Evlilikte cinsel ilişki sıklığı, lütfen yardım.

Hemen konuya gireceğim. Eşimle severek yeni evlendik. Sevgililikten itibaren cinsellik yaşiyoruz. Iliskinin oneminin farkında birisi olarak her istediğinde geri cevirmek istemiyorum. Fakat son zamanlarda arka arkaya gunlerde fazla gir çık olayindan vajinam tahris olup afedersiniz lavabo ihtiyacimda cok ama cok yaniyor, sulaniyorum kaygan da ama arka arkaya yasayinca o an aci yok sonrasi ölüm :KK43: Sanirim benim kocam asiri düskünlerden oluyor ve bu istekle baskasina gözü kayacak diye her istediğinde ilişkiye giriyorum. Abdest kalmiyor bende :KK43: ve bazen cok uykusuz kalıyorum. (Zorlama vs yok ben de istekli bir kadınım normalde)

Evlilikte cinsel ilişki sıklığınızı merak ediyorum?? Zamanla gecer mi bu tahrişler ve sizin buna yonelik bir oneriniz var mı?
Bu ne doyumsuzluk 🤭 bir iki gün mola verin bir şey kaybetmezsiniz

Yeni evli iken böyle yüksek libido varken gözü kayacak kısmına takıldım sadece güvensiz biri mi o zaman hıı. 😳İlişki sıklığı sonradan rutine de bağlayabilir azaladabilir herkesin dinamiği farklı ne diyelim şimdi. Benim için hiç sıkıntı olmaz hergun ama dinlenmekte lazım bazen 😎

Yeni evli iken böyle yüksek libido varken gözü kayacak kısmına takıldım sadece güvensiz biri mi o zaman hıı. 😳İlişki sıklığı sonradan rutine de bağlayabilir azaladabilir herkesin dinamiği farklı ne diyelim şimdi. Benim için hiç sıkıntı olmaz hergun ama dinlenmekte lazım bazen 😎
benim kuruntularim sanirim baskasina bakar inanci eşim kaynakli değil kesinlikle, zamaninda aldatildim bir öküz tarafindan o da bana ayni cumle kurmustu, bende travma olmus sanirim.

Belki cogunuz eleştirecek hijyen de gelmeyecek ama regl gunlerjmin 3. Gününe kadar sabredebiliyor ancak ben serbest biraksam ilk güne de tamam der
Ayyy rengli olurken bir zahmet cinsellik yasamayin 😡 Rengli olurken sizden cinsellik bekleyen kocanız hamileliginiz de lohusaliginiz da en önemlisi sağlık sorunlarınız olduğu zamanlar da ne yapmayı düşünüyorsunuz evliliği 7/24 cinsellik olarak mı görüyorsunuz gidecek olan her şartta gider tutamazsınız

benim kuruntularim sanirim baskasina bakar inanci eşim kaynakli değil kesinlikle, zamaninda aldatildim bir öküz tarafindan o da bana ayni cumle kurmustu, bende travma olmus sanirim.

Hmm travmadan.. Cinsellik çok önemli ama yeri gelir sıkıntılı hamilelik çekersen hastalık vs Allah korusun ne olacak evlilik birliği sadece cinsellik üzerine kurulu değil sevgililik için de geçerli içinde olan bahane bulur zaten kişilik ile alakalı. Bence seni sonradan rahatsız eder bu düşünceler sil kafandan. Sadakat belli bir koşula bağlı değil.

Belki cogunuz eleştirecek hijyen de gelmeyecek ama regl gunlerjmin 3. Gününe kadar sabredebiliyor ancak ben serbest biraksam ilk güne de tamam der
Eşinizin gözü kaşı oynamasın diye reglken bile ilişki mi yaşıyorsunuz gerçekten? :kusmuk:farklı şekillerde de birbirinizi tatmin edebilirsiniz regl döneminde illa birleşme olması mı lazım cok igrenc bir sey reglken yapmak....:kusmuk::kusmuk:

Tahriş oluyormuşsunuz sık sık. Bunun acısı ayrı dert enfeksiyonu ayrı dert. Hani istekliyseniz de tatmin etmenin çok farklı yolları var. Aldatilmayalim diye de kendimizi harap etmenin lüzumu yok. Aldatacak olan her türlü aldatır, bahane çok. İki gözün var der yine aldatır. Kendinizi bu şekilde yıpratmayın.

İlk zamanlar yanma normal. Zamanla geçecek. Kendinizi bu kadar yıpratmayın. Ne demek gözü kayarsa.. o potansiyel varsa kaysın da bu kadar zayıf bir karakterle evli kalmamş olurum mis gibi 😂
Yeniyken günde 4 5 bile normal. Buradaki kadınların yıllar içinde oturmuş rutinini öğrenseniz ne değişecek ki? Sizin de zamanla düzene oturacaktır.
Ancak azcık iyileşmesine fırsat tanıyın.

Ayrıca ıslansanız da size yeterli gibi gelse de yeterince olmayabilir. Kayganlaştırıcı kullanmanız da iyi olacaktır.

Sevgiliyken yaklasmazdı özel günlerimde evlenince ayni yatak dürtüyor adamı, ben de aksi bir kadın olamiyorum bu konuda saglam tavir alip bu duzeni bozmak icin. Adapte sürecindeyiz diye düsünüyorum. Bir gun ayda bir kere 1 haftamın bos geccegine inaniyorum nedense..
Sizin bu esnekliginizle zor.
Adam kendini tutamayacak diye regl günümde de iliskiye giremem artik.

Geri cevirirsem baska kadına gider diye dusunuyorsunuz daa.. Bu kadar sık ilişkiye girersem benden sıkılır heyecanı biter baska kadına gider diye dusunmuyor musunuz? He sağlıklı bir psikolojide olan insan ikisini de dusunmez o ayrı 😄 diyeceğim o ki siz yardım alın hanımefendi eşiniz de yardım alsın. Hiç mi ya canım yanıyo bi dur adam demiyorsun. O yanmalar sistit ağrıları herkeste olur bir dönem uzun süre ilişkiye girmek sık ilişkiye girmek ama bana olduğu zaman birak 2 gün arayı eşime diyorum 1 hafta musade et bana ki tekrarlamasın insanın oturduğu yerde gözünden yaş gelir..

Hemen konuya gireceğim. Eşimle severek yeni evlendik. Sevgililikten itibaren cinsellik yaşiyoruz. Iliskinin oneminin farkında birisi olarak her istediğinde geri cevirmek istemiyorum. Fakat son zamanlarda arka arkaya gunlerde fazla gir çık olayindan vajinam tahris olup afedersiniz lavabo ihtiyacimda cok ama cok yaniyor, sulaniyorum kaygan da ama arka arkaya yasayinca o an aci yok sonrasi ölüm :KK43: Sanirim benim kocam asiri düskünlerden oluyor ve bu istekle baskasina gözü kayacak diye her istediğinde ilişkiye giriyorum. Abdest kalmiyor bende :KK43: ve bazen cok uykusuz kalıyorum. (Zorlama vs yok ben de istekli bir kadınım normalde)

Evlilikte cinsel ilişki sıklığınızı merak ediyorum?? Zamanla gecer mi bu tahrişler ve sizin buna yonelik bir oneriniz var mı?
Hamile kalana kadar her gün bazen günde 2-3 kere bile olduğu oluyordu bizde. Şimdi hamileyim ama yine de haftada 4-5 olur mutlaka. Bizde iki tarafta istekli olduğu için sorun olmamıştı. Tabi ki benim ya da eşimin istemediği zamanlar oldu ve yapmadık. İstemiyorsanız yapmak zorunda değilsiniz. Eşinizin gözü başkasına kayar potansiyelinde biriyse cinsel ilişkiyi değil evliliğinizi baştan sorgulayın derim.

İki günde başkasına bakmasından mı şüpheleniyorsunuz? Hamileliği, riskli durumları, lohusalığı, hastalığı, aklımıza cinselliğin gelmeyeceği yakın kayıpları derken emin olun iki günden çok daha uzun süre cinselliğe ara vereceğiniz zamanlar olacak. O zaman da başkasına mı gidecek?

Bizde şu an çalışma temposunda gün aşırı yaşanıyor. Bizim zaten cinsel hayatımız evlenmeden de vardı, beraber de yaşadık. Hep onunla kalamazdım ama kaldığımda hep olurdu.

İsterseniz iki üç gün ara verin, kayganlaştırıcıyla deneyin. Sorun çıkmazsa ne âlâ, yine problem çıkarsa fizyolojik bir problem var mı doktora gidersiniz.

3 Yıl bitti yeri geliyor 2 günde bir oluyor yeri geliyor 3 gün üst üste oluyor bazen de haftada 1 oluyor. :)
Bizde de şöyle bir sorun var eşim süslenip temizlenmeden hiç ilişki yaşamıyoruz mesela hiç anlık gelişmiyor bizde o işler.
en anlık gece duş aldıysam sabah uyandığımızda olur onun dışında hep bi ön hazırlık ve bu beni aşırı geriyor bütün heyecanı kaçıyor ıslanmıyorum hiç mesela hep kuru incir gibiyim temizlenmekten anı yaşayamıyorum ki hep bi gecelik giy dişini fırçala makyaj yap derken Allahımm yeter ya diyesim geliyor.. :KK70:
temizlik özen takıntısı var eşimde sırf o yüzden bazen çok uzun zaman sonra yapıyoruz.

İlk zamanlar benimde yanma olurdu
Tuvaletteyken de hatta ılıskıde de

Ama ben uc bes gun ara verirdim oyle olunca
Esiniz biraz anlayış gostersın

X