Extrasistol ve ritim bozukluğu

Yazzideno58

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
1
0
35
Arkadaşlar beş ay önce ritim bozukluğu ve extrasistol tanısı konuldu bir ilaç başlandı ilaç rahatlattı beş aya fakat altıncı aya girdiğim de artık ilaçta etki etmiyor hala extrasistollerim var ve arttı sanki böyle içim geçer gibi bayılacak gibi oluyorum ne yapmalıyım yada bu durumu yaşayan varmı geciyormu yada alismalimiyim bilmiyorum 🙄

Ekstrasistol belasi bir zamanlar bende de vardi. Dr oldurmez ama surundurur demisti. Dr bana beloc 25 ile baslamisti sanirim. Fakat gecmeyince kademeli olarak 100 mg a kadar cikardi. Dr, b3nim de gencligimde vardi gecti dedi. Bu sende omur boyu bile kalabilir ama gecebilir de. Bakicaz demisti.. benimki beloc 100 den sonra gecmisti. Simdi ne zaman ne kadar kullandim hatirlamiyorum ama umarim iyilesirsiniz. Cok gicik bir durum. Iyi bir kardiyologa gidi .

Selam kzlar benimgibi bu ekstrasistol belasını yasayanlar hala devam ediyosa ilac falan hikaye inanın okadar arastrdimki yasayanlarn hikayeleri doktorlarin anlattıkları derken kırkkilit otu ve üzüm son care olarak buldum bir aydr kesintisiz baslamıstı bende gene ek atımlar artk sadece ayaktayken hissetmiyodum dört gundur kırkkilit otu kaynatıp iciyorum inanamadım hic inanmıyodum fayda edicegne ama gercekden ediyomus bıçak gibi kesti maşaallah Allahın izniyle tabiki eger varsa bole bi skntnz deneyin mutlaka ben normalde cok korkarim bitkisel seylerden ama artk gucum kalmamisti bi umut basladımve cok sukur faydasnı gordum zaten kullananlarn yorumlarina bakarak cesaretlendim hepsi olumlu yorum yapmstı sizde korkmayın bu belanın en buyuk ilacı kırk kilit otu mutlaka deneyin

Bende de yillardir ritim bozuklugu problemi var ve bitkjisel bir ilac kullaniyorum.Ama artik ilac da pek fayda etmiyor sanirim,vücut bagisiklik kazandi haliyle.Doktorum magnezyumu <yüksek tutmam gerektigini söylüyor

bugun çaya baslayalı 11. gun ve dördüncü gunden sora bazı gunler gunde belki bir kere iki kere falan yasadım bir aya tamamlicam ama inanın hic inanmamistm gecicegne mucize gibi bise bu kırkkilit otu denemenizi ısrarla tavsiye ederim benim okadar coğalmıstki artk panik ataklarimda tavan yapmsti bu yuzden ama cok sukur gecti

X