FEMERA İLAÇ KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ ACİLL!!!

berivan34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
89
26
23
Merhaba kızlar geçen ay doktorum bana femera ilacı verdi günde 1 tane ama etki etmemiş hiç bu ayda günde 2 tane sabah akşam içmemi söyledi ama ben 2 taneninde yumurtalıklarıma etki etmeyeceğini düşünüyorum pcos var bende çünkü bende 3 tane içmek istiyorum sizce günde 3 tane içilir mi çünkü yumurtlarım çok dirençli doktorumda aynı şeyi söyledi bi zararı olur mu ???

Merhaba kızlar geçen ay doktorum bana femera ilacı verdi günde 1 tane ama etki etmemiş hiç bu ayda günde 2 tane sabah akşam içmemi söyledi ama ben 2 taneninde yumurtalıklarıma etki etmeyeceğini düşünüyorum pcos var bende çünkü bende 3 tane içmek istiyorum sizce günde 3 tane içilir mi çünkü yumurtlarım çok dirençli doktorumda aynı şeyi söyledi bi zararı olur mu ???
Kafana göre alamazsın doktorunun günde 1 iç demesi bile saçma ilk kullanımda günde iki kere içilir yumurta istenilen boyut olmaz ise günde üç kere içilir

Kafana göre alamazsın doktorunun günde 1 iç demesi bile saçma ilk kullanımda günde iki kere içilir yumurta istenilen boyut olmaz ise günde üç kere içilir
Geçen ay günde 1 tane iç dedi bu ayda günde 2 tane iç dedi yumurtalarım çok dirençliymiş iki tane içtiğimde de büyümezse diye korkuyorum açıkçası o yüzden 3 tane içilir mi diye sordum

Geçen ay günde 1 tane iç dedi bu ayda günde 2 tane iç dedi yumurtalarım çok dirençliymiş iki tane içtiğimde de büyümezse diye korkuyorum açıkçası o yüzden 3 tane içilir mi diye sordum
Doktora danışmadan bir şey yapmayın ama ben de kullandım yakın zamanda. Günde 2den 5gün kullanıp bırakmamı söyledi.

Bende de pkos var femara ile günde bir tanede büyümedi sonraki ay günde 2 taneye çıkarttık ikitane büyüdü catlama iğnesi ile tutmadı. Sonraki ay 2 tane kullandigim halde yine büyümedi doktorum tüp bebek merkezine yönlendirdi beni. doktorunuza danışmadan icmeyin. Fazla yumurta buyumeside sorun olur çoklu gebelik ihtimali durumundan dolayı yine iptal edilir çatlama ignesi olamazsınız

Doktora sormadan ilac dozaji degistirmeyin. Bende de pcos vardi gunde 2 kez ictim ve saglikli sekilde yumurta buyumesi oldu.

X