Femara kullananlar bakabilir mi

first23

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
316
51
27
Kızlar 6 aydır bebek istiyoruz doktor bu ay femaraya başlattı ilk ayda hamile kalan var mı veya kullanan varsa yorum yazabilir mı doktor kontrole çağırdı yumurtlama günüme denk geliyor yumurtaya mı bakacak bebek tutarsa anlaşılır mı o kadar erken acaba

Merhaba ben femara kullandım adetim 5.günü başlayarak 5 gün sabah akşam ve sonrasında dr gittim baktı pek büyümemişti yumurta sonra glifor verdi 3 gün sonra gel dedi gittim baktı bu sefer 2 yumurta büyümüş 11 ve 15 mm idi sanırım. Glifor devam et ertesi gün tekrar gel dedi bu sefer 15.5 18 mm olmuş o sebeple çatlatma iğnesi verdi yaptım iğneyi şuan 5.günümdeyim. Sağ overim polikistik yapıda doğuştan sağ overden büyüdü yumurtalar daha öncesinde klomen kullandım fayda etmedi bu 2. İlaç denemem olucak inşallah işe yarar size de bana da hayırlısıyla

Merhaba. Ben 1 ay femara kullandim yumurta buyudu ama catlamadi, sonraki ay yine femara kullandim, doktor boyut guzel yarin catlatma ignesi yap dedi, su an hamileyim.

Femaradan sonra iğne mi yapiliyor doktor kontrole çağırdı yumurtalaeima bakacakmis iğne mi verir
Soyledigim gibi, ilk ay igne kullanmadim ama doktor kendiliginden catlamadigini gorunce ikinci ay igne verdi. Sizin yumurtaniz kendiliginden catliyorsa igneye gerek kalmaz. Igne verilecekse de cok hafif bi sey zaten korkmaniza gerek yok. Yeter ki yumurta buyusun ve catlasin. Doktor kontrol zamani sizi bilgilendirir.

Soyledigim gibi, ilk ay igne kullanmadim ama doktor kendiliginden catlamadigini gorunce ikinci ay igne verdi. Sizin yumurtaniz kendiliginden catliyorsa igneye gerek kalmaz. Igne verilecekse de cok hafif bi sey zaten korkmaniza gerek yok. Yeter ki yumurta buyusun ve catlasin. Doktor kontrol zamani sizi bilgilendirir.
Anladım çok teşekkür ediyorum 🌱 kontrolüm tam yumurtlama günüme denk geliyor 14 ncü güne yani bakalım ne diyecek :) sizi tebrik ederim bu arada sağlıkla kucağına alın bebeginizii

Merhaba bende femara ve Ovitrelle ilk denemem 3 yumurtam vardı 22 sinde iğne oldum beklemedeyim Allahım hepimize bu ay sevinç yaşatsın inşallah

Kızlar femara ve çatlatma iğnesi kullananlar neler yaşadı belirtiler var mıydı

Kızlar iki gün önce catlatma iğnesi vuruldum beta hcg yükseldiği için testler pozitif çıkıyormuş diye okudum ve denemek istedim benimkinde çok silik çıktı normalde daha koyu çıkması gerekmez miydi

Fotolar bu sekilde

Eklentiler

• Screenshot_20240308_183442_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20240308_183442_Photo Editor.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20240308_183421_Gallery.jpg
    Screenshot_20240308_183421_Gallery.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar iğneden sonraki 9 günüme girdik ama regle beş gün kaldı yani tam 14. Gün regl günüm oluyor sizce bugün testin pozitif çıkması normal mi ignenin etkisi mıdır beş gün kaldığı için silinir diye düşündüm

X