Fotoğraflı meme ameliyatı sonrası bantlar

Anladım çok geçmiş olsun
Merhaba geçmiş olsun baya iyi duruyorlar iyileşince çok çok güzel olacak .bı kaç sorum olacak bende olacağım emzirmem yeni bitti 6 ay sonra olabilirmisim.sormak istediğim hangi hastanede hangi doktor ve fiyat olarak ne kadara yaptırdınız rica etsem öğrenebilir miyim

Merhaba geçmiş olsun baya iyi duruyorlar iyileşince çok çok güzel olacak .bı kaç sorum olacak bende olacağım emzirmem yeni bitti 6 ay sonra olabilirmisim.sormak istediğim hangi hastanede hangi doktor ve fiyat olarak ne kadara yaptırdınız rica etsem öğrenebilir miyim
Bende emzirmeyi kestim tam 6 ay oldu doktorum yaptı ben 40 bine oldum 50 bindi indirim yaptı

Merhaba teşekkür ederim ben Muğla’da yaptırdım daha önce küçültme yaptırmıştım ama emzirme vs sonrası üst lob boşaldı birde hipertrofik skar oluştu oyuzden suan skar temizleme dikleştirme küçültme ve 250 cc protez yapıldı 100 bin ödedim

X