Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ben çok severek izliyorum..:KK31:
bundan sonra daha da güzeleşicek diye düşünüyorum..:KK69:

fatmagül bir kırmızı badi etek giydi diye sanki evrim değiştirmiş gibi geldi bana.
o kadar bıktım yani o elbiselerinden.
sete bişiyler göndereceğim sevabına,gına geldi ya.
alışverişe çık fatmagül nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

:KK57::KK57::KK57:

Muhahahaha:KK53::KK37:

Bende beğenerek izliyrorum,kerimle fatmagülün aşklarına yogunlaştıklarında dahada izlenilir oluyor.
Piyasada o kadar cinselliğe odaklı dizi var ki insan masumluğu arıyor.

netten indirdim.izledim kaçırmıştık malesef...

ayy nasıl güzel,heyecanlı bi bölümdüü...

engin akyürek gene muhteşemdii.. tabi beren de öyle

Bende beğenerek izliyrorum,kerimle fatmagülün aşklarına yogunlaştıklarında dahada izlenilir oluyor.
Piyasada o kadar cinselliğe odaklı dizi var ki insan masumluğu arıyor.

kesinlikle katılıyorum...cinsellik izlemekten bıktık artık televizyonda...o kadar masum yaşıyolar ki aşklarını izlerken izleyen de aynı duyguları alabiliyo...

[video=youtube;mX1G1pkGfsQ]http://www.youtube.com/watch?v=mX1G1pkGfsQ&feature=player_detailpage[/video]

FATMAGÜL : Ne pişirelim sana canın ne istiyor?

KERİM : Mmm Pasta

MUKADDES : Hastayım hasta canım ister pasta. :KK9:

Kerimin kardesi diye aldiklari kizin yerine keske iffete yeni giren ali ihsan beyin kizini alsalardi:))):KK37:

yeni bolum tuyo..

$tuyo.jpg

50.BÖLÜM ÖZETİ
Kapana kısılmış bir halde Kerim'in kendisini bulmasını bekleyen Erdoğan, olayların içine polisin de dahil edilmesiyle iyice köşeye sıkışır. Erdoğan'ın bu kadar yakınlarına gelmiş olması, başta Fatmagül olmak üzere tüm ailenin eski korkularını yeniden canlandırır. Öte yandan , hiç tahmin etmediği bir karışıklığın ortasında kalan Deniz, Fatmagül'le Kerim'in gerçek... hikayesinin peşine düşerken Fahrettin de gerçekleri öğrenmek için Asu'nun peşindedir.
Kerim ve Erdoğan karşı karşıya geldiklerinde, Kerim'in öfkesini kontrol etmesi hiç kolay olmaz. Yaşanan olay bir tesadüfle Fatmagül'ün davasına kadar uzanacak süreci başlatır.
Fatmagül davanın seyrini değiştirebilecek bir karar vermek zorundadır. Fatmagül'ün mahkemeden hemen önce yaktığı küçük kıvılcım büyük bir ateşe dönüşecektir. Bu sırada Kerim ve Fatmagül ilişkilerinin geleceği adına da, çok değerli bir gelişme yaşar.
Mahkeme günü geldiğinde, Yaşaranlar Fatmagül'e karşı daha öfkeli, daha nefret doludur. Oysa Fatmagül bu kez çok daha güçlüdür ve artık yalnız değildir

erdoğan nasıl kurtuldu acaba:44: medya olayı biraz abartı olmamış mı:KK37:

ama onun dışında çok heyeeecanlııııııı:KK52::KK52::KK52:

Dün ÇGHBa bakıyordum, seyirciler arasında Kerimgilin kardesinin oynayan kızı gördüm :KK6:

Fragman cıkmadı mı yahu :44:

Dün ÇGHBa bakıyordum, seyirciler arasında Kerimgilin kardesinin oynayan kızı gördüm :KK6:

Fragman cıkmadı mı yahu :44:

kerimgilin kardesini oynayan kiz gercek hayatta kuzeyin en yakin arkadasi varya mavis ezelde de oynuyodu o cocugun kardesiymis..hic abisi gibi rol yapamiyo :KK20:

X