Fikir istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim acaba başka biri olsa napardı götürür müydü diye merak etti de sormak istedim.çocuklar hiç yerinde durmadı onların peşinde
Biz hep ikimiz gideriz kocamla araba almaya, her yıl yeniler arabami söylemesi ayiptir 🙃 çocukları götürüp peşlerinde koşmak ne demek? Bir daha yapmayın böyle şeyler.

Ya öyle pahalı bir model değil hatta piyasadaki en ucuz modellerden. Hani herkes dalga geçmiş de zenginlik meselesi değil anlatamadım tam demek istediğimi.
Hee taam o zaman. Benim baktıklarım biraz pahalı. Dalga geçmedim valla ciddi sordum, çok kararsızım. Ford kuga veya citroen c5 aircross kullanan varsa yeşillendirsin beni 😂😂

Biz hep ikimiz gideriz kocamla araba almaya, her yıl yeniler arabami söylemesi ayiptir 🙃 çocukları götürüp peşlerinde koşmak ne demek? Bir daha yapmayın böyle şeyler.
İşte her yıl gitsek aslında sorun değil de diğer arabamız zaten yirmi yaşında hemen hemen. Böyle bir şey düşünmüşken ben de öyle yaptım onu sormaya demiştim aslında biraz dalga konusu olmuş. Hani şuradaki üyelerin çoğunun arabası bizim iki arabanın toplamından fazla ediyordur belki

Arabanın rengi markası özellikleri vs etkiler ama bu sorunun cevabını.

bi tesla değilse ya da ne bilim bi Porsche falan götürmeniz anlamsız olur

“bunun için mi getirdin bizi “ diyebilir anneniz

Valla da evet dedi ki şu yaptığını bir forumda sorsana ne diyecekler sana
Eşim acaba başka biri olsa napardı götürür müydü diye merak etti de sormak istedim.çocuklar hiç yerinde durmadı onların peşinde koşturdum…
Ben annemi götürmezdim cocukların aklı eriyorsa olayın ne olduğunu anlayıp sevineceklerse götürürdüm ve rahat duracaklarsa. Ama hiç bişey anlamayıp böyle bide yorcaklarda hediyeyi burnumdan getirtmezdim dönüşte eşimle gider kahvemi tatlımıda yer içer sonra gider gösterirdim anneme falan.

Arabanın rengi markası özellikleri vs etkiler ama bu sorunun cevabını.

bi tesla değilse ya da ne bilim bi Porsche falan götürmeniz anlamsız olur

“bunun için mi getirdin bizi “ diyebilir anneniz
Ya şu an alınabilecek en ucuz bineklerden birisi. Diğer arabamız nerdeyse yirmi yaşında zaten. Hani çok dalga geçilmiş de buradaki çoğu kişinin arabasının yarı fiyatı falandır. Ben sadece galiba hani eşimin hediye hevesini kursağına koymuş oldum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X