Femara+Ovitrelle Sürecim

selam kızlarım. birbirimize destek olmak adına gebelik deneme sürecimi anlatmak istiyorum burada. hepimiz deniyoruz biliyorum, akrabalarımız deniyor, arkadaşlarımız deniyor yalnız değiliz. hepimizin bebişleri olacak eminim.. tüm süreçleri tek tek yazacağım.

24.12.22
aylardır denemenin ardından doktora görünmeye karar verdik. gittiğimizde pcos olduğumu söyledi, biliyordum zaten. yumurtalarım tembelmiş ve ufak da olsa bir tedavi olmadığı sürece anne olmam oldukça düşük bir ihtimalmiş. ultrasonla birlikte pcos olduğumdan emin olduk. eşimden sperm testi istedi ama vermedi, deneyelim olmazsa veririm dedi. femara+glifor başlattı doktorum. regl bitimimin ertesi günü gitmiştim, üçüncü gün femara başladım. gliforu o günden itibaren kullandım. femarayı günde iki kez beş gün olacak şekilde kullandım, yedi ocakta kontrole çağırdı.
7.1.23
üç yumurtam büyümüş, ikisi solda biri sağda olmak üzere. boyutları gayet iyiymiş hatta ikiz ihtimalim varmış. glifora devam etmem istendi ve ovitrelle vuruldum aynı gün içinde. yedi ocak cumartesi günü 16:30da iğneyi vurdu eşim. pazartesi+salı+perşembe ilişki sonrasında günaşırı. günlerimizi takip edip takvime uyduk. doktorum yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmadı. iğnenin üçüncü ve dördüncü günü şeffaf slime şeklinde akıntım oldu, çatladığını anladım oradan.
11.1.23
gebelik testim pozitif. iğnenin vücudumdan atılıp atılmadığına baktım. belirtim yok
16.1.23
gebelik testim negatif. iğnenin etkisi geçmiş. beklemeye başlıyorum. belirtim yok.
19-24.1.23
gebelik testi yapmadım. karnıma bıçak saplanıyormuş gibi oluyor, ağrıyor. göğüs uçlarıma çok hafif dokunduğumda sızlıyor. iki kez baş dönmem oldu. reglime altı gün var. test sipariş ettim, reglim gecikirse yapacağım.
25.1.23
reglime beş gün var. idrar testim pozitif 🦋 yarın kan vereceğim.
27.1.23
dün kan verdim, değerim 59, hamileyim 🥲 emin olmak için pazartesi günü tekrar vereceğim.
Ben de femara ve glifor kullandım senin givi 17. Gün çatladı 2 yumurtam da 10 güne gel dedi 6. Gün gittim kan negatif progesteron 28 bana yardım edin lütden pozitife döner mi kasıklarım ağrıyor ara ara göğüslerim aşırı şiş sızlıyor adetim 21 inde. Pkos hastasym

Merhaba benim de iğnenin üstünden 4.günümdeyim ama etkisi çabuk gitti sizce tutmadı mı🥹 Pembe olanda lh

Eklentiler

• IMG20230616084102.jpg
    IMG20230616084102.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG20230616115005.jpg
    IMG20230616115005.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 49
Canım iğneden en az 10 gün sonra test yapılıyor diye biliyorum çünkü iğneden dolayı testler pozitif çıkıyor inşallah tutmuştur
Evet bu kadar erken silinmesine şaşırdım yarın daha da silinecek gibi duruyor inşallah tutmuştur belirtilerimde arttı

İnşallah ben de femara kullandım yumurtam kendiliğinden çatladı sürekli kontrole gittim çatlama üstünden 7 gün sonra kan verdim negatif çıktı doktorum daha çok erken dedi düşün. Bence bekle sabret

Ben de femara ve glifor kullandım senin givi 17. Gün çatladı 2 yumurtam da 10 güne gel dedi 6. Gün gittim kan negatif progesteron 28 bana yardım edin lütden pozitife döner mi kasıklarım ağrıyor ara ara göğüslerim aşırı şiş sızlıyor adetim 21 inde. Pkos hastasym
kuzum erken gitmişsin pozitife dönme durumu var adet gününde test yap tekrar yine çıkmazsa bir hafta sonra tekrarla geç döllenme de olabiliyor çünkü

Merhaba benim de iğnenin üstünden 4.günümdeyim ama etkisi çabuk gitti sizce tutmadı mı🥹 Pembe olanda lh
ya da ne kadar erkenn tutmadı diye düşünme 🥰 biraz sabretmek gerek kuzum ben ilk denemede hamile kaldım ama kimyasak gebelik oldu. beklemeden yeniden denedim şimdi 20 haftalığız 👶

ya da ne kadar erkenn tutmadı diye düşünme 🥰 biraz sabretmek gerek kuzum ben ilk denemede hamile kaldım ama kimyasak gebelik oldu. beklemeden yeniden denedim şimdi 20 haftalığız 👶
Maşallah sübhanallah darısı Bizim başımıza 🙏🏻😍

Adet belirsiz pkos dan dolayı günüm tam net olmuyor yarın test yapsam çıkar mı sabah acaba
bugün sekizinci gün sanırım canım hâlâ erken. 14. gün yap varsa kesin çıkacaktır çıkmazsa da adet olmazsan bikaç güne bir tekrarla geç döllenme olabiliyor

Kızlar dörtle beşinci gün yaptığım testlerin saatleri aynı değil ama ikisi de ilk idrarla yapıldı sizce koyulaşma mı olmuş dördüncüsü gün etkisi gitti sanmıştım ben

Eklentiler

• IMG20230617111730.jpg
    IMG20230617111730.jpg
    167,7 KB · Görüntüleme: 43
X