Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
expigment kullandım ama ömür boyu devam etmek gerekir sürekli devam etmeyince lekeler geri geliyor güneşe çıkıncada cilte kırmızı kabarcıklar olmuştu tabi benim akılsızlığımdan

ömür boyumu:S zararı olmazmı?sen faydasını gördünmü peki

ömür boyu kullanmaya ne hacet lekeler kaybolduktan sonra güneş koruyucu kreme devam edersiniz ömür boyu güneş kremi zaten kullanılması gerekiyor
bi sorum olacak bu kremi kullanırken uygulanan bölgeye sir ağda yapılabiliyor mu

Arkadaşlar dediğim gibi kullandım Expigment .Fakat bir sonuç alamadım .Sebebi aşağıdakilerden biri olabilir.

1.Yaz mevsiminde olmamız.Güneş kremi kullansamda açılmayı önlemiş olabilir.
2.Çillere iyi gelmemesi.Benim lekeden çok çilim var.Yazın çillerim azıyor.
3. 3lü kombine şekilde kullanmamam.Forumda bahsedilen acnelyse ve diğer ile birlikte kullanmadım.Cildimde sivilce vs yokken soyma beni korkuttu çünkü..

2 ve 3 seçenekler sürekli geçerli olacak.1. seçenekteki durumun bertarafı için kışın da kullanmayı deneyeceğim.Şimdilik bu kadar.

cildin soyulması zaten sivilce için değil leke için neden korktunki.hatta sivilce olupta soyulunca sivilceler azar(en azından bende öyle oluyor)3lü tedaviyi bende havalar soğuyunca kullanmayı düşünüyorum

canım bu kremi bana doktorum batık lekeleri için vermişti. 3 hafta kadar kullandım lekerim dahada belirginleşti sanki :1no2: soyulmasından geçtim daha da bi kızardı bi tuhaf oldu bıraktım anlıycağınız. Belki sivilce üzerinde etkisi farklı olur ama bende öyle oldu. Benzer problemi yaşayanınız oldumu aranızda :enbuyukkk:

expigment azelderm ikisini bir arada kullandım düzenli olarak baya faydasını gördüm cnm

yalnız expigment ve acelyse kullandım illa locoid kullnamka gerekir mi çünkü kızraıklık oldu bende geçer dimi bi kaç gün kullanmasam.yardımcıo lun lütfen

bende iki haftadır kullanıyorum..dermatolog tavsiye etti..etkisini gösterıyo gercekten..

kızlkar ben bu kremi 1 senedir kullanıyorum.ama bu sene yüzümde tüylenme oluştu.noramalde hiç tüylü değilim ama yüzümde erkek gibi tüyler çıktı ve doktorum hemen bırakmamı söyledi.

millet ben kullanmaya başlayalı 2 gün oldu
yanağımda leke vardı
şimdi bunlar çok kızardı geçmiyordu
bu böyle mi oldu herkeste
%2 liğinden kullanıyorum

bn bu kremi kullandım yüzümde doğum lekesi wardı gayet iyiydi ama zamnında duzgn kullanılması gerek asla tuylenme kawlama felan olmadı sag tarfmdaki dogum lekesi gecmedi ama rengi acıl kremi bırknca tekrar koyulastı bıde sevılcelerımede surdm aksm ytrken srdm saba kalkınca kurumus oluyodu sıvılce ızlerınıde yok ediyor.benden bu kdr umarım yardımcı olmusumdur...

bu kremi kış boyunca kullanırsın yüzünün derisi incelir mart ayında bir güneş görsün daha kötü leke yapar kaç dr verdi bana sonuç fiyasko hiç değmez bide dikkat et o kadar sağlamderiye gelmesin diye mümkünmü en iyisi soymak cildi yavaş yavaş ama acnelyse ile değil ama o hızlı soyuyor inceltiyor deriyi
bu expigment renk açıyor sadece

Merhaba arkadaslar cıl ve gunes lekelerı ıcın su meshur expigment kremını kullananların nasıl kullandıklarını ve sonuclarını merak edıyorum.
Dr Ablamada verdı ama cesaret edıp baslamadı kullanmaya.Cunku bıraz yakıp soyulma oluyormus derıde.Ama nasıl bır soyulma bu anlamadım kabuk kabuk ıgrenc bı sekıldemı yoksa toz gıbı hafıf hafıf mı oluyor soyulma.Ve tek basına expıment yeterlımı assagıda bu sekılde kullanan arkadasların yazısınıda ekledım. Kremı kullanmaya basladıklan ne kadar sonra etkısı nı gorcez:eek: Bu tur konularda kullanıp bılgılerını paylasan olursa cok sevınırım.Tesekkurler herkesea.s.a.s

expigment % 4 sabah aksam 08
locoid sabah 10
acnelyse aksam 10 (locoid yerine elecon pomadda olur)

Aknelyse yoğun olduğu için yüze tavsiye edilmiyor bunun için tretin daha iyi aslında içerikleri aynı ama yoğınluk daha az yüzü birden soymuyor. aynı zamanda cildi yeniliyor acnelyse vücüttaki çatlaklara uzun süreli tedavi için başarılı yanında madeccasol ile beraber. madecassol sabah akşam acnelyse akşam ince bir tabaka.

inanılmaz bir şey...
sivilcesinden, güneş lekesinden, çillerinden yani gerçek sorunlarından kurtulmak için haklı olarak bu ilacın kullanımını tartışan insanların yanında okuduğum mesajlar arasında bir değil birden çok kişi tarafından yazılmış şu soruyu gördüm: "bu ilaç yüzümün rengini açar mı?"
önce sağlıklı bir cildiniz olduğu için şükredin bayanlar, ben ki yıllardır sivilcelerimle boğuşurum, sizin bu sorunuza şaşakaldım. sırf güzelleşmek uğruna sağlığınızdan olacaksınız.

Son düzenleme:
kıslar uzuzn bi aradan sonra merhaba. bende ne kadardır kullanmıyorum exp. çünkü artık çillerim belirgin değil.hatta kapatmak için fondöten pudra.vs kullanmıyorum.bunu expigmente borcluyum

bu kremi sadece lekelerin üzerinemi yoksa yüzün tamamınamı sürüyosunuz

:1ninca:Tekrar merhaba
Daha önce forumda yazmıştımı 24 ağustosta başlayarak bir hafta kullanmıştım hiç bir değişiklik olmadığı için bırakmış ve kışın kullanacağımı söylemiştim ve tekrar başladım
Yalnız bu sefer korka korka değil %4 lük expigmenti hem akşam hem sabah tüm yüzüme bolca şakur şukur sürdüm...eeh yeter yani diyerekten...Benim de yüzüm pul pul oldu şimdi .Ama ben bunu olumlu buluyorum .Cidden cildi soyması gerekebilir rengi açmak için..Sanki biraz bi açılma hissediyorum ..Sadece 3-4 gündür kullandığım halde..
Şimdilik bu kadar.1 ay sonra tekrar sonuçları yazacağım

expigmenti ben de kullandim.hamilelik lekelerimde cok guzel sonuc verdi ancak sadece lekelere surmeyip alana genel olarak surdugum icin cevre dokularda da renk acilmasi yapti ve sonucta bu da kozmetik bir sorun olusturdu.birakali aylar olmasina ragmen halen duzelmis degil,onumuzdeki yazi bekliyorum,lekeler geri gelecek belki,gelsin napiim bari renk acilmasi duzelsin..ellerimdeki gunes lekelerinde ise cok iyi cevap verdi,ellerimde kullanirken gliserin+limon+tatli baden yagi karisimina karistirarak kullandim pamuk gibi oldular,hala el kremi olarak gliserin,limon ve badem yagi karisimi kullaniyorum,siddetle oneririm en ala el kreminden daha iyi geliyor.

ozetle sadece lekeleri hedef alarak kullanilmasi halinde sevindirici sonuclar alacaginiza inaniyorum.bir de maydanoz suyu ve limonu karistirip lekelere uygulayin,hem dogal hem cok etkili.

X