fsh ve lh değerleri yüksek olup hamile kalanlar

Birde kızlar ben fsh yı düşürdüm derken E2 yükselmiş 105 di 107 olmuş. Bunu düşürmenin bi çaresi varmı kızlar bilen varmı.

Hayıt tek başına en iyi hormon dengeleyicidir canım E2 yi de zamanla hızaya sokar o merak etme..bende de fsh ın yani sıra prolaktin hormonuda yüksek hayıt içtiğimde oda normal sınırlara düşüyor

canımm bende düşünüyordum niye bu ay çok azaldı diye malesef ondan demekki:KK43::KK43:hangi kürleri yaptın canımm sen?? hayıtttan sonra böyle yükselince fsh çok korktum bişey denemeyeceğim dedim ama yine deneyeceğim galiba bu ay geçsin önümüz aya devammm:):):)

cansınn senn ağzından bal damlıyor canımm amin inşallahhh:KK16: :KK16: rabbim tez zamanda kucağına bebişini almayı nasip etsin inşallahhh:KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

ben 3 ay sürekli kullandım canımm keşke bende önce bir ay içip değerlere baktırsaymışımm:KK50:

1 ay hayıt kullandım baktım ki iyileşme var civanperçemi+çoban çantası+aslanpençesi ekledim küre bir kaç gündür de bal,polen,çörekotu ve tarçın karışımı bir tatlı kaşığı...Yazınca farkettim ben resmen kürlerle besleniyormuşum yaw :KK52::KK52::KK52:

Allah bebek isteyen herkese nasip eder inşallah. Benimde fsh değerim 26 idi daha sonra 29 a yükseldi doktorum aşılama önerdi şükürler olsun ki aşılama tuttu. Birde ben hayıt suyu içtim aklıma geldikçede aslan pençesi belki onunda faydası olmuştur. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin . Bu süreçteki en önemli etken önce siz inanmalısınız Allah yardımcınız olsun.

hayır canım pko lu değilim. kist de yok ama dr çok küçük bir miyom var ama önemsiz zararı yok dedi kilo ya gelince 6 ay önce 57 kiloydum tüm bu olaylardan habersizken şimdi67 yim bunun bir etkisi olabilir mi dersin kısa sürede çok kilo almanın e2 yi yükseltme ihtimali varmı sence

bence olabilir canımm doktorun ne diyor o çok önemli. ama korkma canımm moralini yüksek tut:KK16:

adetin 2-3 günü hafta sonuna denk geldiği için 4. gün yaptırdım doktorumda biliyor önemli değil dedi ama bilemiyorum

bence yine sen 3. günü yaptırmaya çalış canımm çünkü günler farklı olunca değerlerde çok fark ediyormuş....

1 ay hayıt kullandım baktım ki iyileşme var civanperçemi+çoban çantası+aslanpençesi ekledim küre bir kaç gündür de bal,polen,çörekotu ve tarçın karışımı bir tatlı kaşığı...Yazınca farkettim ben resmen kürlerle besleniyormuşum yaw :KK52::KK52::KK52:

kilo yapmasalar canımm bide kilo yapıyor o ballı ve şekerli kürler:KK52: biara bende öyle yapmıştım canımm ama bi süreden sonra bıktımm şimdi bıraktım herşeyi ama aklımda hep o kürlerde var acaba incir kürü mü soğan suyu mu maydanoz kürümü..... hep aklımda bunlar var onu ye bunu ye onu dene bunu dene deneme tahtasından beter olduk tarçını çok severdim normalde ama şimdi kokusu bile itici geliyor ama bırakmak yok devamm inşallahh:KK16: :KK16:

Allah bebek isteyen herkese nasip eder inşallah. Benimde fsh değerim 26 idi daha sonra 29 a yükseldi doktorum aşılama önerdi şükürler olsun ki aşılama tuttu. Birde ben hayıt suyu içtim aklıma geldikçede aslan pençesi belki onunda faydası olmuştur. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin . Bu süreçteki en önemli etken önce siz inanmalısınız Allah yardımcınız olsun.

maşallahhh rabbim analı-babalı büyütmeni nasip etsin inşallahh.. valla bana bugün çok moral oldu bu demekki yüksek olsa bile hamile kalma olasılığımız var....olsunda aşılama tüp hiç fark etmez yeterki sağlığı sıhhati yerinde olsun... aslan pençesini bende denemek istiyorum ama bu ay klomen kullandım bu ay geçsin deneyeceğim inşallahh... aminnnn rabbim isteyen herkese nasip etsin darısı bize olur inşallahh.... rabbim bebeğine uzun ve sağlıklı ömürler versinn...

civanperçemi çok acı nasıl içiyosunuz ben nette araştırdığım kadarıyla deneyim dedim ama zorla 3 kez içebildim hemen sonrasında bir kaşık bal yiyordum ağzımın acısını alsın die ama 4.yü yaptığımda o tadı aklıma geldi kokusu falan midemi ayağa kaldırdı içemedim...

fsh 13 idi. Doktor ilaç verdi ve üç ay kullandım Tekrar adetin ikinci günü tahlil yapılınca fsh 18 çıktı. Hayal kırıklığına uğradım. Doktorum tüp bebek önerdi. Yaşım 34 olunca geç kalmamam gerektiğini söyledi. Eşim normal yolu deneyelim dedi ve şu an adetim 5 gün gecikti. Başka bir doktora gittik. Kan tahlilinde hamile olduğum ortaya çıktı.
Doktorun verdiği ilaç adet düzensizliğini ortadan kaldırdı. O ilacında faydası olduğuna inanıyorum
Allah'a şükür hamileyim
Fsh ı yüksek olanlar Allah'tan umudunuzu yitirmeyin. Afyondan sevgilerle

Merhaba ben 30 yaşındayım,evleneli 1 yılı geçti ve bebek istiyorum tetkikleri yaptırdık hiç bir problem çıkmadı sadece benim FSH değerim 10 çıktı Dr da muhtemelen fsh a bağlıdır dedi şimdi sorum hayıt otunun gerçekten faydası oluyormu faydasını gören varmı cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:KK49:

fsh 13 idi. Doktor ilaç verdi ve üç ay kullandım Tekrar adetin ikinci günü tahlil yapılınca fsh 18 çıktı. Hayal kırıklığına uğradım. Doktorum tüp bebek önerdi. Yaşım 34 olunca geç kalmamam gerektiğini söyledi. Eşim normal yolu deneyelim dedi ve şu an adetim 5 gün gecikti. Başka bir doktora gittik. Kan tahlilinde hamile olduğum ortaya çıktı.
Doktorun verdiği ilaç adet düzensizliğini ortadan kaldırdı. O ilacında faydası olduğuna inanıyorum
Allah'a şükür hamileyim
Fsh ı yüksek olanlar Allah'tan umudunuzu yitirmeyin. Afyondan sevgilerle

canım tebrik ederim benimde fsh 18 cıktı sana dr ne ilacı verdi bana biesteron dha ilacını verdi bunu kullan 3 ay sonra tüp bebek yaparız dedi ama ben tüp bebek istemiyorum 3 kez kendiliğinden hamile kaldım fakat kaybettim bebeklerimi simdi fsh 18 olması canımı cok sıktı sana dr ne ilac verdi yazarsan sevinirim canım

en yüksek değer fsh ve e2 de kaç bayanlar bilen varmı sormayı unuttum ben en son gittiğimde :26:

canım tebrik ederim benimde fsh 18 cıktı sana dr ne ilacı verdi bana biesteron dha ilacını verdi bunu kullan 3 ay sonra tüp bebek yaparız dedi ama ben tüp bebek istemiyorum 3 kez kendiliğinden hamile kaldım fakat kaybettim bebeklerimi simdi fsh 18 olması canımı cok sıktı sana dr ne ilac verdi yazarsan sevinirim canım

Cylo progynova kullandım (Üç ay) İlaç bitiminde hamile kaldım. Oysa doktor tüp bebeksiz çocuğun olmaz demişti. FSHım yüksek olmasına rağmen hamile kaldım. 5-6.haftada kanamalarım başladı.Bu hafta 6.hafta 3 gün hastanede kanamadan dolayı yattım İki gündür kanamam yok. Korkuyorum. Doktor düşük tehlikesi var, dedi. Bazı gebeliklerde kanama olabiliyor, denildi. Bu konuda bilgisi olan var mı?

merhaba arkadaşlar ben 37 yaşındayım 9 yaşında bir oğlum var 1 yıl once ikinci bebeği istemekle başladı fsh hikayem uzun süre denedik fakat sonuç alamadık doktora gittiğimizde tahlil sonuçlarında fsh 13 çıkmıştı iki doktora gittim normal yollardan hamile kalmamın çok zor olacağını söylediler dünya başıma yıkılmıştı daha sonra başka bir doktora gittim muayene sonucu fsh yüksek ama yumurta rezervimim çok iyi olduğunu soyledi o günden sonra çok rahatladım ve inandım ve bugun adetim gecikince test yaptım ve hamileyim sonuç olarak fsh onemli ama yumurtlama varsa ve düzenli adet görüyorsanız inancınızı kaybetmeyin allah isteyen herkeze nasip etsin ben çok mutluyum rabbim herkeze yaşatsın

allah bebek isteyen herkese nasip eder inşallah. Benimde fsh değerim 26 idi daha sonra 29 a yükseldi doktorum aşılama önerdi şükürler olsun ki aşılama tuttu. Birde ben hayıt suyu içtim aklıma geldikçede aslan pençesi belki onunda faydası olmuştur. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin . Bu süreçteki en önemli etken önce siz inanmalısınız allah yardımcınız olsun.

hangi hastane ve doktor ? Yaş kaç ? Benimki ileri yaş olduğu için sanırım 29 çıktı olmaz dediler . Tedavi olmadım

hangi hastane ve doktor ? Yaş kaç ? Benimki ileri yaş olduğu için sanırım 29 çıktı olmaz dediler . Tedavi olmadım

Ben 27 yaşındayım Antalyada gelecek tüp bebek merkezinde mete ışıkoğlu tedavi etti beni.İlk aşılamamda hamile kaldım.Allah nasip ederse p.tesi bebeğimi dünyaya getireceğim. Allah sizede nasip etsin ve doktorların olmaz dediğine inanmayın banada olmaz dediler ama oldu doktor çok önemli sakın ümidinizi kaybetmeyin.

kızlar benimde fsh değerim 19 du. ege üniversitesinde tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ve şu an 10 aylık bir oğlum var. kesinlikle çocuğunuz olmayacak diye bir şey yok. gerekli olan sadece 1 yumurta ,1 sperm ve 1 rahim ..yani yüzlerce yumurtanız da olsa değişen bişey yok,1 tane sağlamı yetiyo :)) Allah isteyen herkese nasip etsin..

arkadaşlar bu foruma sırf sizlere moral olsun diye yazıyorum çünkü bende bu forumda yazılanlardan güç aldım hep. 4 yılı aşkın süredir evliyiz ve nisan 2013 te artık çocuk yapalım dedik eşimle. tabi o kadar plan yapan bir insanım ki hemen olacağını düşündüm ama baktım ki 3 ay geçti 4 ay geçti olmuyor ben iyice strese girdim ve adetlerimde düzensizleşmeye başladı çok moralim bozulmuştu. bir doktara gideyim dedim ve hormon tahlilleri sonucu fsh 14 çıktı doktor cyclo verdi bir ay kullandım fsh 20 oldu doktor benim yapacak bişeyim yok tedavi görmen gerekiyor tüp bebek merkezine gitmem gerektiğini söyledi. tabi ben şok yaşıyordum zaten 2 aydır. ama aynı zamanda forumda yazan fsh yüksekliği için hayıt tohumu içtim sonraki ay hem hayıt hemde 10 günlük bal tarçın çörek otu polen karışımını denedim. tabi hayıtı 3 ay diğer karışımı da 3 ay denedim ve kasım ayında yani bu ay hamile olduğumu öğrendim. allahtan ümit kesilmez yüce rabbim istemedikten sonra tek bir yaprak dahi kımıldamaz inancınızı kaybetmeyin ve bol bol dua edin lütfen. allahım sana binlerce kez şükürler olsun inşallah bebeğimizi sağlıklı sıhhatlı kucağımıza almayı nasip edersin. :KK49::KK49:allahım sen hayırlı sağlıklı bir evlat var yarabbim aminnn.

arkadaşlar fsh değerim 19 du,tüpbebekle hamile kaldım,hatta daha öncede burada yazmıştım. çocuğum şu an 1.5 yaşında ve ben 2 gün önce adetim geciktiği için öylesine test yaptım.veeee çift çizgi :)) yani şu an yeni gebe olduğumu öğrendin.. ne olur lütfen hiç bir zaman olmaz,olmuycak demeyin... umudunuzu yitirmeyin.. bu arada inanın hiç bir şey yapmadım. zaten olmuyor diyerek korunmuyordum,ama kafamda gebeliği tamamen bitirmiştim. belki bir mucize,belkide psikolojik olarak rahatlama.. ne derseniz deyin ama ben hamileyim :))darısı tüüüüüm isteyenlerin başına.. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...( amin )

Hayıt tek başına en iyi hormon dengeleyicidir canım E2 yi de zamanla hızaya sokar o merak etme..bende de fsh ın yani sıra prolaktin hormonuda yüksek hayıt içtiğimde oda normal sınırlara düşüyor
benmde fsh degerım 9,75 prolaktın 23,17 sınırda hayıt ıcıorum bırbucuk aydır devamlı içmenin zararı varmı u arada gecen ayda bu ay klomen kullandm

benmde fsh degerım 9,75 prolaktın 23,17 sınırda hayıt ıcıorum bırbucuk aydır devamlı içmenin zararı varmı u arada gecen ayda bu ay klomen kullandm

bende aralıksız 3 ay kullandım sonra bir ay ara verdim bu şekilde devam ettim.

En iyisi ben konuşmayayım rakamlar konuşsun. lh 10 küsür ,fsh 9,04 tü daha önce
upload_2015-11-9_9-27-18.png

X