Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ya bu mukaddes ne müthiş bişey

Geçen bölümlerden birinde mukaddes her zamanki gibi meraklı meraklı balkona çıkmış aşağıda neler konuşuyorlar diye dinliyordu duyamadı ya sinir oldu.Rahmiye diyoki ay rahmi merdivenden düştüm bebeğime bişey olmadı meraktan bişey olcak bebeğe lütfen git öğren ne oluyor diyordu aklıma geldikçe hala gülüyorum.....:KK1::KK1::KK1:Gerçekten bu d,izi mukaddessiz olmaz

geçen sene diziyi sevsemde izleyemiyordum tecavüz olayı erdoğanın pisliklerini miğdem kaldırmıyordu. şimdi çok daha zevkle izliyorum ama erdoğan yine pisliklerine devam edecek entrika mentrika canımı sıkıyor.

fatmagl kerime nasılda aşk dolu bakıyordu,bence fatmagül gitgide kerime daha çok bağlanıyor:KK16::KK69:
bu arada mukaddese bayılıyorum diziye renk katıyor her sözünde komiklik var mukonun:KK9::KK9::KK9::KK9:

kerimgil fatonun seviyorum dedigini duydu ama hatırlamayabilir, çünkü hasta ve ateşli ya senarıst böyle bi uyuzluk yapabilir. Ama yok artık derim yani umarım öyle bir saçmalık yapmazlar:KK57:

Yarım yamalak bakınırken sonunu da kaçırdım zaten kafam da yerinde değil ne oldu sonunda ?

fatmagül kerimgilin odasına girdi uyurken, kerimin yarım kalan sorusuna cevap verdi "Seviyorum Seni Seviyorum" dedi kerimde gözlerini açıp tebessüm etti, böylede bitti zaten cnm

kerimin kardeşi denizi pek sevdim saf bi kıza benziyor

fato kerimi grip yaptı yazık ya

muguşa bak sırf laf dinlemek için kahve yaptı pes valla

Kız bana bak yoksa cilveleşirken mi oldu :21: hani yaparlar ya böyle filmlerde :26: yakalaa beni yakala beeeniii :KK1::KK1::KK76::KK4:

Bu mukaddes alem kadın yaa :KK9:
Her lafının sonuna - bak ben sana söylim :KK9:

Son düzenleme:
[video=youtube;YYb93gVvNCA]http://www.youtube.com/watch?v=YYb93gVvNCA[/video]

:KK69:

bu araada gelinlik çok hoş yaa... benim tarzım değil ama hoş :nazar:

not: her dizide gelin-damat efe oynuyo. değiştirsin senaristler ya:KK31:

bunlar oynasın yav zaten egeliler :KK70: :KK70: seni seviyorum dedi kerimin gözler açıldı oyy :KK70:

X