fon perde önerisi (resimli)

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Merhaba arkadaşlar, ben hiç fon perde kullanmıyorum öyle şaşaalı çok kalabalık şeylerden hoşlanmadığım için de fon kullanmadım hiç bir penceremde. Salon perdemi kendinden desenli seçmiştim. Şu an biraz boş gözüküyor gözüme hafif bir hareket nasıl katabilirim onu sormak istiyorum sizlere. Fon perde türleriyle ilgili hiç bir bilgim yok diyebilirim.
Salonum ferah modern fakat çok spor değil yanları krem deri oturulan yerleri kahve kadifemsi bir kumaş iri ve rahat koltuklar. Bi 3lü bi 2li bi tekli koltuğum sade bir büfem bir masam bir kitaplık ve bir de ikeanın şu rahat tv koltuklarından var. bir tane büyük fransız cam var odada, önünde 3lü koltuk duruyor. Bir de yan tarafta minik bir fransız cam ve onun yanındada fransız cam balkon kapısı. Bu ikisi köşe şeklinde geliyor ve tek bir perde kullanıyorum burada. İşte resimler:
Bu önünde 3lü koltuk olan salonun tam girişi kapısı karşısındaki cam,
DSCF5240.JPG DSCF5239.JPG
bu da bahsettiğim cam ve balkondan oluşan köşe,
DSCF5236.JPG DSCF5238.JPG

perdemin yakından görünüşü,

DSCF5241.JPG DSCF5243.JPG

Sizce bu şekliyle mi kalmalı? Değilse nasıl bir fon nereye ne şekilde kullanılmalı? İp perde ile yanlara fon koyulur mu yeterli gelir mi? Bi tek büyük cam da mı fon olmalı?

aslında katlamalı perde alsaydın daha rahat olurdu..hem fona gerek kalmazdı..evet böyle çok boş gözüküyor..

aslında katlamalı perde alsaydın daha rahat olurdu..hem fona gerek kalmazdı..evet böyle çok boş gözüküyor..
perdelerimi çok seviyorum, ve bunlarla beraber kullanabileceğim çok abartılı olmayan bir fon türü arıyorum. Şuan değiştirmeyi düşünmüyorum tatlım.

perdelerimi çok seviyorum, ve bunlarla beraber kullanabileceğim çok abartılı olmayan bir fon türü arıyorum. Şuan değiştirmeyi düşünmüyorum tatlım.
fon perde krem yada açık kahve alabilirsin..ama balkon tarafını nasıl yaparsın bilemedim..bu kız takmış diceksin ama bu perdelerini mekanızma alarak katlamalı yaptırabilirsin..

fon perde krem yada açık kahve alabilirsin..ama balkon tarafını nasıl yaparsın bilemedim..bu kız takmış diceksin ama bu perdelerini mekanızma alarak katlamalı yaptırabilirsin..
aaa nasıl oluyo ki öyle canım olabiliyo mu? resimle örneklesen olmaz mı? peki sence ip perde ile fon yapsam nasıl olur?

aaa nasıl oluyo ki öyle canım olabiliyo mu? resimle örneklesen olmaz mı? peki sence ip perde ile fon yapsam nasıl olur?
benim arkadaşım yapmıştı..fotoğraf bulmam zor..ip perdeyi çok severim benim yatak odamda var..hoş duruyor...ama sen benim dediğimi bir perdeciye sor..

zelibon beni unuttun şekerim:KK12:
yok canım unutmadım..çok hastayım zorla işe geliyorum..eve gidip hemen yatıyorum..haftasonu sonu çalışmıyorum söz ozaman çekip yollıcam..ben hiç fotoğraf yüklemedim..nasıl yüklencek yaz sen bana..

yok canım unutmadım..çok hastayım zorla işe geliyorum..eve gidip hemen yatıyorum..haftasonu sonu çalışmıyorum söz ozaman çekip yollıcam..ben hiç fotoğraf yüklemedim..nasıl yüklencek yaz sen bana..
kıyamam geçmişler olsun canım, tabi böyle bir durumda ne acelesi var hiç önemli değil..Allah sana tezden şifa versin, gripse eğer bol limonlu ıhlamur veya nane limon iç ihmal etme. Sen yükleyeceğin zaman yönlendiririm ben seni istersen, o zaman izah ederim, olur mu?

kıyamam geçmişler olsun canım, tabi böyle bir durumda ne acelesi var hiç önemli değil..Allah sana tezden şifa versin, gripse eğer bol limonlu ıhlamur veya nane limon iç ihmal etme. Sen yükleyeceğin zaman yönlendiririm ben seni istersen, o zaman izah ederim, olur mu?
çok saol canım...işte oturuyorum Allah tan..birde malesef rapor almayı hiç sevmem..ıhlamur içtim şimdi..ben fotoğrafları çekerim yazarım sana..inşallah hemen iyileşçem..

X