folbiol

Bu ilaçlami hamile kaldın bnde kürtajdan sonra hamile kalamadim bu ilaçla hamile kalsni duydum bnde aldım günde bir defa kullaniyorum inşallah faydası olur ya

Bu ilaçlami hamile kaldın bnde kürtajdan sonra hamile kalamadim bu ilaçla hamile kalsni duydum bnde aldım günde bir defa kullaniyorum inşallah faydası olur ya
Folik asit gebe kalmaya yardimci olmaz. Gebelikte bebek icin faydali bir vitamindir o yuzden hamile kalmayi isteyen ve dusunen kadinlara doktorlar erkenden baslatir. Vucutta yeterince bulunsun diye

Cnm bende 8 hftalk hamıleyım dktrm folbıol dıe bı ılac vermıs henuz yenı basladım ama zaten hamılelıgım cok zor gecıyor bıde sıskınlık yaparsa kotu olur acaba folıc plus la folbıol aynı grevımı gruyor ona devam edıcem ???
Uzun zaman olmuş ama gebeliğinşzde Folıbol kullandınızmı merve hanım ibş dağlıkla doğum yapmışımızdır🤲

bende folbiol kullandim hamile kalmadan once baslatmisti doktorum 6-7 ay kullandim gebeliktede 12. haftada biraktirdi doktorum birkma bence doktoruna soyle o karar versin
Uzun zaman olmuş ama folıbol konusunu bende merak ettim sizi görünce sormak istedim sağlıklı doğum yapmışınızdır inşallah🤲

kızlar bende kullanıyorum 2 haftadır bunun sayesinde hamile kalanlar var mı aranızda bize bi ümit versinler
Ben kolaylaştırdığına inanıyorum kendim aldım başladım arkadaşım da kullanmıştı cunku aynı hapı. İki ay bile kullanmadan hamile kaldım rabbime şükürler olsun. Ama şöyle de birşey var, 25 yaşımdan önce sadece 1 yıl doğum kontrol hapı kullandım. sonrasında 13 sene hiç kendi hormonlarımla oynamadım hep sevgilim veya eşim korundu. Bunun da etkisi var bence. Ben FOLIDOCE kullandım bu ara ne mide bulantısı yaptı ne bişey.

X