Eyll aynda hamile kalmak isteyenler.......

eylül 17 regl günüm belki gelmezde çift çizgiyi görürüm inanmıyorum gebe kalacağıma ama umut işte bu kadar sağlıklı olupta nasıl gebelik oluşmuyor anlamadım tüp bebek almış başını gidiyor zaten doktor doğal yolla olur gereksiz diyor valla kafam allak bullak bi hamile olsamda kurtulsam ya.

bende varım kızlar su cıft cızgıyı gormeyı okadar cok ıstıyorumkı 1 yıllık evlıyım 4 aydırda ıstıyoruz ama hala olmadı o yuzden bu topıkte benden varımm

adet günüm yaklaşyıkça heyecan lanıyorum....5 eylül inşallah adet olmam.ama karalıyım hemet test yapmak yok:eek:lmaz:beklicem tam bir hafta...sabırla.

kızlar ben yedim kırmızı kartı..artık kolay kolay hiç bi belirtiye takılacağımı sanmıyorum..akışına bırakıcam artık yaaa kesinlikle..bu arada tarçın bal çörekotu karışımına 2. gün başlanıyo dimi kızlar..bu ay onu denicem bakalım..kısmet..inşallah isteyenler en kısa zamanda hamile kalır yarabbim:)))

keşke bi listemiz olsa da daha düzenli olsa di mi beklenen yani baklenmeyen adet tarihini falan yazsak daha güzel olur ama ben beceremem sanırım

selam arkadaşlar beni de katın listeye inşallah eylülde hep beraer hamiş kalıp halay çekerizzz:teytey:

slm kızlar bende yeni sayılırım.. 2 gün var regl me bakalım bekliyorum birkaç kez idrar testi yaptım ama tek çizgi bu ay olmazsa eylül e bende varım unutmayın ama inş bu ay çift çizgi olur sonunda Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.. rabbim bu kadar dua yı boş çevirmez hele de bu günlerde bol bol dua edin hem kendiniz için hemde isteyenler için..

serincim wondfo benim aldıgımın markası gg yordan alıyoruz hep uygunda fiyatları bir bak istiyorsan.bu sayede hamile kalan cok hayırlısı

canım cok tesekkür ederim peki kullanıyorsun değil mi?
eger memnunsan bende hemen siparis vereyim

tuğbacım üzülme umutlar sonbahara kaldı artık inşallah gelecek ay yemezsin kırmızı kartı tatlım... bu arada bizim için dua et lütfen ...

serin cim ben bu ay ilk defa kullandım ama ise yaradıgını gördüm yumurtlama gününü tam olarak bulabiliyorsun baska bi topikte ovulasyon testiyle hamile kalan cok arkadasımız var

s.a arkadaşlar beni ekleyin liteye yaa çok itiyorum bu at bende 1.5 yıllık evliyiz 3 aydır istiyorum ama bu ay başka bi türlü istiyorum çok istiyorum yaaa nolur Allahım ben ve isteyen herkes hamile kalsın hayırlsıyla çocuklarımızı kucagımıza alalım benim de 6 eylül ama hiç bir belirti yok:KK43: gerçi geçen ay hepsi vardı ama 3 gün gecikme ile kırmızılar geldi:KK43:

bidee yaaa ben doktora gitmedim hiç bu ayda olmazsa gitmek istiyorum ama herkes erken diyo sizcede erken mi yani gitmelimiyim kararsız kaldım yani doktorlarda alan sitres yaparsın falan diyolar ne bilim yaa kafam çok karışık yardım edin lütfenn

arkadaşlar gittikçe adet günüme yaklaşıyorum :bbo: çok heyecanlıyım son 7 günüm kaldı.hayırlısı.:Saruboceq:

X