Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar bu uygulamada ki falda kendsinde çıkan oldumu dün kan verdim yarın sonuç alıcam ve öylesine fal göndermiştim 😂 evet fala inanmayanlardanım ama tam ortasına çıkması

Eklentiler

• IMG_2505.png
    IMG_2505.png
    255,6 KB · Görüntüleme: 49
belki bana soyledigi cikar bilemiyorum ama asla geri donup baktirmam bildi diye. tesaduf der gecerim, gercekten bambaska bi insani dinledim
Ben de çok şey bildi anlık olarak da ama sürekli tarih erteleniyor yakın zamanda kesin olarak söylediği şeyler de var çıkarsa baktirmaya devam ederim çıkmazsa daha baktirmam
Merhaba kodun süresi sadece bugün mü acaba ☺️
29 nisana kadar

elenaya üst üste baktırmayın. meraktan ikinci kez baktırdım şu an birlikte olduğum kişi için bu kişiden size adım gelmez ilişkiniz başlamaz dedi. üstelik sevgilim olduğunu belirttim 😂
ilkinde her noktaya değinmişti ve bilmişti

elenaya üst üste baktırmayın. meraktan ikinci kez baktırdım şu an birlikte olduğum kişi için bu kişiden size adım gelmez ilişkiniz başlamaz dedi. üstelik sevgilim olduğunu belirttim 😂
ilkinde her noktaya değinmişti ve bilmişti
Aynısını bana 5.falda yaptı o söz veriyorum dönecek diyordu :)

Evet arkadaşlar bugün birgülü yakaladım baktırdım … bizim bi ev işimiz vardı yeni ortaya çıktı mütehattlik falan derken bu seferde onu bildi …. Eşimin şehirdısı işlerini bildi yurtdışı işini bildi … ve bana sen niye kafanda tüp bebek kuruyorsun her şey normal çıkmış stresten olmuyor dedi ve doktorumda öyle dedi ufak tefek vitaminler düşüktü Birgül doktora git demişti gittim çözüldü onlar yani beni bildi daha bir çok şey çok şükür hatta bir kaç işimde de fikir aldım 🧿💖
Doktora gitmen gerekdigini bende derdim sana 😆

X