fissler düdüklü acil yardım

ssinem85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2012
258
0
arkadaslar merhaba fissler in düdüklüsünü alacam 2 modelı war 4.5 kılolukta.bugun altıncı caddede 280 lıraya dusmus awealılarada 55 tl ındırım oluomus..sizce Fissler Vq Bluepoint 4,5 Lt Düdüklü Tencere mi yoksa Fissler Premium Vitavit Düdüklü Tencere-4,5 Litre hangisini önerıosunuz? premıum modelımı dıer blupoınt modelı kullanıslımı lütfen kullananlar cvp yazabılırmı

Canm ben blue point 4,5 kullanıyorum ama dediğin fiyatlar pahalı geldi akakce diye bi site var orda ararsan çok uygun bulabilirsin ben o şekilde aldım ve çoooooook memnunum

modeller arasında pek bir fark yok bildiğim kadarıyla bütçene hangisi uyuyorsa onu al. bende 4.5 lt. bluepoint var.Gerçekten çok memnunum.Geçen sene tüm çeyizlerimi bernardodan almıştım.Şimdi oraya baktım fiyat için bluepoint 4.5 lt. 360 tl diyor.Diğer sitelere de bir bak yine ama fiyatı uygun gibi geldi bana.

Son düzenleme:
ben de fissler düdüklü tencere almayı düşünüyorum kampanyalar çıktıkça takip ediyorum. altıncı caddeye ben de baktım yani 55 tl indirimli hali bile piyasadakilerden pahalıya geliyor. (kastettiğim bernardo falan değil yalnız) ben bi çok ürünü önce cimri akakçe gibi yerlerde araştırırım eğer daha ucuzu varsa almaktan vazgecerim. şuan aciliyetim olmadığı için beklemeye karar verdim. en olmadı gittigidiyorda güvenilir bi satıcıdan alırım çok daha uyguna...

ewt bernardoda gerçekten pahalı.100 lıra cek werıolarya düdüklü tencerelerde su an o yüzden cekınde prasını cıkarıolar bıyerde:) altıncıcaddedekı uygun geldı 230 lıra

canım ben Fissler Vq Bluepoint 4,5 Lt aldım ancak çeyize aldığımdan yorum yapamıcam. ancak alırken çok araştırmıştım. fiyatı gayet uygun geçen yıl ben 260tl aldım.

ewt daha önce tefalın actifry ını getırmıstım.gerci ordada 230 lşıraya gelıomus en ıyısı altıncıcaddeden almak en azından iade süreci war

X