Forever Living Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Merhaba arkadaşlar ,bir şey danışmak istiyorum. Bugün cafede otururken bir bey geldi bana Forever living ürünleri hakkında Bilgi verdi. Başta kabul edip üye oldum fakat şu an düşününce mantıklı gelmedi. Ben iş yapacak bir insan değilim pazarlama gibi. Kendim alırım o da yılda bir. Diyeceğim o ki üyeliği iptal etme nasıl oluyor ya da herhangi bir sipariş vermezsek herhangi bir ücret bir şey kesilebilir mi? Çalışan arkadaşlar varmış bana bira Bilgi verirse sevinirim. Çünkü kayıt sırasında T.C. falan alınarak üyelik yapılıyor. Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba eşim ile birlikte forever living distribütörlüğü yapmaktayız bilgi almak isteyenler özelden mesaj atabilir.
Merhaba arkadaşlar ,bir şey danışmak istiyorum. Bugün cafede otururken bir bey geldi bana Forever living ürünleri hakkında Bilgi verdi. Başta kabul edip üye oldum fakat şu an düşününce mantıklı gelmedi. Ben iş yapacak bir insan değilim pazarlama gibi. Kendim alırım o da yılda bir. Diyeceğim o ki üyeliği iptal etme nasıl oluyor ya da herhangi bir sipariş vermezsek herhangi bir ücret bir şey kesilebilir mi? Çalışan arkadaşlar varmış bana bira Bilgi verirse sevinirim. Çünkü kayıt sırasında T.C. falan alınarak üyelik yapılıyor. Teşekkürler

Merhabalar Adım Dermatoloji Uzmn.Dr Esmanur Hancı Bir Konuda Aydınlatmak istiyorum insanları
Tarım Bakanlığı Önüne Gelen Her Firmaya Uygunluk Belgesi verdiği İçin Böyle Saadet Zincirleri Oluşturmaktadırlar.
Haklarında Savcılık Nezninde Bir Çok Şikayet Sözkonusu olduğu için kendi firmalarının adını gizleyerek iş ilanları vermektedirler böyle paravan şirketlere sakın itibar etmeyin temsilciyim diyen arkadaşlardın çoğu yalan konuşuyor.
milyarlarca lira kazanmışda vs vs ablam kullandı hamile kaldı abim içti zayıfladı vs vs muadili olan tüm ürünler vs dünya paralara satılırken organik diye ABD den getirtiyoruz diyen bir dolandırıcı şirket .
Türkiyeden Alınmış Tek Bir Tane Bile Labaratuvar Test Sonucu Yoktur .
Bu Takvileyer Yüzünden 3 Hastam Cilt Kanseri Ve Haklarında Dava Açmış Durumda .
Ve Çevremdende Bildiğim Kadarı İle Kalın ve İnce Bağırsak Kanserine Yol Açan Maddelerde İçeren Ürünleri var.
Ellerindeki Sertifikalar Bile yıllar önce Alınmış.
Türkiyede Herhangi bir Kontrole Tabii Değillerdir.
Siz Siz Olun Bu Tuzağa Düşmeyin.
Eczane Kanallı Ürünler Tercih Edin.
zayıflamak istiyorsan gidip bilmediğin bir şey içecegine 200tl bir diyetisyene öde ve elinde bir diyet listen olsun Dirayetini kullan.Ve Başın Ağrıdığı Zaman Gidebileceğin bir doktorun olsun şikayet edeceğin bir bakanlık olsun.
Bizim İnsanlarımız Bu Kadar Cahil Olamaz birileri Para Kazanacak Diye İnsanların Başını Yakmasın Kimse Durumu İyi Değilse Çıkarın Arkadaşınızın Cebine Para Koyun Ama Genede Ürünleri Almayın .
Yazımı Okdugunuz İçin Teşekkürler.
Tamamen doğal diyip reklam yapıyorlar bir de. İnsanları kandırıyorlar o kadar üzülüyorum ki.. azıcık etiket okumayı öğrenseniz göreceksiniz.. bir çok kimyasal var ürünlerinde. Paraben bile var 😕🙁🙁

Tamamen doğal diyip reklam yapıyorlar bir de. İnsanları kandırıyorlar o kadar üzülüyorum ki.. azıcık etiket okumayı öğrenseniz göreceksiniz.. bir çok kimyasal var ürünlerinde. Paraben bile var 😕🙁🙁
O an neden kabul ettim diye çok kızdım kendime ama şu an nasıl iptal ederim ya da ürün almazsak ne olur bilmiyorum. T.C. ile üye olduk sonradan karşıma çıkar mı ?

O an neden kabul ettim diye çok kızdım kendime ama şu an nasıl iptal ederim ya da ürün almazsak ne olur bilmiyorum. T.C. ile üye olduk sonradan karşıma çıkar mı ?
Üyelik ile ilgili vb bilgim yok canım ama bi sıkıntı olmaz bence sıkma canını

Üyelik ile ilgili vb bilgim yok canım ama bi sıkıntı olmaz bence sıkma canını
Bilmiyorum, numaram olduğu için sürekli kayıt eden kişi msj atıyor bu ürün var bakın bu var eğitim var. Engellemek istiyorum çok rahatsız oldum ve ürün almak istemiyorum açıkçası. Tek sıkıntı T.C. ile kayıt olmuş olmam. Sizin böyle kayıt olup almadığınız bir yer oldu mu ? Herhangi bir sorun yaşadınız mı ?

Bilmiyorum, numaram olduğu için sürekli kayıt eden kişi msj atıyor bu ürün var bakın bu var eğitim var. Engellemek istiyorum çok rahatsız oldum ve ürün almak istemiyorum açıkçası. Tek sıkıntı T.C. ile kayıt olmuş olmam. Sizin böyle kayıt olup almadığınız bir yer oldu mu ? Herhangi bir sorun yaşadınız mı ?
Yok yok ben hiç kayıt olmadım. Satış yapanlar ürünler şöyle güzel böyle doğal diye anlattılar. Ürünün arkasında içeriiğine baktım ve doğallıkla ilgisi olmadığını görüp, bu mu doğal dediğiniz ürün dedim. İlişkim bu kadar benim. Cevap verin ben çıkmak istiyorum üyelikten diye. Hiç bir şey yapamazlar korkmayın

Yok yok ben hiç kayıt olmadım. Satış yapanlar ürünler şöyle güzel böyle doğal diye anlattılar. Ürünün arkasında içeriiğine baktım ve doğallıkla ilgisi olmadığını görüp, bu mu doğal dediğiniz ürün dedim. İlişkim bu kadar benim. Cevap verin ben çıkmak istiyorum üyelikten diye. Hiç bir şey yapamazlar korkmayın
Haklısınız da insan korkuyor işte. Hata ben de

X