Folik asit folbiol

Ay çok şaşırdım yorumlara kimse olumlu bişey demiyor bende çok kullandım hamile değilim kansızlık için verilmişti tedavi görüyordum gebe kalmak için hayret ettim bide doçent doktor vermişti bana
Benim farklı zamanlarda gittiğim iki doktor (özel) değerini aşırı yükseltmiş sakın kullanma falan demişti. Başka başka folik asitler önermişlerdi ama ikiside bunu asla kullanma demişti bende şaşırmıştım devletin verdiği hap sonuçta.

Ocean methyl balance kullanıyorum ben. Doktorum bunu önerdi. Folbiol gebelikte kullanım için çok yüksek doz oluyor.
Doktorunuza sorun ya da içeriğinde 400 mikrogram folik asit olan herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz.
Bir ara elenatal kullanmıştım, o da iyiydi. İlk gebeliğimde de doktorum folidoce önermişti.

Ocean methyl balance kullanıyorum ben. Doktorum bunu önerdi. Folbiol gebelikte kullanım için çok yüksek doz oluyor.
Doktorunuza sorun ya da içeriğinde 400 mikrogram folik asit olan herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz.
Bir ara elenatal kullanmıştım, o da iyiydi. İlk gebeliğimde de doktorum folidoce önermişti.
Gebelik oluşmadan önce regenesis vermişti doktor onu bugün bitirdim sağlık ocağındaki doktorda devletin karşıladığı ilacı verdi ama iyi ki kullanmadan önce sormuşum..

Gebelik oluşmadan önce regenesis vermişti doktor onu bugün bitirdim sağlık ocağındaki doktorda devletin karşıladığı ilacı verdi ama iyi ki kullanmadan önce sormuşum..
Bana da ilk gebeliğimde sağlik ocağı folbiol vermişti, doktora gittiğimde folik asit kullanıyor musun diye sormuştu. Folbiol diyince sağlık ocağı yazdı değil mi? onu kullanma dozu çok yüksek diyip 400 mikro gramlık önermişti.

Benim farklı zamanlarda gittiğim iki doktor (özel) değerini aşırı yükseltmiş sakın kullanma falan demişti. Başka başka folik asitler önermişlerdi ama ikiside bunu asla kullanma demişti bende şaşırmıştım devletin verdiği hap sonuçta.
Alla allaaa wallahi şaşırdım ben yurtdışında yaşıyorum Türkiye ye gelmiştim orda kadın doktoru bana dedi folbiol kullan bende kullandım hemde 2 paket kız ayy korktum 🤣 bide aynısından şuan yurtdışında buldum ismi Folsan diye geçiyor içindeki aynı muadil kullanmıcam ama daha tövbe ya aslında yasaklanması lazım

X