FARMASİ Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

jidaMes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2013
20
2
Farmasi Temsilciliği Hakkında

Farmasi Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Farmasi Temsilcisi olmanın yararları nelerdir?
- Helal Sertifikalı , doğal sağlıklı ürünlerle tanışırsınız
- Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
- Farmasi Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
- Türkiyenin en hızlı büyüyen kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız.
- Farmasi size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar.
- Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar.
- Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Farmasi Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir? -
Müşterilerinize düzenli hizmet vermenizi,
- Ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanızı,
- Her kampanya düzenli olarak sipariş vermenizi,
- Müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanızı,
- Fatura ödemelerinizi zamanında yapmanızı bekliyoruz.

Ne kadar kazanabilirim?
Bu tamamen size bağlı. Her ay değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar, satış yapmanızı kolaylaştırır. Temsilcilerimiz Farmasi ürünlerini %33 kar marjı ile satarlar. Farmasi'den alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

FARMASİ TEMSİLCİSİ OLAN VEYA OLMAYI DÜŞÜNEN HER KULLANICI İLE FİKİR VE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNABİLİR BU BAŞLIK ALTINDA
VE LÜTFEN TÜM KULLANICILARIN KURALLARA UYGUN ŞEKİLDE FİKİR VE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNMASINI ÇOK RİCA EDİYORUM

Bu başlık diğer firmaların konu başlığı içeriğine benzer/uygun içerikte oluşturulmuştur.

$nisankapakF.jpg

$black.jpg

$3-4.jpg

$secret eyeliner.jpg

Nisan ayı kataloğuna http://www.farmasiint.com/OnlineKatalog/201404/ adresinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Ürünlerini kendim kullanıyor ve isteyene temin ediyorum

Son düzenleme:
bence de ürünler son derece kaliteli ve fiyat olarak çok iyi, zaten 119 ülkeye ihraç ediliyor!

Arkadaşlar bu ay Farmasi'ye üye olanlara tüm tester setlerini içeren "tester seti" hediyesi var ! BEN ALDIM , 4,99 TL YE HARİKA !
TAVSİYE EDERİM!

$TESTER.jpg

Merhaba. Ben farmasiden geçen ay bi pudra beğendim 6 lira gibi bişeydi fiyati sonra vazgeçtim hic duymmstm adini çünkü. Nasil bi fikriniz var mi rujlari katalogda bi harika gerçeği nasıl acaba.

Merhaba. Ben farmasiden geçen ay bi pudra beğendim 6 lira gibi bişeydi fiyati sonra vazgeçtim hic duymmstm adini çünkü. Nasil bi fikriniz var mi rujlari katalogda bi harika gerçeği nasıl acaba.

Büşra hnm merhaba
Kuruluşu 1946 yılına dayanan şu an 5 kıtada 119 ülkeye İstanbul’dan çıkıp milyonlarca kişiye ulaşan %100 Yerli Türk Kozmetik-Sağlık devi FARMASİ’yi yakında duymayan almayacak bence.
%100 Doğal, Helal Sertifikalı, Parabensiz, Silikonsuz, Triclosansız, Alerjen Madde İçermeyen, Katkı Maddesi yada Yapay Nemlendirici içermeyen ürünleri ile FARMASİ'yi bugün birçok kişi kullanıyor.
Rujlarını bende kullanıyorum ve kalite olarak ve fiyat olarak süper. Kesinlikle tavsiye ederim !
Bana özelden ulaşabilirsiniz. yardımcı olurum size

$37-38FFG.jpg

$35-36.jpg

$39-40FFG.jpg

Son düzenleme:
JidaMe
jidaMes
aysetubamis
3 kişi gibi gözüken ama tek amaç için üyelik alan tek bir kişi.

Bizim buralarda reklam yasak:KK51: siteye satıcı sokmuyoruz.

X