Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bende daha yeni aldım expigment kullanalı ilk gün sabah akşam 2. gün sadece akşam 3. gün bugün yine sadece akşam uygulayacağım.Sabah ve akşam mı uygulasaydım? Kızarma hiç olmadı
Kızarma olmasi için derine iyice nüfus etmesi gerekir belki senin deri yapın farklıdır. Mutlaka kızarır merak etme geç kizardi gi için de kızarıklık geç geçer hiç endişe etme tamam mı sakin ol.çünkü lekeler gittikten sonra kızarıklık bir süre devam ediyo.lekelerin gidince akşam expigmenti bırak ama geceleri medegassol sür ince tabaka.sabah medegassol.güneşe çıkarken de koruyucu

bu krem gündüz sürülmez denmiş.
peki gündüz ev içinde perdeler kapalı haldeyken de sürülmez? sokağa hiç çıkmadan evin içindeyken.

bu krem gündüz sürülmez denmiş.
peki gündüz ev içinde perdeler kapalı haldeyken de sürülmez? sokağa hiç çıkmadan evin içindeyken.
Canım benim perdeleri bile kapatmış olsan içeriye giren güneş ışığı mutlaka oluyo.ve yakan da o zaten .yüzümüzü yanması için illaki güneş ışığı şart değil yani.Güneşin aydınlığı bile yakmak için yeterli.

Genital bolgem icin kullaniyorum yaklasik bi haftadir yavas yavas kuruyor sanki epey bi kizarik ve kir gibi bulasmaya basladi camasirima.. ama korkuyorum epey kizarik gecer degilmi

Locoid al ve günde iki üç kez azar azar sur .o kızarıklıgi biraz alır ve kızarma fazla olduysa expigmente 3-4gun ara ver mutlaka.

Yaa arkadaşlar habire krem tavsiye ediyonuz da...bu kremlerin coğu zararlı yani...cok bilinçsiz insanlar var burda...expigmentin icinde hidroqinon var...uzun süreli kullanimlarda kanser yapıcı etkisinden dolayı avrupada yasaklandı...eger kullanacaksanız maksimum 2 ay kullanın...ayrica locoid dediginiz krem hormon icerikli..kortizonlu...kullanmayin..kızarıkligı alması icin pişik kremi bephanten ve madecassol kullanın...

Arkadaşlar selam, ben 36 yaşındayım ve yaklaşık 6-7 yaşımdan beri yoğun çillerim var. 2012 yılında expigment 2 ve daha sonrasında expigment 4 kullandım. Kullanım sonrasında sankş yüzümde tüp patlamış gibi ciddi kızarıklık oluştu. Ben de kullanım süresini 2. Günde bire düşürdüm. Sonuçta 2 hafta içerisşnde çillerim yok denecek kadar azaldı ve ben kremi cildim daha fazla zarar görecek endişesi ile bıraktım. Açıkçası güneş kremimi de düzenli olarak kullanmadığım için lekelerim geri geldi. Yaklaşık 15 gün önce yine aynı şekilde expigment 2 ile başlayıp 5 gün sonra expigmente geçerek kullanmaya başladım ama bu sefer cildimne ne kızarıklık ne başka birşey olmadı. Lekelerimde biraz azalma var gibi ama ilk kullandığım zamanki gibi değil maalesef. Acaba kremin içeriği mi değişti yoksa bunun başka bir nedeni olabilir mi? Benim gibi bu durumu yaşayan başka biri var mı merak ediyorum.

Arkadaşlar selam,
Bugün 24. gün ve lekelerim bayağı azaldı. Dün akşam hafiflemeyen bazı lekelerim için kremi biraz fazla süreyim dedim ve bugün yüzüm epey kızarık durumda.. İş yerinde kötü oldu aslında ama yapacak bir şey yok. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

Arkadaşlar selam,
Bugün 24. gün ve lekelerim bayağı azaldı. Dün akşam hafiflemeyen bazı lekelerim için kremi biraz fazla süreyim dedim ve bugün yüzüm epey kızarık durumda.. İş yerinde kötü oldu aslında ama yapacak bir şey yok. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.
Sanırım zamanla ciltteki koyu pigmentler azaıldığı için etkisi de azalıyor gibi geliyor. Bende de aynı şey var, bikini bölgesi için kullanıyorum, senede bir kez, ilk yapınca kocaman koyu parçalar düşüyor, sonra ise kese ile ancak çıkıyor.

Sanırım zamanla ciltteki koyu pigmentler azaıldığı için etkisi de azalıyor gibi geliyor. Bende de aynı şey var, bikini bölgesi için kullanıyorum, senede bir kez, ilk yapınca kocaman koyu parçalar düşüyor, sonra ise kese ile ancak çıkıyor.
Merhaba. Bikini bölgesi için ne şekilde kullanıyorsunuz. Tüm bölgeye sürünce sorun olmuyormu yanma falan? Bir de günde kaç uygulama yapıyorsunuz? Bende denemek istiyorum

Expigment bende kullandım memnun kalmadım
1.5ay düzenli kullandım
(Yaz döneminde kesinlikle kullanılmamalı)
Cildim kızardı,soyuldu gecer gibi oldu hevesledim ama gecirmedi
Bıraktım yine koyulastı lekem.

Cilt soyuculari kullanirken alttan gelen deriyi cok iyi korumak gerek.

Ben korkuyorum artık bu tarz bu kremleri kullanmakdan.

Deri katman katmandir. Yüzeyde minicik görünen leke alt tabaka da büyükçe bir alan kalıyo olabilir. Ust katmani soyudukca alt tabaka da lekenin asıl hacmi ortaya çıkacaktır. Ciltteki leke 5 yıllık bir leke ise 20 hatta 30 katman aşağı inmek gerekebiliyo. Benim 3 yıllık lekem vardı. Hatta buraya da yazdım günü gününe. Şu an da çok az kaldı düşün 3 yıllık leke ve ben geçen temmuz da başladım. Asla baslanmamasi gereken zamanda ....ama çok çok iyi korudum. Hala da yapıyorum geçen seneye oranla yüzde 50 lekeler gitti. Ama 15 ya da20 kat soymuşumdur.o koyulasiyo dediğin durum şu alt tabakaya önceden kalan güneş lekesi korkma canım aynı şeyi ona da uygula. Alt taraftan Lekesiz cilt eninde sonunda gelecek merak etme.

Merhaba ben sır ağda ile koltuk maltım ı yaktim sonrasında kahverengi oldu doktor expigment 2 verdi sabah akşam sürüyorum koltukaltimin orta kısmı sadece soyuldu üst ve altın da da leke var ama oralar soyulmadi inşallah yarım yamalak damali gibi olmam 15 gün oldu devam edeceğim inşallah faydası olur.

Herkese selamlar.
Ben expigment %4 kullandım ve güncel yorumumu bırakmak istedim.
Cildim yağlı ve 25 yasındayım . Hala sivilce problemim devam ediyor. Alıştım. Malasefki genetik. Yediklerimede dikkat ediyorum ama elbet xıkıyırlar. Çıkıyorlar ve kırmzı izler hep kalıyor yüzümde malasef.
Doktorum en son fraksiyonel lazer önerdi. Ama buna cesaret etmedim ve yaptırmadım. Doktorum ancak bu tedavi ile lekelerin gider dedi. Neyse bi arkadasım expigment önerdi. Kullanayım dedim. Basladım. Yaklasık 2 ay önce.
Bu sitede de okudugum gibi ilk kullandıgımda sadece bölgesel uyguladım ama cildim hassas oldugundan kızarıklık yaptı ve 1 hafta gecmedi. Fondotenke kapadım bende o sürede .ama kullanamdım. Aradan 1 hafta gecince tekrar denedim bu sefer bi iritasyon yapmadı. Her aksam cilt temizleme rutinimdrn sonra uyguladım. Ben farketmedim ama arkadaslarım cildimin düzeldiğini ve renginin açıldıgını söylemeye başladı. Suan 2 ay oldu . Bende baya kırmjzı iz var . Yani hepsinn rengi acıldı ve cildimin rengide açıldı. Suan yeni sivilcelerimin izleri var sadece.hala kullanıyorum ins daha da guzel olur cildim.
Hani tamamen götürdü diyemem ama rengi acıldı suan makyajım daha guzel oluyor.
Ben kullanmaya devam ediyorum ve nemlendirici krem gibi aksamları sürüyorum yada evden dışarı çıkmayacagım zaman .
Bu ilacı kullanırken kesinlikle 50 FAKTÖRLÜ GÜNEŞ KREMİ KULLANILMALI.
Ben solante acnes kullanıyorum.
Bakalım ins dahada guzelleşir cildim. Artık tüm yüzüme sürüyorum. Kışın daha da iyi geleceğini düşünüyorum bu ilacın.
Herkese sevgiler...

Kızlar bir şey danışmak istiyorum ben, vajinamın üst kısımlarında sir agda kaynaklı lekeler var idi... Aile hekimine danışarak expigment %4 kullanmaya başladım ilk gün kızarıklık meydana geldi prospektüse baktığımda kızarıklık ilaç bırakmak için bir neden değildir diyordu, bende normal olarak devam ettim. Bir hafta kadar kullandığımda kremi sürdüğüm kısımlar adeta kahverengi olmuştu... Korkmaya başladım ve bırakma kararı aldım... Icim rahat etmeyince de bir dermatoloğa gittim... Bakıp hametan ve antibiyotik içerikli fuccicort verdi... Bir hafta kadar kadar kullandım... Rengi "bir miktar" açılma gösterdi... Doktorun söylediği şey ise zamana bırakmam gerektiği... 3 ila 6 ay sürer dedi... Hametan ın faydasını gördüğüm için kullanmaya devam edeceğim... Ancak kesin iyileşme gösterir mi? Yeşillendirinsenize....

Kızlar oğlumun yüzünde derin bir iz var tırnak izi iki ay falan oldu. Bu kremden kullansak faydasını görünmüyüz yada önerebileceğiniz baska bişey var mı

Kızlar oğlumun yüzünde derin bir iz var tırnak izi iki ay falan oldu. Bu kremden kullansak faydasını görünmüyüz yada önerebileceğiniz baska bişey var mı
Sakın expigment kullanmayın allah ın cezası bir krem daha masum olan fito var yine de cilt doktoruna danışınız...

ben kullanıyorum ama şu an için bir etkisini görmedim

X