FARMASİ temsilcileri ve temsilci adayları için ürün ve bilgi paylaşım platformu

mylaydfarmasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
28
3
Farmasi kozmetik helal sertifikalı %100 yerli sermaye olan 5 kıtada 121 ülkeye ihraç yapan ürünlerin de sağlığa zararlı maddeler bulunmayan bir kozmetik devidir. Arkadaşlar sizlerde araştırın kullanın temsilci olun ve kendinize iyi bir kariyer yapın evet ciddi ciddi bir kariyer yapın kendi maddi özgürlüğünüzü kazanın ufkunuzu genişletin. Ben bunları yapan ve yaşayan biri olarak yazıyorum. Ürünler hakkında da bilgi ve deneyimlerimi paylaşırım sizlerde kullanın inanın memnun kalıp tavsiye edeceksiniz yurdumuzun malı herkes mutlak kullanmalı....!

Farmasi kozmetik helal sertifikalı %100 yerli sermaye olan 5 kıtada 121 ülkeye ihraç yapan ürünlerin de sağlığa zararlı maddeler bulunmayan bir kozmetik devidir. Arkadaşlar sizlerde araştırın kullanın temsilci olun ve kendinize iyi bir kariyer yapın evet ciddi ciddi bir kariyer yapın kendi maddi özgürlüğünüzü kazanın ufkunuzu genişletin. Ben bunları yapan ve yaşayan biri olarak yazıyorum. Ürünler hakkında da bilgi ve deneyimlerimi paylaşırım sizlerde kullanın inanın memnun kalıp tavsiye edeceksiniz yurdumuzun malı herkes mutlak kullanmalı....!
bir de bu helal sertifikasi neyi kapsiyor. Hangi urunleri icin gecerli. ( lutfen hepsi icin demeyin bana helal sertifika alinabilme sartlarini biliyorum belli bir madde ya ea denetimle alakali bir durum) hangi maddeyi kullanmayarak yada neye gore helal sertifikasi var. Bilginiz var mi. Eger emin olursam ciddi bir kullanici ve ciddi bir satici potansiyeli olan birisiyim

X