Protezle meme dikleştirme ve keloid revizyonu

yellowclaw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2015
81
18
5-6 yıl önce göğüs küçülme ameliyatı olup yıllarca keloid-hipertrofik skarla yaşamak durumunda kaldım kaşıntısı ayrı görüntüsü ayrı kötüydü her giydiğim bikiniden mutlaka gözüküyordu kendi doktorum asla arkasında durmadı ve engelledi diğer doktorlarda ilerde tekrarlayacağını yada contractubex kullanmamı söyleyip geçiştirdi ömür boyu öyle kalacak sanıyordum ki yaptırdım bugün 250 cc protezle meme dikleştirme küçültme ve iz temizleme ameliyatımın 6. Günü şuanki dikişli hali bile eski dikiş izlerinden iyi ameliyat olmadan önce gerek olduktan sonra buradaki neredeyse çoğu konuları okudum çok işime yaradı içim rahatladı bilgi sahibi oldum. İleride yine keloid vs olabilirmi evet olabilir ama en azından dikiş izlerim temiz . İlk yaptırdığım doktoru asla unutmayacağım doktorunuzu mutlaka araştırın ve mümkünse önceden bir komplikasyon oluşursa arkasında duracakmısınız diye sorun ben bu sefer öyle yaptım

Son düzenleme:
5-6 yıl önce göğüs küçülme ameliyatı olup yıllarca keloid-hipertrofik skarla yaşamak durumunda kaldım kaşıntısı ayrı görüntüsü ayrı kötüydü her giydiğim bikiniden mutlaka gözüküyordu doktorlar kendi doktorum asla arkasında durmadı ve engelledi diğer doktorlarda ilerde tekrarlayacağını yada contractubex kullanmamı söyleyip geçiştirdi ömür boyu öyle kalacak sanıyordum ki yaptırdım bugün 250 cc protezle meme dikleştirme küçültme ve iz temizleme ameliyatımın 6. Günü şuanki dikişli hali bile eski dikiş izlerinden iyi ameliyat olmadan önce gerek olduktan sonra buradaki neredeyse çoğu konuları okudum çok işime yaradı içim rahatladı bilgi sahibi oldum. İleride yine keloid vs olabilirmi evet olabilir ama en azından dikiş izlerim temiz . İlk yaptırdığım doktoru asla unutmayacağım doktorunuzu mutlaka araştırın ve mümkünse önceden bir komplikasyon oluşursa arkasında duracakmısınız diye sorun ben bu sefer öyle yaptım
Geçmiş olsun ilkini ve sonrasını nerde yaptırdınız.

X