Evlilik planı yapılan sevgiliyle cinsel konular konuşmak ne kadar doğru veya sınır ne olmalı

Şap filan ne alaka yaa çok sevimsiz...alenen fingirdeşecekseniz fingirdeşin, ayyy bu konuya da nerden geldik havası çok itici, kaldı ki cinsellik değil bu konuştuklarınız

Erkek çocuğu 18den büyük değil sanırım

Yaşlar kac ?
Yüz yüze görüşmediniz sanirim.
Benim olacagim iliski tipi degil asla.
Ama bir seyi ya tam yapin ya hic yapmayın.
Yapip yapip da pisman olmayin.
Bana sorarsan sevgili ile konusulcak şeyler o sevgiliye ilişkiye yaşlara konunun gidişatına vs. bağlı.
Sizin yaptığıniz sadece komik.

Cinsellik bu kadar tabu olmamalı konuşup öğrenmek bilgilenmek doğal bir şey Türkiyede de cinsellik hakkında ders verilse ne bu kadar taciz ne de bu kadar sorun olur kendi düşünceme göre
Ama 20 dk boyunca fotoğraf isteyeceğine bir doktora gitmenizi tavsiye etseydi daha mantıklı olurdu...

Ne kadar süredir birliktesiniz evleneceğim insan kesin bu demek için bi 3 5 yıl geçmesi gerek heralde

Yok konuşmadık, sadece hayatında hiç kız Arkadaşı olmamış birisi bunu biliyorum
Evlenmeden önce konuşacam ama belirsiz bir seyler kalmasını istemiyorum cünkü.
Niye hiç kız arkadaşı olmamış?
Normal değil farkında değil misin?

Aman konuşma, sevişme. Sonra da vajinismus olmuşum diye konu aç. Te Allahım ne diyim sana.

Hiç sevişmeyin evlenmeden. Hatta evlenince de sevişmeyin. Çocuğu da tüpte yapın...

benim yorumumu yapmışsın. Bence sevişmek ortadan kaldırılmalı çocuk yapmanın başka yolları falan bulunmalı ancak rahat eder bunlar

Benim de hiç erkek arkadasım Olmamıştı normallik tartışmasına girmeyelim bence :KK66:
Hayatını düzene oturtmayı beklemiş, ciddi bir ilişki istemiş bu kadar aynı benim gibi.

Benim de hiç erkek arkadasım Olmamıştı normallik tartışmasına girmeyelim bence :KK66:
Hayatını düzene oturtmayı beklemiş, ciddi bir ilişki istemiş bu kadar aynı benim gibi.
Öyledir gerçekten hiç kimseyi incitmek için söylemedim bunu.
Bana gerçekten garip geliyor.
Hiç sevgilisi olmayan insanları ben bir KK'da gördüm.

Evet hiç sevgili olmamış bir kızın elini bile tutmamış.Diğer erkekler gibi değil onu o yüzden sevdim.Hastanede o kadar aktif olmassına rağmen ameliyatlarda benim elim kesilince bile gözleri doluyor.Abartılı ama öyle uzun zamandır tanıyorum yetişme biçimi düzgün kendini her türlü kızdan korumuş ve 1 tane olsun her şeyim olsun görüşünde.Burada sanki sapık gbi çok kötü şeylrt yazmışlar tanımadan.Ben onun içini biliyorum ondan eminim.Sevgililik de acemi olduğunu anlıyorum bazen ne yapacağını bilemiyor.Özellikle vurgulamıştım hem dostluk ve saf sevgi üzer

Evet hiç sevgili olmamış bir kızın elini bile tutmamış.Diğer erkekler gibi değil onu o yüzden sevdim.Hastanede o kadar aktif olmassına rağmen ameliyatlarda benim elim kesilince bile gözleri doluyor.Abartılı ama öyle uzun zamandır tanıyorum yetişme biçimi düzgün kendini her türlü kızdan korumuş ve 1 tane olsun her şeyim olsun görüşünde.Burada sanki sapık gbi çok kötü şeylrt yazmışlar tanımadan.Ben onun içini biliyorum ondan eminim.Sevgililik de acemi olduğunu anlıyorum bazen ne yapacağını bilemiyor.Özellikle vurgulamıştım hem dostluk ve saf sevgi üzer

kusura bakmayın ama adam bunca sene kendini ,'korursa' bi yerde patlak verir. hrşeyin abartısı zarar.

Öyledir gerçekten hiç kimseyi incitmek için söylemedim bunu.
Bana gerçekten garip geliyor.
Hiç sevgilisi olmayan insanları ben bir KK'da gördüm.
Doğrudur Haklısınız insanlar artık yalancı olmuş kimseye güven olmaz
Nişanlım kuzenimde ortaokuldan beri arkadaş aynı lisede de okumuşlar şimdi de aynı üniteler
Kuzenim anlatmıştı bana bu kimseyi beğenmez kız Arkadaşı bile olmadı sen naptın bu adama seni bana sordu diye :KK70:

X