayi koklasin. Fiyat arastirmasi anlasmalar tanismalar icin guzel bi yer. Herkes bir yerde. Butcede musaitse hersey okeylenip anlasmalar yapilarak cikilabilir.

benımde gelınlıgım tamam ama gelın aksesuarlarım eksik kına için alınacaklar falan fotoğrafcımda tamam işime yaramaz mı o halde :/ benim sevdiceğim çalışıyor olcak yarın :KK43: annemle gidicem muhtmln

benımde gelınlıgım tamam ama gelın aksesuarlarım eksik kına için alınacaklar falan fotoğrafcımda tamam işime yaramaz mı o halde :/ benim sevdiceğim çalışıyor olcak yarın :KK43: annemle gidicem muhtmln

Kina organizasyon sirketleri var. ayakkabi ve gelin cicegi icinde 2-3 tane stand var. gitmekte yarar var. ne kaybedersin gidersen. PAzarin degerlenmis olur.

X