Femara ile aşılama yaptıranlar

cam12

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
69
18
29
Merhaba arkdaşlar adetim 4. Günü femara ilaca başladım 5gün sabah akşam kullandım . Sonra yumurta takibine başladık bir tane yumurtam 18mm oldu doktor ovitrella çatlam iğnesi vuruldum 3 gün sonra aşılama olacak bu şekilde kalıp gebe kalan var mi ilk aşılamam 2.5 yıllık evliyiz

Merhaba bende bugun aşılama oldum. Ama dün sabah 11 de ovitrelle catlatma ignesi oldum bugun sabah 12.30 gbide asilamam oldu sizin neden 3 gün sonra. Bu arada ben de de 2 tane gelismisti biri 20mm dgeri 21mm benimde ilk asilama

Bilmiyorum valla doktor bey böyle uygun gördü bu gün saat 10.40 da aşılamam oldu ve doktor duphaston ilaç verdi 10 gün sabah akşam kullanacağım inşallah tutar 🙏🏻 rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah 🙏🏻 sizdemi femara ile aşılma yaptırdınız

Bugün bende muayeneye gittim adetimin 4. Günü femaraya başladım ilk aşılamam olacak ptesi tekrar muayeneye çağırdı inşallah hepimiz hamile kalırız

Merhaba arkdaşlar adetim 4. Günü femara ilaca başladım 5gün sabah akşam kullandım . Sonra yumurta takibine başladık bir tane yumurtam 18mm oldu doktor ovitrella çatlam iğnesi vuruldum 3 gün sonra aşılama olacak bu şekilde kalıp gebe kalan var mi ilk aşılamam 2.5 yıllık evliyiz
2 kere femara ve bir kezde igne ile asilama oldum canim benimkiler tutmamisti daha sonra kendiliginden hamile kaldim tabi kötü bir deneyim diye seninkide tutmayacak degil sorun büyük ihtimal bizimle alakaliydi esim varikosel ameliyati falan olmustu degerler tam duzelmediginden tutmamis olabilir inş sizinkiler tutar 🙂

Yaaa 🥺 çok şükür gebe kalmişsinız 🙏🏻 rabbim inşallah banada nasip ederim🙏🏻 çok teşekkür ederim yorumunuz için dualarınızı esirgemeyin 🙏🏻

2 kere femara ve bir kezde igne ile asilama oldum canim benimkiler tutmamisti daha sonra kendiliginden hamile kaldim tabi kötü bir deneyim diye seninkide tutmayacak degil sorun büyük ihtimal bizimle alakaliydi esim varikosel ameliyati falan olmustu degerler tam duzelmediginden tutmamis olabilir inş sizinkiler tutar 🙂
Asılamayı eşiniz ameliyat olduktan ne kadar zaman sonra yaptırdınız ? Bir de asılama günü sperm sayısı kaçtı

Sizdemi aşılma yaptırdınız benim eşimin sperm değeri 100 milyon çikti yıkamış hali 50 milyon bu gün 10. Gün ama bi belirti yok kasık ağrısı dışında
Ben yaptirali epey oldu canim 3 kere gaptirdim benimkiler tutmadi ins siz guzel sonuclar alirsiniz ben umidimi kesip tüp bebege tam baslicagim ay kendiliginden hamile kaldim bebegim suan 10 aylik :)

Merhaba elimde femara ilaç var içerisinde 16 adet var skt si 09.2025 ihtiyacı olan arkadaş var ise bana ulaşabilir mi

X