Femara

meloss35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
31
4
20
Merhaba arkadaşlar adetime 4 gün kala test verdim 0,490 yazıyordu bu ne demek oluyor adete kadar yükselme ihtimali var mı yumurta çatlatma iğnesi oldum olmadan önce 5 gün femara kullandım kullanıp da hamile olan var mı?

Merhaba arkadaşlar adetime 4 gün kala test verdim 0,490 yazıyordu bu ne demek oluyor adete kadar yükselme ihtimali var mı yumurta çatlatma iğnesi oldum olmadan önce 5 gün femara kullandım kullanıp da hamile olan var mı?
Bu negatif demek ama regl olana kadar her zaman ihtimal vardır. Çatlatma iğnesi oldunuz mu ? Kaçıncı gün

Benimde 3 gün kaldı bu günü de saymsak 2 gün var içimde hem korku hemde iyi bir hiş var insallah sende bende tüm anne olmak isteyenelere Rabbim nasip eder insallah haber verir misin bana sonucu

Bende bu sabah 12de Ovitrelle vurdum 7 gün femara kullandım sağda ve solda birer yumurtam var sağdaki yumurta 21 mm olmuş doktor tam istediğimiz gibi dedi, sıra gün aşırı ilişkilerde artık
Umarım hiç birimizin kucağı boş kalmaz kızlarrrr ❤️

Bende bu sabah 12de Ovitrelle vurdum 7 gün femara kullandım sağda ve solda birer yumurtam var sağdaki yumurta 21 mm olmuş doktor tam istediğimiz gibi dedi, sıra gün aşırı ilişkilerde artık
Umarım hiç birimizin kucağı boş kalmaz kızlarrrr ❤️
Umarım insallah tutar

X