Fetal DNA Testi - Nifty Test vs.

ragazza

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2012
17
6
Merhabalar,

Gebeliğimin 11.haftasındayım Fetal DNA testi yaptırmak istiyorum. İstanbul'da yaşıyorum, şimdiye kadar sorduğum özel hastane ve laboratuvarlarda 12.000-13.000 TL arası fiyatlar veriyorlar. Daha uygun fiyatlı bu testi yapan yerler var mıdır sizlerin araştırmalarında? Ya da önceden yaptırdıysanız hastane/laboratuvar önerilerinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler

Merhabalar,

Gebeliğimin 11.haftasındayım Fetal DNA testi yaptırmak istiyorum. İstanbul'da yaşıyorum, şimdiye kadar sorduğum özel hastane ve laboratuvarlarda 12.000-13.000 TL arası fiyatlar veriyorlar. Daha uygun fiyatlı bu testi yapan yerler var mıdır sizlerin araştırmalarında? Ya da önceden yaptırdıysanız hastane/laboratuvar önerilerinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler
Merhaba ben yaptırmadım henüz 7. haftadayım ama yaptırıcam bir kaç yere fiyat sordum bende.
Hekimoğlu Görüntüleme Merkezinde 13.000 tam kapsamlı,
Galen Laboratuvar 8500 tl tam kapsamlı,
Next Genetic Center Basic 5500 (Bunda cinsiyet ve 13,21 gibi önemli kromozomlara bakılıyormuş) Kapsamlı Olan 7500tl,
İstanbul Görüntüleme de nakit ödemede 260$ kartla 330$ dediler.

Merhaba ben yaptırmadım henüz 7. haftadayım ama yaptırıcam bir kaç yere fiyat sordum bende.
Hekimoğlu Görüntüleme Merkezinde 13.000 tam kapsamlı,
Galen Laboratuvar 8500 tl tam kapsamlı,
Next Genetic Center Basic 5500 (Bunda cinsiyet ve 13,21 gibi önemli kromozomlara bakılıyormuş) Kapsamlı Olan 7500tl,
İstanbul Görüntüleme de nakit ödemede 260$ kartla 330$ dediler.
Çok teşekkürler, ben de Biruni, Synevo, Memorial ve Hekimoğlu'dan fiyat almıştım. Bu söylediğiniz yerleri de araştırayım

Araştırmalarım sonucu ve doktorumun da yönlendirmesiyle testi Veritas a yaptırdım. 7 gün içerisinde çıkıyor sonucu, fiyatı piyasadaki yerlerle hemen hemen aynı. Test İspanya'ya gönderiliyor, kullandıkları teknoloji sayesinde güvenilirlik oranı yüksek. Heyecanla bekliyorum sonuçları:KK200:

Araştırmalarım sonucu ve doktorumun da yönlendirmesiyle testi Veritas a yaptırdım. 7 gün içerisinde çıkıyor sonucu, fiyatı piyasadaki yerlerle hemen hemen aynı. Test İspanya'ya gönderiliyor, kullandıkları teknoloji sayesinde güvenilirlik oranı yüksek. Heyecanla bekliyorum sonuçları:KK200:
Merhabalar, yeri nerede bağcılarda bir yer çıkıyor orası mı acaba ? Bir de ücreti ne kadar

merhaba testiniz güzel gelmiştir umarım .. benim de doktorum veritas ı önerdi. süreç nasıldı memnun kaldınız mı

Merhaba bende Veritastan randevu aldım . İnşallah bizde güzel sonuclar alırız. Memnun kaldınız sanırım firmadan.

Biraz geç dönüş yapabiliyorum ama forumdaki diğer kullanıcılar için yardımcı olur.

Ben Veritas'tan memnun kaldım sonucum 5 gün gibi kısa bir sürede çıktı, süreçte çok ilgililerdi.

Biraz geç dönüş yapabiliyorum ama forumdaki diğer kullanıcılar için yardımcı olur.

Ben Veritas'tan memnun kaldım sonucum 5 gün gibi kısa bir sürede çıktı, süreçte çok ilgililerdi.
Merhaba yaptırdığınızda ücreti ne kadardı acaba

Dudağında uçuk çıkan oldu mu? Ne kullandınız? Benimki kuruyan dudakları yemekten oldu 🙄

Merhabalar,

Teşekkürler
Benim 9.500 liraya yapıldı 1 hafta önce ama laboratuvarı bilmiyorum gittigim doktorun anlaşmalı olduğu yere gönderildi sadece ankarada oldugunu biliyorum

X