Femarayı kaçıncı kullanımızda hamile kaldınız ????

Doğal yolla illaki şansınız vardır ama tıpı da red etmekle olmaz bence Türkiye de bir şans verin kendinize en azından rahim filmi felan çekilin tüplerinize baktırdınız mı hiç tıkanıklık varmı , şekil bozukluğu vs .. eşiniz test verdi mi sperm testi kendisi sağlıkçı da olsa erkek olarak kaçıyo olabilir :) aile konusuna gelirsek gitme şansınız varsa gidin görün hayat kısa öyle şeyleri ertelemeyin tabi ki durumunuz varsa yoksa biraz zor tabi ki .. insan illaki kendini eksik hisseder gurbetçisiniz .. Mutlu olmanıza sevindim huzurunuz sağlığınız yerinde olsun da. Gerisi nasip biliyomusunuz .. ben geçen ay 2 hafta hastalıktan hastanede yattım 5 yıldır bebekte bebek diye kafayı sıyırdım ama hastanede önce sağlık demesini öğrendim eşin yanında olsun sağlıklı olun inan bana yeter hayat kısa kendini bu saplantıyla yaşatma derim ☘️ yaşamayı anın tadını çıkarmasını bilin 🎈
Allah sevdıklerınızle sağlıklı uzun hayırlı ömürler versin size inşallah

Kimse mutlu değil çünkü özellikle Corona dan sonra doktorlar çok ilgisiz olmaya başladı herkes gergin ve mutsuz herkesin suratı asık yoldan geçen insanlara selam vermekten bile korkuyorum artık herşey coronadan sonra böyle oldu eşiniz de epey sıkılmış demek aslında bi haftalığına hem ailenizi görmeye hemde kafa dağıtmaya mı gitseniz 🤔😂 belki mental olarak eşinize de iyi gelebilir
Bu dediğinizi inşallah bu yaz yada sonbaharda gerçekleştirebiliriz çok istıyorum gıtmeyı şuna kız kardeşim 5 aylık hamile kız bekliyor onuda yavrusunda görmek nasip olur inşallah bize

Her testten gectık ıkımız de de normal hersey ben bırtek hgs yaptırmadım onu yeni söyledi dr korkuyorum panik halindeyim canım hassas bıraz kendımı kafa olarak ona hazırlamaya çalışıyorum anestezi li olarak yaptıracağım inşallah yaptırabılırım
Süper sıkıntı yapma bende yaptırmalıyım henüz yaptırmadım ama çevremde bi kaç kişi İstanbul Sonomed merkezini önerdi Kadıköy de C kollu cihazları var normal muayene gibi oluyormuş hafif adet sancısı gibi oluyor oda geçiyo dediler hatta merkezi aradım kendim bilgi aldım bende biraz korkuyorum asla anestezi gerekmez dediler istersen googldan araştır ve yorumlara bak bitane kötü yorum bulamazsın benim içim çok rahatladı okuyunca özellikle de çevremde yaptıranlar da aynısını deyince orda yaptırmayı karar kıldım inşallah en kısa zamanda 🙏🏼

Bu dediğinizi inşallah bu yaz yada sonbaharda gerçekleştirebiliriz çok istıyorum gıtmeyı şuna kız kardeşim 5 aylık hamile kız bekliyor onuda yavrusunda görmek nasip olur inşallah bize
Öylemi çok güzel teyze oluyorsun demek 🥰 gidince inşallah doya doya seversin sanada nasip olsun inş 🙏🏼

Süper sıkıntı yapma bende yaptırmalıyım henüz yaptırmadım ama çevremde bi kaç kişi İstanbul Sonomed merkezini önerdi Kadıköy de C kollu cihazları var normal muayene gibi oluyormuş hafif adet sancısı gibi oluyor oda geçiyo dediler hatta merkezi aradım kendim bilgi aldım bende biraz korkuyorum asla anestezi gerekmez dediler istersen googldan araştır ve yorumlara bak bitane kötü yorum bulamazsın benim içim çok rahatladı okuyunca özellikle de çevremde yaptıranlar da aynısını deyince orda yaptırmayı karar kıldım inşallah en kısa zamanda 🙏🏼
Çok teşekkür ederim not alacağım bu dediğin yeri inşallah temiz çıkar tüplerin yaptırdığında 🤲🏼

Öylemi çok güzel teyze oluyorsun demek 🥰 gidince inşallah doya doya seversin sanada nasip olsun inş 🙏🏼
Amin inşallah isteyen herkese nasip olsun inşallah benim erkek kardeşimin iki çocuğu var kız kardesımın de bu ıkıncı çocuğu olacak benden önce evlendiler ama hızlılar :) ben 1,5 yıllık evlıyım 33 yaşındayım onları geçsem süper olur keşke ikiz falan olsada yetişsem geçmiş yıllara bi el sallasam :) ahh keşke ahh Allah isteyen tüm kullarının yüzünü güldürsün inşallah 🤲🏼sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere

Amin inşallah isteyen herkese nasip olsun inşallah benim erkek kardeşimin iki çocuğu var kız kardesımın de bu ıkıncı çocuğu olacak benden önce evlendiler ama hızlılar :) ben 1,5 yıllık evlıyım 33 yaşındayım onları geçsem süper olur keşke ikiz falan olsada yetişsem geçmiş yıllara bi el sallasam :) ahh keşke ahh Allah isteyen tüm kullarının yüzünü güldürsün inşallah 🤲🏼sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere
Amin inşallah üzülme olucaktır Allah ol der olur ☘️ benimde 6 tane yeğenim var yaşla da alakası yok bu arada kafaya takmayın 26 yaşındayım ben daha aynı şeyleri yaşıyorum:)

Amin inşallah üzülme olucaktır Allah ol der olur ☘️ benimde 6 tane yeğenim var yaşla da alakası yok bu arada kafaya takmayın 26 yaşındayım ben daha aynı şeyleri yaşıyorum:)
Evet haklısın hak verdim yazdıklarına yaş değil stres beni dengesizleştiriyor ama biraz rahatladım yazışa yazışa :) kendime geldim burda ne güzel dertleştık içimizi döktük insan vallahi rahatlıyor içim şişmişti resmen kendimden bunalmıştım ya namaz kılarak dua ederek rahatlamaya çalışıyorum hergün ama sen de iyi geldin ruhuma kalbime Allah razı olsun Rabbim hayel ettiğin herseyi en güzel zamanda en kolay şekilde sana nasip etsin inşallah 🦋

Evet haklısın hak verdim yazdıklarına yaş değil stres beni dengesizleştiriyor ama biraz rahatladım yazışa yazışa :) kendime geldim burda ne güzel dertleştık içimizi döktük insan vallahi rahatlıyor içim şişmişti resmen kendimden bunalmıştım ya namaz kılarak dua ederek rahatlamaya çalışıyorum hergün ama sen de iyi geldin ruhuma kalbime Allah razı olsun Rabbim hayel ettiğin herseyi en güzel zamanda en kolay şekilde sana nasip etsin inşallah 🦋
İyi geldiysem ne mutlu bana gerçekten 🥰 rica ederim inşallah Allah isteyen ve gerçekten anne baba olabileceklere versin 🙏🏼

X