Sebze Yemekleri Fırında Karnıbahar (Resimli)

dün karnıbahar pişirdim bende ve eşimin daha görmeden tepkisi :bbo: oldu

2 sene öncesine kadar bende tadını bilmezdim, annem zorla yedirmeye çalışırdı

ama tadına baktım ve dedim ki niye daha önce yememişim

1 tencere karnıbaharım var evde beni bekleyen şimdi kaydirigubbakcemile3

ellerine sağlık çok değişik ve güzel duruyo bu şekilde de

çok güzel gözüküyor canım benim en kısa zamanda deniyecem.opuyorumnanaktan

ellerine sağlık libyanaaa
karnıbaharlarımı haşladımm
akşama yemeğee bundan yapıyorummmm
beğenmessem söylerim ona göre
:))))

gerçekten uç bi sebze karnıbahar daha pişerken kaynatırken başlarım yemeye bunuda deneyeyim teşekkürler libyana

canım resimlerine bakınca bende "hani karnıbahar nerde" diyorum :KK70: börek gibi gözüküyo. fırında daha hafif olur.kızartmasını da severek yiyorum..mutlaka denicem

ben de yapacağım şimdi...
karnabaharlar haşlanıyor... ama tereyağımı margarin mi orasını anlamadım... ama evde tereyağı yok margarinle yapacağım...

keşke karnabaharlar tuzlu suda haşlanacak yazsaydın..dalgınlıkla tuz atmayı unutmuşum...kaydirigubbakcemile3
onun dışında tadı güzeldi ellerine sağlık... 1 hafta sonra kalan karnabaharla tekrar yapacağım...bu kez eskiden yaptığım gibi tuz ve limon suyuyla haslayacağım... kaydirigubbakcemile3
birde beşamel sosun kıvamı nasıl oluyor ki... muhallebi gibi oldu benimki öyle mi olacak..
tekrar ellerine sağlık canım.. teşekkürler...

dün gece yaptım,foto çekmek bitince aklıma geldi.. beşamel sosunu az yapmışım bide tuzu az olmuş..lezzeti süperdi.. brokolide koydum içine.. tarif için sağol canım

karnıbahar haşladım. bugunde farklı yapayımdedım.butun sitelerı gezdım ve en son buraya baktım herzamankı gıbı aradığımı buldum ve yapan arkadaşım da libyana olunca garantilidir bu yemek dedim yaptım şimdi frında sabırsızlıkla beklıyorum teşekkürler arkadaşım ellerıne sağlık....

karnıbahar haşladım. bugunde farklı yapayımdedım.butun sitelerı gezdım ve en son buraya baktım herzamankı gıbı aradığımı buldum ve yapan arkadaşım da libyana olunca garantilidir bu yemek dedim yaptım şimdi frında sabırsızlıkla beklıyorum teşekkürler arkadaşım ellerıne sağlık....

yerimseniben

Canım inşallah beğenirsin..

Ellerine sağlık.

libyana ellerine sağlık..karnıbahar bu şekilde börekden farksız oluyor ..bende çok severim
pişdikden sonra üzerine sarımsaklı yoğurtlada nefis olur hımmcokacimcoook

bu yemek artık favori yemeklerimizden oldu bizim libyanacım.
şimdi yine yaptım soğumasını bekliyorum...
tekrar teşekkürler tarif için...

Teşekkürler arkadaşlar.. :)
Maibeyaz ellerine sağlık,şifa olsun bıdıklara..

X